Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

pazhitka
18. kvě 2010

Podivam se az zitra, dneska mi manzel blokuje TV s hokejem🙂 mmchodem ygreen, mame stejne stare Tobiasky a vidim, ze budete mit taky prirustek- krasne jmeno, taky se mi libilo!

lenkavano
18. kvě 2010

ahoj závislačky ordinačky normálně mě bude snad ještě toho šembery líto 😝 😝 😝 😝

zuzik.3
19. kvě 2010

Mně se tam Šembera líbil, sice ty dluhy už byly nezáživné, ale umírat ho nemuseli nechat. Zase mě nadzvedla scéna kdy ten otec horolezce vrazil na pokoj a hned začal nadávat a primář, že prej to je normální reakce starosti o syna 😀 Dle mého názoru je normální reakce zajímat jak se synovi daří..........
A ještě se mi ,,líbí" Oskar a Mandle, taková to byla obr láska, pořád se chtěl rozejít s M. a až je rozvedený tak kde nic tu nic. Zakázané ovoce prostě nejlíp chutná asi. Proč já se na to vůbec dívám 😝 😖

draga
19. kvě 2010

tak jsem koukla dneska a díl opět nic moc.....nechápu, některé věci, ale co už hlavně, že na to pořád koukám 🙂 no Šambera to má zpečetěný chudák, ale on je fakt magor, jde okrást známou, copak je na hlavu padlej, si to každej už musí dát do souvislostí...Zdeničky mi bylo líto, jak jsem psala, být na jejím místě na svatbu nejdu ..ani tam neměla žádnou kámošku, a že zrovna ona by byla taková kamarádka s česťou a Magdou?...tak a ukázky na příště mě zase zaujaly nejvíc 🙂

mamartinka
19. kvě 2010

Zitrejsi ordinace(To prece ne)Robert se chystá odjet do Francie, čeká jen na svou matku Lenku, která má za něj zaplatit dluhy. Když se však jde rozloučit s Bárou, odchytí ho Rudovský. Krutě na něj tlačí a vyhrožuje, že ublíží jeho blízkým. Robert mu proto poví o penězích, které má u sebe Jindřich pro dělníky na výplaty. Lichvář ho donutí za Jindřichem jít a o peníze požádat. Když Jindřich odmítne, vyřídí si to s ním Rudovského gorily. Jindřich je zraněn, peníze jsou pryč a Roberta Jindřich obviní, že v tom jede s Rudovským. Vyděšený Robert z místa činu odjíždí. Dalibor se ráno setkává s Bárou. Nabízí jí podporu – Bára je totiž zoufalá, že se s ní Robert nechce před odjezdem ani rozloučit. Primář tedy Báře slíbí, že jí ho pomůže hledat. Cestou se však dozvídají, že Jindřich byl přepaden. Dalibor se rozhodne jet Bářiným autem na místo útoku, jenže cestou při předjíždění smete ze silnice Robertovo auto. Robert je odvezen do nemocnice, tam umírá. Primář je úplně zničený, jeho vozu selhaly brzdy. Navíc neměl technickou. Pavla a Vladimír spolu řeší případ zdánlivě týraného děvčátka. Těší se na společný večer, ale nakonec jsou to oni, komu Robert zemře na operačním sále pod rukama. Lenka přijíždí do Kamenice pro syna. Ale živého už ho nespatří.

