Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

draga
24. srp 2010

jo a Hanák bude primářem chirurgie 😉 na toho se teda těším 😉

draga
24. srp 2010

Rybová 🙂

lenkavano
24. srp 2010

jj Rybová.mě se tam líbí prachař a šebek chlapi nemají chybu.přijde mi to i takový vtipnější...pohodovější...stahuju si to na uložto....

lenkavano
24. srp 2010

na Hanáka jsem taky zvědavá.... 🙂 jsem docela ráda že vypadnou ti co vypadnou.... 😉

draga
24. srp 2010

@lenkavano jo tak to jo ty to stahuješ 🙂 já jsme to právě hledala a nikde nic...nojo starý dobrý věci...taky jsem ráda, že zmizí pavla...ale i tak už to asi zase bude o něčem úplně jinde

lenkavano
24. srp 2010

jo asi jo.ted bych se chtěla od září dívat na primě na ty Cesty domů..... 😉

draga
24. srp 2010

no já se zase těším na další díly Vyprávěj 🙂

lenkavano
24. srp 2010

teda dnešní ordinačka nic moc,jsem namlsaná tý jedničky a ted mi to příjde uplně nudný.

draga
25. srp 2010

@lenkavano já na to koukala jen tak jedním okem a taky mi to přišlo nějak prázdný ...nudný...ještě , že aspoň ten Hanák se tam mihnul 🙂

lenkavano
11. zář 2010

ahoj holky se smutkem vám oznamuji že opouštím fanklub ordinace,protože už se na ní nedá koukat a už na ní ani nekoukám...takže papa. 😉

draga
11. zář 2010

@lenkavano no já jsem abych pravdu řekla neviděla ještě pořádně ani jeden díl, kolem 8 večerní ukládám prcka...ale fakt, že ani nějak moc mi to nevadí... 😉

lenkavano
19. zář 2010

no možná se přecijenom na ordinačku ještě budu dívat.... 😉

lenkavano
19. zář 2010

myyslím si jestli se nedá Gábi dohromady se Sukem... 😎

sylvka
19. zář 2010

čauky,slibovala jsem si,že už se dívat nebudu a nemůžu si pomoct 😎 docela byl minulej díl zajímavej 😀

pazhitka
19. zář 2010

@lenkavano urcite da, aspon na par dilu🙂 Je to furt dokola totiz... Ale Kanyza to docela ozivil...

draga
19. zář 2010

holky dobře no, tak jste mě ukecaly a ještě tomu dám šanci, zítra zkouknu na netu zpětně 2 díly a uvidím 😀

nety
19. zář 2010

stejně je to tam každej s každým 🙂 Ale Gabča je super a k sukovi by se ted hodila, né když to byla taková mrcha protivná

mamartinka
11. pro 2010

Ordinace posledni dil v tomto roce.Utery 14.12(Stastni a Veseli)Vánoční svátky v Kamenici rozhodně nejsou klidné. Primář Suchý se znovu sbližuje se Zdenou, plány mu však zkříží její nový nápadník Jirků. Babeta sebere otci peníze a doklady, aby se nemohl zúčastnit otužileckého plavání v Praze. Trefný vyrazí k místní řece, kde se stane svědkem nehody. Malý chlapec spadl do ledové vody a topí se. Zachrání mu Trefný život? Operní režisér Hess vzbouří nemocnici kvůli banálním obtížím malého Wolfganga Amadea. Čestmíra Mázla zaskočí šokující zpráva: Magda je na cestě do Hradce a nečekaně začala rodit. Ambulance ještě nedorazila a pomoci můžou jen oba Jakubové a Mázl na telefonu. Nevi nekdo kdy to bude po novem roce zase pokracovat?Dik.

mamartinka
11. pro 2010

Jinak az ted vsimam ze uz sem asi nikdo nechodi.Mne se osobne tenhle serial libi.

draga
12. pro 2010

nechodím nestíhám ...ale je pravda, že jsem se zase koukat začala 😀 mě se prostě líbí doktor Hanák... 😉

mamartinka
12. pro 2010

@draga i me se Hanak libi.Ale nejak se me ale vubec nelibi zase ta Monikina dcera Misa. 😝 🙄 Nesympaticka.

draga
14. pro 2010

@mamartinka no tu já úplně nesnáším...ještě jak blbě hraje je mi taky protivná :())

mamartinka
14. pro 2010

A jeste ma it i Silvestrovska Ordinace a bude tam hrat Ex Prezident Havel Kotelnika 😀

lenkavano
15. pro 2010

ahoj holky koukám že jsem martinku pasovala na tamtom tématu do role adminky 😀 to jsem ráda že jsem tu s vámi ardinačka se mi zase začala moc líbit tak tu budu často ale nejdřív vás dočtu.

lenkavano
15. pro 2010

@draga malá Míša to je dítě panečku,můj chlap z ní startuje a já se držím fakt. 😉

lenkavano
15. pro 2010

@mamartinka ale to bude mxyslím nějaká legrační ordinačka ne,nějaká parodie. 😉
jinak co říkáte na kanyzu a mladou fryntovou?mě je hrozně lítoo že se to zase pokazilo u gábi a hanáka.

draga
15. pro 2010

holky nevím ale mě ten Kanyza přijde divnej..furt mu nemůžu přijít na jméno teda v ordinaci, jinak ho mám celkem ráda...ale proč balí tu Aničku pořád si říkám co za tím je...jo a úplně mě štve nová paní doktorka Kuklová, jak svedla Hanáka, a on se blbec nechá a nechápu moc scénáristy, přece když umřela ta holčička tak to nějak Běla projednávala u komise nebo soudu to neví s kým se soudila...a výborný byl teď ten poslední díl jak Magda rodila...prej koukni se tam, já se tam nekouknu 🙂)) 😀 jsme se doma nasmáli

lenkavano
15. pro 2010

Dráži právě že já mám kanyzu jinak taky celkem ráda ,ale v té ordinačce se mi taky nelíbí.je takovej neslanej.a ted mi vadí i mahdal jak pálí za Morávkovou,připadá mi ulisnej spíš by se mi k ní šiknul čenský.ted nabízela kuklová hanákovi nějaké sppolčení jestli s ní do toho pujde tak je blázen.a co to vlastně dala gábi hanákovi v tom dopise?

lenkavano
15. pro 2010

jinak mě se nejvíc líbilo jak se pak mázl složil na tý chodbě 😀 😀 😀