Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

petik77
27. lis 2008

mě se taky líbí postava oskara a tereza si to pěkně zavařila když pozvala tu babu 🙂

betule007
27. lis 2008

Myslím,že si Terezka nas..... do vlastního hnízda,ta Lenka je hustááá. 😀 😀 😀

petik77
27. lis 2008

ona je děsně naivní co se týká toho beneše

janulle22
27. lis 2008

betule- 😀 😀 to jsi teda vystihla...

no ale ukazky na dalsi dil je faaaakt super hlavne tereza s lukasem opet s ni vym...l.... 😀 😀 😀 😀 ...je jak ja ji to preji....ale frynta je peknej hnup...ja proste zastavam ńazoru ze by dite melo byt u matky ktera se o dite stara a tak...pokud chlasta bere drogy tak to v zadnym pripade...to jsem zvedava jak to dopadne mezi nema...

ted me napadlo a nevyspal se lukas s tou marenou z lionu... 😀

petik77
27. lis 2008

janulle : to je pravda že by dítě měla mít ona a ne jí tak vídírat

jinak si mě pobavila možna je to ona kdo ví a nebo ta daniela 😀

petik77
27. lis 2008

mě sere že mazl je s tou magdou vubec se kní nehodí 😒

jakoubka
27. lis 2008

Tak Beneš to Téře zase natře co?jak byla uputávka na příště.

janulle22
27. lis 2008

petiku neboj ona si sustne s hrusou a bude po lasce... 😀 😀

ja by sem se ani nedivila kdyby lukas mel tu z lionu ta po nem jela jak slipka po flusu... 😀 😀 😀
ja se snad ani nedockam uterka...

betule007
27. lis 2008

Myslíte,že fakt hodí na záda tu vyzobanou slunečnici,jo?Tak to u mě teda pěkně klesne... 😠

janulle22
27. lis 2008

betule-kdo co proc..?

betule007
27. lis 2008

Jako Lukáš tu krásku z Francie. 😉

janulle22
27. lis 2008

betule-aha ...no ja by jsem se ani nedivila ...pripada mi ze jde ve slepejich hrusky

betule007
27. lis 2008

Hrušku jsme vždycky nesnášela,ale ten Lukáš se mi celkem líbí. 😉

janulle22
27. lis 2008

me se hrusa libil ve snowbordacich ale tady je slizoun nadrzenej... 😝 😝 lukas je peknej a navic ma u me plus jen proto jak vyjebava s terezou... 😀 😀

danullinnka
27. lis 2008

No,taky si myslím,že tam bude mít tu Lenku 😀 i když člověk nikdy neví 😅 bože ta Tereza je slušně řečeno kráva na entou.manža ji nazývá hruběji 😀 😀
Tak Fryntu nám auto nezajelo 😉 ale ředitel s Benešem st.pěkně vyběhnul 😉

betule007
27. lis 2008

Fakt myslíte,že už bere i postarší kusy,jo?No,uvidíme... 😀

janulle22
27. lis 2008

betule-myslet si muzem cokoliv muzem polemizovat ale pravda se ukaze az v utery... 😀 😀 treba to dela aby zase nasral terezu...

betule007
27. lis 2008

Třeba je tam sám a jen se jí potřebuje střelhbitě zbavit,já to spíš tipuju na tu Danielu. 😀

mysinka
27. lis 2008

Bude tam mít Danielu 😀

danullinnka
27. lis 2008

Mysinka,ty jsi četla,co bude příště,že?? 😀 😀

mysinka
27. lis 2008

😅 😀

mysinka
27. lis 2008

Snad jsem tu nikomu nezkazila překvápko 😅 🙂

danullinnka
27. lis 2008

Mě néé 😀 😀 aspon s Terezou opět pěkně vy 😅 ebe

lenka3p
28. lis 2008

Jeste vam pridam adresu, kde tech dilu dopredu je vic 🙂) tv.sms.cz
Momentalne je to tam az do posledniho dilu pred Vanocema a pak uz nevim, kdy to zase budou davat 🙂

Mne vcera sralo to, jak vymysleli malovani, aby musela navsteva do hotelu ... bylo to vsechno strasne prekombinovany, a pak jak prisel Cihlar alias Spilka, ze stavba bude pokracovat - tak nejdriv mu hazi klacky pod nohy tak, jako kdyby ho nekdo podplatil a pak najednou vsechno ok?

petik77
28. lis 2008

ahoj,no vy jste tady včera pěkně nakecaly

no jsem si myslela že tam bude daniela ona je taky hrozna ,ale tereze to patří 😀

petik77
28. lis 2008

lenka 3p: tak jsem si na odkaz najela a bude to síla co se tam bude dít,to bych nebyla já abych si to dorředu alespon nepřečetla 😀

holky máme se na co těšit 😀 😀 😀

janulle22
28. lis 2008

a on zna danielu..?kde k ni prisel...?

petik77
28. lis 2008

no zna jak přišla s tou malou do ordinace a histerčila že je važně nemocna a byla to toxoplazmoza byl v ružovce ten díl

andelka
28. lis 2008

Tak Danielu v chalupě bych čekala. Tereza by se měla konečně vzpamatovat.
Dalibor je trapný s tím vyhrožováním Sylvě. Který soud by dal mimino do péče otci, který neměl čas tehdy a nebude ho mít ani potom. Stejně by byl stále s chůvou a s otcem tak 2 minuty denně. Já vím, že je to podpásovka, Sylva s Matyášem, ale Dalibor taky nebyl svatý a ten vztah taky bral na lehkou váhu dost. ani se nedivím, že to tak dopadlo, čekala jsem to od začátku jak tam přijel.

yenn
28. lis 2008

Daniela je fakt super vdecna postava, vzdycky ji najdou nejaky vztah, ktery muze rozvratit 😅 Jeste ze se nevrhla na Hakena

jinak ja si teda myslim, ze za tema problemama na stavbe je valsik