Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

misicka455
21. lis 2008

První díli byli lepší. Ale i tak se na to pořád musím dívat. Nesnaším Terezu je to rozmazlená kravá 😀 😀
Janoš je perfetkní 😀 😀

Týjo Haken umře 😲 😲 😲

niikkyy
21. lis 2008

Terezu taky nesnáším..facka jí sedla jak ulitá..víc takových scén 😀 já jsem n naí alergická..ta její rtěnka na tech desnejch rtech když háže ksichty 😀 😅

jj Haken umře...jo to je tak když si někdo otevře hubu 😀

A prej se má vrátit Gita,ale jen jako v nějakým snu prej....že by druhý Dallas? 😀

niikkyy
21. lis 2008

Jo manžel už tomu taky říká Beverly hills...každej s každým tam jebů 😀

misicka455
21. lis 2008

Týjo to tam začne pěkný psycho 😀
Gity bylo škoda. Haken ať hraje v divadle tam je boží 😀 😀 😀

niikkyy
21. lis 2008

to si piš..to bude točo 😀

j.a.n.u.s.
autor
21. lis 2008

Co manzelka Frynty? Me prijde ze pan primar nema zadny cit k malymu...

mesulka
21. lis 2008

A začal mi vadit Hruška, jako by se všem vysmíval a je takový protivný 😒
A nesedí mi tam Gondíková...

niikkyy
21. lis 2008

Gondice mi nesedí taky....
Hrůša je divnej,jak kdy..ale mě přijde,že tam hraje sám sebe..měla jsem tu čest s ním mluvit,chodil k nám do fitka když jsem tam dělala a fakt jako namachrovanej blbeček 😅 🤐

j.a.n.u.s.
autor
21. lis 2008

nikky, taky jsem mela cest ho poznat....on nemusi hrat, on je opravdu takovy namysleny magurek aparat!

georgine
21. lis 2008

no ordinace je fakt nostalgie, čumím na to prostě ze zvyku.. nekdy me neco prekvapí, jinak nemám ráda uplne citové sceny, nekdy je to fakt padle na hlavu. Cloveku uz predvidá co se stane takze tohle me na tom nebaví.

SYlva a borek no coment, tihle dva byse proste ani v normálním zivote do kupy dát nemeli... Jsou kazdý z uplne jineho sveta. Lucka a hruškou jsou trochu nudni, veverka je naivka a ty moc nemusím.. tetrezu bych bila jen se na ni kouknu... 😀 ale jinak je to celkem sranda, ovsem proznám se ze jsem se musela uz smát kdyz to Aleše chytlo uz po nekolikáte, vypadal pi tom celkem smesne.. 😅 😅 jinak uz to v´byla nevýrazná osoba tkaze ho proste nchali umřít.. No smrt pro Haken bude ve spleti problémů se stavbou vysvobozením a aPusáč se dá doi kupy s Barnovou 😀 😀 😀

radeji koukám na konkurenci v neděli na stejném programu 😀 😉

niikkyy
21. lis 2008

janus taky?tak jsem ráda,že si to nemyslím sama,jako že nejsem teda zaujatá 😅

Hele když umíral Čížek jo 😔 tak jsem se taky pousmálla chvíli..pač jak tam sebou dvakrát cuknul a konec..to mě dostalo 😅 a nejlepší bylo jak dostal ránu od té lampičky..jak s tím bříškem jeho hupsnul do té ledničky 😅 🤐

a na Pojišťovnu koukám taky zda myslíš toto 😀 to je taky jedna báseň 😅

georgine
21. lis 2008

jj mylsim pojištovnu..

proste me bralo jak si Čižek hodil hlavou řekl ze nic a pak se skácel k zemi jako bychom to nevideli uz tam 4krát 😕 to me na tom proste pobavilo.. ale Vendy se ukázala jako dobrá hééérečka 😀

j.a.n.u.s.
autor
21. lis 2008

vite v cem hrala Vendy...pamatuji si ji z Bony a klid...ona je ten typ co se zasekne a nestarne!

mesulka
21. lis 2008

překvapily jste mě, že Haken umře. Já jsem si myslela, že ho spíš zavřou do vězení kvůli těm barákům 😀 No ale tragická událost možná zajistí větší sledovanost 😀

niikkyy
21. lis 2008

tam umře každej postupně 😀

j.a.n.u.s.
autor
21. lis 2008

no a kdyz umre, jak myslite, co se mu stane???

niikkyy
21. lis 2008

bouračka..nebo se někde zabetonuje 😅

mesulka
21. lis 2008

Pusenský ho přejede autem, aby si mohl začít s Barnovou a stát se otcem se vším všudy 😀

georgine
21. lis 2008

urcite necio na stavbě 😀

niikkyy
21. lis 2008

napíšem mu tu smrt sami ne?bude to určo zábavnější 😝 😀

j.a.n.u.s.
autor
21. lis 2008

mesulka 😀

janulle22
21. lis 2008

taky sleduji...jsem jak zavislak...tereza je na liskanec...magda je svine na druhou...pusencky je dulezitej sulin...a sylve a matyasovi to preji...dalibor se jim stejne nevenoval tak co...jinak honza archytekt to je muj milacek a jeste lukas ten deckej dr to je kocour jak svina...🙂...mrzi me ze honza umre...scenaristi jsou taky svine...clovek ani nemuze rict svuj nazor...

petule.h
21. lis 2008

já to taky žeru, dokonce koukám vždy na netu dopředu co bude 😀 jako za týden -14 dní

j.a.n.u.s.
autor
21. lis 2008

petule a to te pak bavi? ja radsi, kdyz nevim...to by me pak nebavilo 😖

janulle22
21. lis 2008

nam malej rozbil antenu tak se divame na netu ale je to hruza cekat az do stredy nez to tam bude... 😀 😀

niikkyy
21. lis 2008

taky si čtu co bude 😀 a pak machruju před manžou 😅

zd57
21. lis 2008

Holky Hakenovu smrt budou vysílat až v příštím roce. Aspoň jsem to někde četla.

niikkyy
21. lis 2008

jj ono to nebude hned 😉

parybka
21. lis 2008

kdo dal Tereze facku a proč? ted jsem čtyři díly neviděla.... ale určitě si ji zasloužila 😀

j.a.n.u.s.
autor
21. lis 2008

Běla ji ju dala...a proc? bo je rozmazlena ...koza Tereza! 🙄