mamartinka
19. kvě 2010

25.05 utery ordinace(O mrtvych jen dobre)Eduard a Lenka se chystají na pohřeb. Lenka bojuje se svým žalem, do toho Běla přináší důkazy o tom, že Robert byl tím, kdo přepadl pumpu i Lucii. Trýznivý den pro všechny. Dalibor tráví už několikátý den v nemocnici. Aby unikl výčitkám svědomí kvůli smrti Roberta, snaží se soustředit na práci. Ale obvinění neuteče – Lenka mu vpálí do tváře, že je vrah. Taky Bára se do něj pustí. Sama je nešťastná a potřebuje se na někom vybít. Daliborovi pomáhá z depresí Monika. Jejich vztah nadále balancuje na hraně přátelství a lásky, ale primář se rozhodne to utnout. Lukáš pozve Gábinu na společné rande s Tadeáškem. Stráví hezké odpoledne a Gábina poté rozjede kampaň, ve které se snaží přesvědčit Oskara k souhlasu, aby se Lukáš mohl nastěhovat zpátky do šéru. Pavla s Vladimírem se chystají na pohřeb, ale Pavlu trápí skřípnutý nerv. Matěj s Markem je po návratu překvapí dvojicí thajských masérek. Pusenský a Pavla prožívají další fázi svého sblizeni.

mamartinka
19. kvě 2010

Magda byla ale hezka nevesta.

ygreen
19. kvě 2010

tý jo, úterní díl vypadá zajímavě 😵

zany
19. kvě 2010

Taky jsem četla o dílu co bude v úterý 😉 No Šambera to má zpečetěný 😀
Jinak se musím přiznat, že Ordinace mě poslední dobou nějak nebaví... Koukám na ní na půl oka 😝

zuzik.3
20. kvě 2010

Tak to vypadá, že se nám 3.6. zase vrátí Kristýnka 😀 .Já na to taky koukám tak napůl, od kompu, spíš to jenom poslouchám 🙂

ygreen
20. kvě 2010

zuzik - ta né, ta je v seriálu blbá jak dlabaný necky 😀 manžel na to samo nekouká, ale jsme v jedný místnosti, tak to chca nechca na půl ucha od compu vnímá a Kristýnu nesnáší stejně jako v Ulici Simonu 😀 prej jedna blbá jedna praštěná 😀

zuzik.3
20. kvě 2010

hmm, tak dneska nám chudáček grázlíček umře ☹ Vyjímečně nebudu dneska sledovat jedním okem 🙂

mamartinka
20. kvě 2010

A 3.6 sa ma Kristina vratit do prace.Ako pisala zuzik.3 Ja dnes pozerat nebudem tiez.

zuzik.3
20. kvě 2010

jé, já jsem nedokončila větu......Vyjímečně nebudu dneska sledovat jenom jedním okem a uchem, ale věnuju tomuto dílu řádně celou hodinku 🙂

lenkavano
20. kvě 2010

ježiš zase ta debilka kristina ,že by si už konečně uvědomila že má dítě blbka.jako já ani nechápu jak ji to mohlo takhle procházet.o jinýho už by se zajímala sociálka a tam to není problém.fakt nechápu.

zuzik.3
20. kvě 2010

jéé, to bylo smutné ☹

pazhitka
20. kvě 2010

jj, kristyna je mimoza a vzdycky byla... nepochopila jsem ,proc s ni ten Hanak vubec chtel byt (i kdyz jeho vkus na zenske byl vzdycky podivny- kdyz tak jel po Pavle 🙂
dnesek jsem jeste nevidela, az zitra...
jo a jeste mi neni jasne,jak je to s temi penezi: Robert si pujcil od Jindricha, ty prohral a pak dostal tu pujcku z banky a nic mu nevratil. Vzal ty penize k Certovi a tam je zas prohral. Ale proc si zase pujcoval od toho chlapka, kdyz penize mel a nikomu nic nevratil? to mi teda unika...

zuzik.3
20. kvě 2010

já si myslím že to bylo tak, že jak měl ten dluh tak na to mu půjčil Jindřich a tím to splatil. Pak ho ta bloncka nalákala k Čertovi (mimochodem to bylo taky trapné, že zrovna tam se pořádal pokrový turnaj u jednoho stolu) a tam napřed vyhrál, pak to prohrál a chtěl hrát dál tak si půjčil zase od Rudovského či jak se jmenoval a to taky prohrál. Ale jestli šel na ten pokr s nějakýma penězama to už si nevybavuju, si myslím že s moc ne.

