Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

lenkavano
11. kvě 2010

bety no ono se to možná šetří někde v pozadí,ale zabásnout už ho stejně nestihnou 😎 ale dnes poprvé mi ho bylo trochu líto. 😉

luckaa
12. kvě 2010

No holky,já jen doufám,že ty nové tváře tam budou přidávat nějak postupně pozvolna a ne,že se tam vymění obsazení,to se mi nelíbí v žádném seriálu 😖

ygreen
12. kvě 2010

no na zítřejší díl se těším, to bude rachot, to už ho zabijou, ne? Nebo až příští týden? Ale teď se ztratil z dohledu Oskar, Adam i Lukáš 😒 hlavně že ani Oskar "nebojuje" za Mandli, když je to táááková láska a hlavně ona je děsná ště*ka 😝

pavlina05
12. kvě 2010

To mě tede holky taky vadí, Robert ublíží chlápkovi na benzice a nikoho to jako nezajímá???
Oskar tak šíleně miloval Mandli, rozvádí se a nic...jako nechá ji Daliborovi? Co ta Veverka,ta je s tím knězem?
A Tadeáška jako hlídá kdo když Ticjá pracuje?

lenkavano
12. kvě 2010

ježiš holky to už je úplné scifi.ještě by mě zajímalo kdo pobírá mateřskou za tadeáška 😀 😀 😀

pavlina05
12. kvě 2010

spíš je to každej s každým...Melrose Place

katzi
12. kvě 2010

pavlina05: jj, Veverka je s tím knězem, teď se tam mihli jak se ženil ten režisér od Oskara (to mě mimochodem vždycky dost nebaví, když je scéna Oskar x rejža 🙂 Ten mladej kněz se mi dost líbil, škoda, že tam už není 😉

Jo s tím Robertem je to fakt ujetý jak dali scénáristi k ledu to přepadení benzínky 😝 A Šamberu nemusím, ale ted mi ho bylo taky trochu líto. Když je blbej 🙂

zuzik.3
13. kvě 2010

oni tu benzinku vyšetřují, ale ne před kamerama 😀 potom jeho smrti to vytáhnou a dozví se to i matinka.
Jinak dle popisku to vypadá, že Oskar by se mohl dát dohromady s Bárou....

draga
13. kvě 2010

já jsem zrovna u toho poslendího dílu manželovi říkala, že to je jak beverly každej s každým ...u té scénky kdy primář balil moniku...no nevím co teda jako bude dál...dneska jsem četla v mfd, že tereza taky ukončila práci v ordinaci, že sama od sebe...asi už jí nebavilo hrát *blbku* 😉 ...takže asi ordinace 3?

zuzik.3
13. kvě 2010

já přímo ,,miluju" ty scény když záchranka doveze raněného a do ordinace vběhně nějaký příbuzný a ještě se tam s každým pohádá, někdy i porve.....to uplně rostu

draga
13. kvě 2010

zuzi to je fakt ta holka co? normálně až na traumačku 🙂

pavlina05
13. kvě 2010

Holky, zase mě to dnes "dojalo"
Ten Rudovský si tam jako dělá co chce a nikomu to nevadí?

Mě už nebaví ty sceny s VAlšíkem a Vendy,to je pořád dokola...

draga
14. kvě 2010

já se teprve musím podívat ...včera jsme uspávala...viděla jsem jen kousek...

draga
14. kvě 2010

tak jsem se koukla a nějak mě tento díl moc nebavil...příští týden bude svatba a jak jsme viděla ukázky opět mi bylo líto Zdeničky...já byhc asi ani na tu oslavu nešla... 😝 a jak se puseňák líbal s barnovkou brrr mi z toho bylo trochu blivno... 😝
tož tak

ygreen
14. kvě 2010

draga - též se mi zvedl kýbl když se ty dva cumlali 😝 😀

katzi
14. kvě 2010

draga, ygreen: 😀 😀 😀 Jj, taky se nemůžu dívat na Pusáče ve vášnivých scénách 😝 Tak příště svatba Česťa + Magda, potom Pavla + Pusáč a pak už jim tam toho moc nezbývá na párování.

