Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

berynka
2. kvě 2010

lenka, to by mělo logiku, jenže MM tvrdí, že Munzarová byla v bílém a koukala ze střechy auta 😕 .

draga
2. kvě 2010

tak si bere puseňáka 🙂))

ygreen
2. kvě 2010

ahoj, tak podle mě to děcko bude 100% Hanákovo, prostě chyba v diagnóze neplodnosti. Barnová se dá dohromady s Pusáčem a toho by mohlo klepnout ať to má Barnovka do třetice 😝 😅 Zdena se dá dohromady s Fryntou a třeba otěhotní. Hanák se dá dohromady s Gábinou a budou vychovávat Tadeáška (bývalá narkomanka a alkoholik, super 😅 ).
Šambera a zrzavá sestřička - to podle mě chvíli bude klapat a pak se to zase podělá a zase bude gambler.
Mandlová by měla být s Oskarem, když už se rozvádí, tak nevím. Ale mě je nesympatická, taková pozitivní a veselá za každou cenu 😝

ad blesk - jednou psali jak bude dělat myslím primáře v ORZ Čenským, jakože nahradí Fryntu, přitom Čenský tam měl jednou roli na plastice a byl pacient herec 😝

berynka
2. kvě 2010

jo, tak to můžu potvrdit 😀 ... nedalo mi to a šla jsem se na natáčení podívat 😅 . Byli tam téměř všichni, skutečně se točila svatba a jestli jsem to pochopila dobře, tak byla Barnové s Pusenským. Ona měla nějakou helmu a asi to mělo vypadat, že skáče bungee-jumping, nebo co a on byl v obleku s tou kytkou.
Jak jsem psala, bylo tam plné obsazení, jen jsem nezahlédla Zdenu, Kristýnu, tu její matku a Hanáka.

A jinak Oskar a Lukáš 😵 ... to sem se fakt volízla 😎 !

lenkavano
2. kvě 2010

bery teda ten zážitek ti skoro závidím 😉 na hanáka bych se tam hned vrhla pokud tam byl 😀 😀 😀 😀

jakoubka
2. kvě 2010

berynko-tak to závidím 😵

já jsem zas hyn z Radima 😵 😵

katzi
3. kvě 2010

berynko: i já závidím 😵 Teď o tom čtu i v Blesku:

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-domaci-cel...

luckaa
3. kvě 2010

Mě se líbí ygreen,jak má ve všem jasno 😉

mamartinka
3. kvě 2010

Ahojte dievcata.Som tu v teme nova.Mozem sa pridat?Tiez pozeravam ordinaciu.Prave som vam nahodila link ze Pusensky a Pavla sa zoberu.A Monika,Mandlicka sa ma dat dokopy z Daliborem.Rada tuto cesku ordinaciu pozeram.Bezi aj u nas Slovenska le tej akosi nemozem prist nachut.Tato ceska je najsamlepsia. 🙂

mamartinka
3. kvě 2010

Ordinace 4.05 Zitra....Nic si nenamlouvám
Vladimír si uvědomuje, že chce čím dál víc být s Pavlou a s kluky. Rozhodne se, že se definitivně rozejde se Zdenou. Zdena to nese těžce, ale respektuje to. Zato Marta udělá Pusenskému a hlavně Pavle scénu. Ta se na Vladimíra zlobí, tuší, že se k rozchodu rozhodl kvůli iluzi rodiny, po které vždycky toužil. Zdena se s nimi oběma pak setká v nemocnici a přistihne je v situaci, kdy se drží za ruku. I ona nabude přesvědčení, že za vše zlé, co se stalo, může Pavla. Oskar balí věci Martině a posílá je na Slovensko. Režisér Šerý už byl propuštěn, ale Elena je stále v nemocnici. Ukáže se, že svatba pro ně byla důležitější, než si mysleli. Veverka a David se do situace vloží a pomůžou jim. Obřad se odehraje stylově – ve filmových ateliérech – a Oskar jde za svědka. Lukáš má poprvé půjčeného Tadeáše. Jde ke Gábině, potřebuje s dítětem pomoct a zároveň se ke své bývalé přítelkyni snaží znovu nalézt cestu. Gábina je v nezáviděníhodné situaci. K Lukášovi ještě pořád něco cítí, na scéně je ale i Petr Hanák. Monika s Daliborem se víc a víc sbližují. Zatím není jasné, jestli nejde jen o povrchní flirt. Bára pozvala do Kamenice mámu. Domnívá se, že jedině ona pomůže Václavovi uvěřit, že jeho zranění je hlavně v jeho hlavě. Setkání ale nedopadne dobře.

