Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

draga
23. čer 2010

vyhodí všetečku? co bude dělat? chudinka malej jo a s kým je teď adam? nějak mi to uniklo...

lenkavano
23. čer 2010

jo měl by ho vyhodit.pro nadbytečnost.adam je asi sám mám dojem.

mamartinka
23. čer 2010

Ordinace 24.06 Ctvrtek(Kominici Nosi Stesti) V Nemocnici vládne strach. Nový ředitel rozdává výpovědi, jednu si odnáší i Oskar Všetečka. Eduard ředitele obviní, že nechce nemocnici zachránit, ale zlikvidovat. Běla se za manžela omluví a Viktor Hofman toho využije, aby jí znovu naznačil, že se mu líbí. Běla není vůči jeho galantnímu chování imunní. Dalibor má soud kvůli havárii. Vše už vypadá na dobré cestě, jenže výpověď Lenky Šamberové je rána pod pás. Manipuluje skutečností, ale soud jí uvěří a jednání odročí. S Daliborem to vypadá bledě. MUDr. Ota Kovář, otec Míši, se vrací z výkonu trestu dřív. Zaskočí to sice Moniku i Dalibora, ale jeho malá dcerka je šťastná. Ota ovšem není žádný kliďas – jak zareaguje, když najde svou ženu s dávným přítelem? Naopak příjemné překvapení čeká kominíka Staňka. Spadl z deseti metrů, ale nic se mu nestalo. Že kominíci nosí štěstí, na to spoléhá i Pavla, která se nakonec rozhodne kvůli Markovi a Matějovi šílenou svatbu na katapultu podstoupit. Zitra posledni dil.

draga
24. čer 2010

holky co budeme dělat přes prázdniny 😀 😀 😀

lenkavano
24. čer 2010

@draga jak nemusím Pavlu a Pusáče tak dnes mě normálně dojali 😀 i slza mi ukápla.

draga
24. čer 2010

@lenkavano no to mi povídej a musím říct, že to Pavle jako nevěstě slušelo, žádný štráchy se šatama...klasickej kostýmek...prostě pěkný...no ale Všetečka mi bude chybět 😔

lenkavano
24. čer 2010

@draga ale on ho nepropustil zase ho vzal zpátky jak mu dala Monika nůž na krk.... 😉

lenkavano
24. čer 2010

ale bylo mi ho hodně líto,hlavně jak řekl že právě propustil dvorního šaška..

draga
26. čer 2010

ty jo a já jsem si říkala, jestli se nechali vystřelit nebo ne a Munzarka teda u mě stoupla jak mě štvala 😀

lenkavano
26. čer 2010

@draga jo ona má asi ráda adrenalin po tatkovi to je taky borec starej Munzar.

draga
26. čer 2010

@lenkavano no jo vidíš to mě nenapadlo, vždyť on jezdil v těch autech že? ale tím si fakt šplhla holka zato Puseňáč 🙂)

lenkavano
26. čer 2010

mě tam přišel jak dědek proti ní,jako když si dávali ještě před tu pusu nebo doma ... 😝

lenkavano
26. čer 2010

no dřív se mi dost líbil ,ale příjde mi že nějak zestárl.

lenkavano
26. čer 2010

a kde byl vůbec hanák?zase tam takovou dobu není.

lenkavano
26. čer 2010

@draga a trošku u mě stoupla Monika jak se zastala oskara.naopak mi v tu chvíli nesedla zdena.jak kanyza řekl že ji dosadí místo něho tak jak pookřála.

draga
26. čer 2010

@lenkavano mě teda Monika už nějak nevadí, jsem si zvykla, že je to taková dračice a vlastně se mi začla líbit, jediný co mi vadí, že tam vlastně spala s půlkou kamenice...jo a jak ona se vlastně znala z dřívějška s Fryntou...to mi nějak uniklo, ten její manžel si s ním tykal a říkal Dalibor...

lenkavano
26. čer 2010

@draga já myslím že byli nějak spolužáci z tý medicíny všichni.on vlastně po ní chce ted místo doktora. 😉

lenkavano
5. srp 2010

tak co holky nemáte abstáky? 😀 😀 😀

draga
5. srp 2010

@lenkavano já nai ne...nějak nestíhám ty uspávačky...takže až bude ordinace asi uvidím velký prd 🙂)

lenkavano
11. srp 2010

tak dnes už frčely první ukázky...Pusenského kanyza vyhodil a Pavle nabídl místo primářky.... 😅

draga
12. srp 2010

@lenkavano já to zahlídla jen okem jendím 🙂 ale už jsme viděla nové tváře hlavně tu kozatou Báru 😀 to je herečka jak hrom...taky jsme si všimla našeho Beníka superstáristu 😀 😀

lenkavano
12. srp 2010

@draga jéé Báru sem přehlídla teda to bude komedie 😀 ale Bena jsme zahlídla 😎

draga
24. srp 2010

holky dneska nám to začíná 🙂

lenkavano
24. srp 2010

@draga ahojky no vidíš já bych uplně zapoměla.jinak ted koukám na uplně první díly,zatím jsem jich zkoukla jedenáct a je to prostě uplně něco jiného,bylo to takový opravdový fakt super....
jinak jsem četla že tam bude hrát Regina řandová a příjde za Mázlem že spolu mají 17letého syna.a Kristýna už prý konečně dostane rozum....

draga
24. srp 2010

no a já jsem se dočetla, že končí Puseňáč, Pavlínka, Vendulka...úplně nám to překopou...kde koukáš na netu? já to nikde nenašla...ty původní díly se mi taky moc líbily, tam ještě hrála sestřičku ta... ty jo mě to vypadlo jak se jmenuje...🙂