ygreen
15. kvě 2010

ještě Mandle a Frynta, Oskar a zrzka, Gábina a Lukáš, Valšík a Vendulka, Oskar a Hanák 😀 😀 tedy pokud jim tam nedají novou babu 😀 😀 ale Zdenička nám zůstane asi na ocet, ale na tu určo čeká Čenský 😀

katzi
15. kvě 2010

ygreen: 😀 😀 A ještě Marta od Zdeny je pořád bez chlapa. Takže Marta + Hanák? nebo Marta + Oskar? 😀

ygreen
15. kvě 2010

Tak to už bych raději shlédla erotish scénu Oskar + Hanák 😀

katzi
15. kvě 2010

ygreen: nooo, tak to by nemuselo být úplně špatné 😀 😀 😀

lenkavano
16. kvě 2010

jakože bysme měli v ordinačce doktory teploušky z neštěstnáých lásek jo? 😀 😀 😀 😀

lenkavano
16. kvě 2010

neštastných 😝 😀

ygreen
16. kvě 2010

co jiného už jim zbyde, když na ně nikdo nevyzbyde 😀 😉

pazhitka
18. kvě 2010

sice se na to tak nejak furt divam, ale je to vetsinou fakt priserne, jakdyby to psalo tak deset lidi, kterym je jedno, co pisou ti dalsi... naprosto ploche charaktery- jako treba ta mandlova, pobiha od jednoho chlapa k druhemu, toho sileneho veterinare nechapu vubec, proc je s ni jeho dcera takova kamoska ale taky ne?
a napr. zapletka se studiem Martiny v Bratislave je taky srandovni- jako odjela do Bratislavy a prestali se uplne vidat, obcas si skypli, to je jakoby byla za oceanem...

draga
18. kvě 2010

pazhi tak to studium martiny mě taky dostalo...Bratislava je na konci světa asi 🙂

mamartinka
18. kvě 2010

Dnesny dil(Dokud nas smrt nerozdeli)Tak se jmenuje další díl Ordinace, který přináší příslib svatebního veselí. Co vás čeká? Doktorka Magda Tárová a primář Čestmír Mázl se konečně berou. Na svatbu pozvali snad celou nemocnici. Jenže to vypadá, že z obřadu sejde: hosté mají zpoždění, nejsou prstýnky a hlavně chybí nevěsta.Nakonec se vše urovná, Čestmír s Magdou se procukrují oslavou a šťastně spočinou v novomanželském objetí. Těší se na společnou budoucnost a na dítě. Zdena je na svatbě osamělá, pohled na bývalého přítele Dalibora s Monikou a na dalšího bývalého přítele Vladimíra s Pavlou jí na náladě nepřidá.Čestmírovi přizná, že je jí úzko, ale že ničeho nelituje. Roberta unese lichvář Rudovský do lesíka, kde mu jeho gorily dají pořádně zabrat. Nechají ho nahého uprostřed lesa, kam si pro něj musí přijet Bára. Celou svatbu mají pokaženou, cítí, že se jim všechno hroutí. Robert se s Bárou rozchází, nechce ji už ohrožovat. Peníze ale sehnat musí, a tak když se dozví, že Lucie půjde v noci sama s tržbou, ztratí veškeré zábrany a přepadne ji. Zachrání ji Radim, který útočníka zneškodní a Lucii zaveze do nemocnice. Robert je na morálním dně a bez peněz. Šťastnější chvíle zažívají Pavla a Vladimír. Čím dál víc se sbližují; o tom, co mezi nimi je, má ale víc jasno okolí než oni dva. Eduard a Běla na svatbě zapomenou na starosti s Robertem. Napětí mezi nimi znovu vyvolá Jindřich, který chce od Roberta okamžitě zpět svůj dluh. Robert Valšíkovým oznamuje, že odjíždí.

ygreen
18. kvě 2010

tak, postavy jsou fakt plochý 😝 Robert měl vzít do zaječích už dávno a sice nechce ohrožovat Edíka a Barunku, ale před mázti má buď takové hrachy, že se jí neozve, nebo na ni scénáristky zapoměly. A Cristovao je hezkej kluk, ale proč tam musí cpát sereblitky a nemůžou tam nechat třeba toho mladýho kněze s Veverkou,. apod.

ygreen
18. kvě 2010

tak dneska byly hustý ty hlášky toho puberťáka, horolezce - hoch mluvil jak vychlastanej padesátník a prej na školu sral, ale ona ho učí brouky a kytky - by mohl bejt botanik nebo genetik 😀 😀 😀 😀 bože kterej debil píše tyhle dialogy, to je na žalobu 😀 😀