mamartinka
3. kvě 2010

Ordinace 6.05 Ctvrtek....Kdo pozdě chodí
Pusenský se vrací do práce, je kolem toho velké vítání. Jediný, kdo nemá radost, je Zdena. Trápí ji, že teď bude Vladimír s Pavlou i v práci. Jenže Pusenský Zdeně vysvětlí, že jejich rozchod považuje opravdu za definitivní – už ji nemiluje. Mezitím se k Pavle donese, že si okolí myslí, že s Vladimírem chodí. Jenže to není pravda a Petr jí poradí, aby tomu čelila tím, že se Kamenici ukáže na veřejnosti s někým jiným – třeba s ním. Není to ovšem jen nezištně přátelská nabídka, což potvrdí i Pusenský, když Pavle udělá žárlivou scénu. Zdena se lituje a Marta toho má dost, usadí ji, ať nefňuká a něco dělá. Zdena poslechne, ale překvapivě: vrací se na ředitelské místo do nemocnice. Tam bojuje všemi prostředky: například odmítne Pavle rozšířit její poloviční úvazek na dřívější celý. Gábině nadbíhá Lukáš, který se omlouvá horem dolem. Petr jí mezitím naznačuje, že ji bere jen jako kamarádku. Gábina si tedy není ničím jistá, zatím si však drží od Lukáše distanc. Bára a Monika nařknou Václava Bareše, že zavinil zranění pacientky Petry Langrové. On naopak dívce přímou kompresí jater zachránil život. Když Bára a Monika zjistí svůj omyl, chtějí se omluvit, ale Bareš nebere mobil. Nakonec se ukáže, že byl v Praze na vyšetření. Ví a uznává, že je skoro zdráv. Bára se konečně usmíří se svým otcem. Zato ve vztahu s Robertem je dusno. Robert má totiž strach, a oprávněně, že ho u Báry pomlouvá Anička.

kami1984
3. kvě 2010

mrknete na seznam.cz, programy a jsou tam vzdy 2-4dily dopredu..bere se barnova s pusacem a flinta se vrati k mandlove🙂

katzi
3. kvě 2010

mamartinka: to je vyčerpávající přehled 🙂 Musím se držet, ať něco z toho neprokecnu doma MM, ten to nechce dopředu vědět 🙂

draga
4. kvě 2010

mamartinka teda ...teď se budu normálně ještě víc těšit 🙂 jinak tu slovenskou ordinaci jsem viděla asi jednou a teda nic moc takové utahané a nudní herci 🙂)