pazhitka
20. kvě 2010

Aha,tak to chapu, ze tim splatil sve stare dluhy, diky, Zuzi!

pazhitka
20. kvě 2010

i kdyz, co udelal teda s temi penezi s banky, jak tam s nema machroval a kupoval Bare nausnice? Ty mel prece tesne pred tim trpanym pokerovym turnajem, ne? Ja vim, je to detail, ale takovych by se v tom serialu asi naslo vic...

zuzik.3
20. kvě 2010

třeba jak teďka ukazovali jak si to hasí po silnici a pak záběr na tacháč a tam 30, 40 km 😀

panterka
21. kvě 2010

zuzik, já myslela, že to byl otáčkoměr 😅

draga
21. kvě 2010

....šambera měl dluh...chtěli mu řezat palec vlítla tam běla s Valšíkem mudrem a dali jim prachy co jim půjčil Valšík stavař...pak šel šambera do banky půjčil si prachy...měl je vrátit Valšíkovi stavaři, ještě stihl koupit Báře šperk a ukázal ho Běle, večer šel hrát a prohrál ty prachy co měl vrátit Valšíkovi a i ten náhrdelník a navíc si půjčil dalších 300 000,- prostě nemoc hráčů...myslel, že vyhraje a prohrál všechno...takže proto Valšík čekal pořád, kdy mu to vrátí...prachy od čerta neukradl to se mu nepovedlo...

mamartinka
21. kvě 2010

Ordinace ctvrtek 27.05(Vlk zustane Vlkem)Primář Frynta se radí s právníkem. Dozvídá se, že za podíl na nehodě, při které zemřel Robert Šambera, patrně nebude odsouzen. Má však problémy v práci. Chybuje při operaci a Zdena je nucena odvolat jej z funkce primáře. V této nelehké situaci mu pomáhá Monika. U ní doma se pak setkávají i další osamělé duše - Bára a Oskar. Lenka Šamberová se schází s Daliborovým právníkem. Snaží se jej uplatit, aby jí pomohl profesně primáře zničit. Eduard těžce nese zaslepenost bývalé přítelkyně a dává jí najevo, že Robert byl zločinec, skončil by ve vězení tak jako tak. Běla a Eda Lence přesto nabízejí možnost pracovat v Kamenici na interně a dokonce i dočasné bydlení v jejich vile. Toto vstřícné gesto jí pomůže vzdát se myšlenky na pomstu. Lukáš zve Gábinu na výlet do Ratibořického údolí. Pod záminkou, že Zdena s Martou mají cosi neodkladného, s sebou bere Tadeáše. Po návratu do šéru se Lukáš s Gábinou konečně smíří, milují se. Příměří však netrvá dlouho. Gábina se dozví, že ji Lukáš obelhal, a obviní jej, že ji chce mít jen jako chůvu pro své dítě.

pazhitka
21. kvě 2010

drago- tak uz to konecne chapu🙂 to je tak, kdyz se na to cl. diva jednim okem a kolem pobihaji jecici deti 🙂 Ale jo, bylo to fakt smutne, chudak Robert... Se jim to docela povedlo, ta operace a ten konec, jak Steimaslova brecela...

berynka
21. kvě 2010

Holky, to byl doják teď ten poslední díl! Včera jsem nemohla koukat, tak jsem si to vynahradila dneska. Tak je jasný, že Šambera musel být nějak potrestanej, jenže teď tam jeden hajzlík bude chybět 😀 .

draga
21. kvě 2010

já jsem ještě nekukala až dneska uspím prcka jdu na to...

draga
22. kvě 2010

kuku 🙂 už mi hrabe...tak jsme to enstihla ani včera ale dneska jdu na to ....pro mě Šambera ještě žije 😀