Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

sisstin
21. lis 2008

ale Honzů Štastnejch může bejt hafo 😅

alcatko.j
21. lis 2008

ale ne stejne vypadajicich 😅

sisstin
21. lis 2008

ty vole..ženský..já fakt byla přesvědčená, že to musí bejt jeho syn 😝 tak to fakt dobře vybrali 😅

sisstin
21. lis 2008

jinak Barnovou nemusim, tak spravný a čestný člověk(až teda na odebrání manžela)..snad ani nemůže existovat 😅

lenkabu
21. lis 2008

Jsem zapomněla....Bobina je naprosto,ale naprosto DĚSNÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!Z jejího hlasu mám pupínky 😝

yenn
21. lis 2008

jo bobina je strasna, me by zajimalo, jestli ta herecka tak mluvi normalne, nebo to jako hraje?

sisstin
21. lis 2008

vy ji neznáte? Já ji znám i z divadla..dřív hodně dabovala..to je opravdu její hlas 😉

yenn
21. lis 2008

ja vim ze dabuje a ze je to jeji hlas, ale v te ordinaci mluvi proste desne, tak divne odsekava ty slova....

sisstin
21. lis 2008

jinak..jak já nesnášela Rybovou..a ne jenom v ordinaci..taková ukníkaná putka 😝 😅

janulle22
21. lis 2008

rybova je kdo...? 😅

sisstin
21. lis 2008

janule: úplně první řada.. Prachař a Rybová 😝

janulle22
21. lis 2008

tak to jsem nesledovala...tak tim to bude...🙂 ja sledovala klepeta a pak sem presedlala na ruzovku🙂

lenkabu
21. lis 2008

Já ty úplný začátky taky neviděla,ale Rybová byla fakt pipka ukňučená

janulle22
21. lis 2008

a byla horsi nez ted Tereza...ta je fakt na liskanec....by si po ranu mela naliskat...a po kazdym jidle...preventivne... 😀

sisstin
21. lis 2008

jo..a Valšík..ted si nemůžu vzpomenout, jak se ten herec jmenuje..tak toho jsem žrala jako malá..když hrál v tom serialu o třech holkách, který měly svojí kapelu ..on byl krááásnej černovlasej 😵 nebo ve Zlatovlásce 😝

janulle22
21. lis 2008

tereza me dokaze tak vytocit ze si pak rikam ze sem uplne dementni aby me nasrala takova skatula.... 😅

berynka
21. lis 2008

Tak Rybová mě štvala strašně, ještě že už tam nejni.

Škoda že dali pryč tu dceru" Frynty. To mohla být dobrá postava. A ta holka pekně hraje. Je to myslím dcera Stropnickýho.

No a Páleníkovou podle mne trochu okopírovali od té doktorky Fastové z Nemocnice na kraji města, jak jí hrála Medřická 🙄 .

jakoubka
21. lis 2008

Přidám se .Tereza je děsná koza 😝
Siss-ten herec je Petr Štěpánek.

Holky-víte,kdo je v tom seriálu děsně sexy?Ten doktor sanitář,jak měl něco s Terezou.

sisstin
21. lis 2008

jakoubka: tak to je kořen jako prase 😀

janulle22
21. lis 2008

holky jdu zkouknout 2 dily po sobe co jsem nevidela...uz se moc tesim a na tu facku tereze se mooooooooooooc tesim... 😀

jakoubka
21. lis 2008

Mě povidej.Mohl by se tam,ale víc obsazovat.No,jo nádhera.

A nevíte,kde je Oskárek?Včera vůbec nebyl.A Gondici nesnáším v jakémkoliv pořadi.

berynka
21. lis 2008

jakoubka, tak to souhlasim 😵 . Já ho snad viděla na Óčku...

jakoubka
21. lis 2008

Ber-Tak já poprvé v růžovce a jsem z něho hyn 😀 Četla jsem,že má asi půlroční holčičku.

Já nevím,ale připadá mi ujetý,že Sylva s tím Matyášem.

A Jakub od Mázla je taky někdy zralý na facku 🙂

berynka
21. lis 2008

Ten Jakub jako typickej puberťák je zahranej dokonale. Toho herce si pamatuju z Účastníků zájezdu a taky z Bathory. To bude asi nějakej novej talent 🙂 .

jakoubka
21. lis 2008

Jo v učastníkách byl božíííííí.Jako herec určitě dobrej,ale občas teda puboš pořádnej.

misicka455
21. lis 2008

No toho Jakuba bych tajy někdy flákla 😀

sisstin
21. lis 2008

mně se tady Jakub líbí..vůbec mi jako puberták nepřijde..a je..vtipnej..nejvíc se mi líbila hláška na Bělouše: "já se tu fyziku doučim, vid Kaaaaaajo" 😅

misicka455
21. lis 2008

Podle mě to někdy přehaní, vtipný to je, ale kdyby to bylo moje dítě 😒

sisstin
21. lis 2008

mis: tak to ja teda znám milionkrát horší puboše 😝