jo na Hanáka bych taky šla kuk...ještě, že tam nebyl to bych záviděla 🙂

mamartinka
5. kvě 2010

ordinace 11.05 Utery...Špatná investice
Magda zjišťuje, že je těhotná. Jede za svým gynekologem do Hradce, ale Čestmírovi radostnou zprávu zatím nechce říct, aby to nezakřikla. Ten se to přesto dozví a trvá na okamžité svatbě. Magda odmítá, ale po intervenci Pavly souhlasí. Pavla s Vladimírem operují vážně zraněného motocyklistu. Při zákroku dojde ke sporu, Pavla chce přivolat Zdenu, Vladimír nesouhlasí. Zdena nakonec k operaci přichází a později Vladimírovi naznačí, že Pavla nepracuje dobře. Ten se ale Pavly zastane: obviní Zdenu, že si vyřizuje osobní účty. Za zraněným motocyklistou mezitím přijíždí dcera Jarka a dlouholetá milenka Fedašová. Dcera je k milence hysterická, ale později pozná, že mezi otcem a milenkou je patrně cennější vztah, než jaký měl otec s matkou. Robert má jít na oslavu narozenin Báry, ale na poslední chvíli se nedostaví, protože dostane nabídku velkého pokerového utkání s pověstným hráčem Jokerem. Neodolá vidině velkých peněz. Má smůlu a všechno prohraje, dokonce si půjčí další peníze od Rudovského. Lichvář má teď Roberta znovu v hrsti a chce, aby pro něj mladý doktor kradl léky. Cílem oslavy Bářiných narozenin bylo udobření Václava a Petry, což se nakonec podaří. Bára se vrací z rodinného výletu do Prahy a je připravena zůstat po boku Roberta.

lenkavano
6. kvě 2010

holky četla jsem že frynta zaviní autonehodu a zraní šamberu a ten pak v nemocnici podlehne zranění.prý 20.května bude v ordinaci naposledy to se asi stane ta nehoda.

jeudi
6. kvě 2010

lenkavano :nééé to budu brečet to je můj miláček 😔 😢

draga
6. kvě 2010

cožééé no říkala ta rezinka ve snídani s novou, že Šambera bude láska na celý život :( ty jo, to by ho ale nějak rychle vyšoupli...zrovna teď, když začal být vtipný , jak minule dostal toho chromajzla do varu 😀

nety
6. kvě 2010

Taky jsem to četla že umře. Já teda šamberu moc nemusím, ale bude mi ho líto ☹

lenkavano
6. kvě 2010

no psali to v blesku tak nevím 😉

lenkavano
6. kvě 2010

no je to takový dost brutální konec šambery tohle bych mu taky nepřála.

lenkavano
6. kvě 2010

tak co závislačky žádná odezva na dnešní díl??? 😨 😨 😨

pavlina05
6. kvě 2010

Pusáč mě štve! Doufám,že teď bude pořádně nešťastnej a sám!!! 😎

draga
7. kvě 2010

včera jsem byla pěkně nasratá na pusáče taky...pořád jsem tu nadávala, jak jí řekl, že jí nemiluje tak jsem úplně viděla sebe jak mi to kdysi jeden *drsňák* řekl a normálně jsem skoro brečela...mě Morávková nidky moc nesedla ale tady se mi fakt moc líbí...a ta její nevlastní matka...ta je skvělá 🙂))
Hanák mě naštval jak šel na véču s Pavlou...no ale stejně z něj to srší co? taková nějaká živočisná energie,... 😀

katzi
7. kvě 2010

i já jsem včera nadávala na Pusáče 😠 Napřed Zdenu odtáhl Fryntovi, valí jí klíny do hlavy,že spolu budou mít dítě, že si adoptují Tadeáše.....A teď ji v tom nechá úplně samotnou, ještě ji sprdne, že si dovolila jít zas pracovat 😠 😠 😠 Dobře to okomentovala včera Marta: "zmetek" 😀 😀 😀

pavlina05
7. kvě 2010

draga,mám stejný pocity.Ta Morávková se mi tam líbí víc a víc.No a Hanák je kus 😉
JJ,tohle mi taky kdysi jeden řekl,že jsem skvělá a má mě rád,ale nemiluje.To je jako in??? 😝 😕 😲

pavlina05
7. kvě 2010

tohle by měly číst scénáristky 😀

lenkavano
7. kvě 2010

jé vy jste se krásně rozšouply 😀 😀 😀 😀
Hanák mě nasral s tou Pavlou a o Pusenským ani nemluvím.
draga já měla za to ,že Marta je Zdeny ségra. 😨 😕