Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

nety
30. lis 2009

Nejlepší seriál z lékařského prostředí byla asi Pohotovost,ihned jsem zalitovala že nemohu pracovat na nějaké ER 😀

lenkavano
30. lis 2009

no Stefanie se mi moc nelíbila,ale Pohotovost byla super,nebo Chicago hope.

nety
30. lis 2009

Na Chicago jsem moc nekoukala,ale z těch pár dílů si pamatuju moooc hezkýho pana doktora🙂.Ted si nejsem jistá,ale nehrál tam taky George Cloney??

lenkavano
30. lis 2009

ne tam hráli Adam Arkin a Mandy Patinkin.ten hrál třeba v seriálu Myšlenky zločince.ale ten Cloney taky někde hrál,ale kde?

nety
30. lis 2009

Ten hrál právě v POHotovosti,ale já ted nevím,kterej ten doktor z Ch se mi vlastně líbil 😀

lenkavano
30. lis 2009

ten Mandy se jmenoval džefry(píšu tojak to vyslovovali),ale ted nevím jak se tam jmenoval Arkin.

lenkavano
1. pro 2009

ahoj holky,tak jsme měli další dávku emocí,že 😉
Zdinka děj:Běla už je doma a osočila lenku že ji lezla do věcí ,a ta uraženě odešla.pak se ale ukázalo,že v tom byla nevinně a le ještě než odletěla tak stihla poštvat valšíka stavaře proti vendulce.Adam nezvládá rozchod s veveruší,a navíc davidovi hrozí amputace nohy.magda je pořád nafrněná na kostkovou a kostkové přišel do nemocnice dopis z vězení od jejího manžela.jak jsem vyrozuměla tak mu nemůže odpustit.pusáč zatáhl zdenu na ambulanci a ani se nebránila a to i přes to že strávila večer předtím s fryntíkem.

zdina
2. pro 2009

holky, diky t´za report 😉

tomasek06
4. pro 2009

Tak jsem holky četla co bude a ten debil Hanák si tu Kristýnu fakt vezme 😠

pazhitka
4. pro 2009

ahojky!
tomasek- osobne jsem nikdy nepochopila, proc s ni vubec kdy chodil a o to min chapu, ze by si ji vubec chtel vzit ☹ to ho nemohli dat k nekomu jinemu??

Jinak co rikate na posledni dil? docela depka s tou amputaci ☹ ale ten model, co doliza za Kostkovou, byl pekny 🙂

zdina
5. pro 2009

jsem pozadu,jeste mi zbyva ctvrtecni dil. Jen mi unika, co se stalo DCanisove. Pochopila jsme , ze ma vyvod ze strev, ale proc?
Jejda, tak Kristyna a hanak... hm, tak todle taky nechapu. Ale pokud si ju opravdu vezme, tak by se meli odstehovat nekam hooodne daelko, aby byli zu dosahu maminky

lenkavano
5. pro 2009

ahoj závislačky 😉
mě se teda v tomhle díle Kristýna docela líbila,kdyby ji to takhle vydrželo a změnila trochu vizáž ....ale stejně se mi k ní hanák nehodí ,jak stál u těch futer byl fakt kouzelnej.dřív se mi moc vizážově nelíbil ale ted moooooc.a dostala mě její máma jak mu dala sváču,jak čuměl 😀 😀 😀 😀

zdina
8. pro 2009

ahojte, v nedeli v poledne jsem dokoukaal ruzovku a vubec se to nesekalo. Pres tyden se na to koukat neda, fakt ztrata casu.
Co bylo v dnesnim dile?

lenkavano
8. pro 2009

ahoj tak dnes se tam skoro nic nedělo,akorát zdena pozvala pusenského na večírek,ale ten to nezvládl.v nemocnici pak chtěl dát zdeně šperk a zrovna když jí ho dával tak se tam objevil frynta tak pusáč zase utřel.jo byla docela sranda s valšíkem stavitelem.jo a hanák se stará o kristýnu,zdá se mi že to trdlo už dostává rozum.ale co jsem četla do budoucna tak ho zase ztratí.ten rozum.a její máma má hanáka ted strašně ráda,poslala mu po kristýně do práce svačinku. 😉

zdina
8. pro 2009

Lemni diky. No ze se matinka tak stara to neni jen tak, ta ma neco za lubem 😎

lenkavano
8. pro 2009

no v ukázkách ukazovali že mu nabídne prachy aby si ji vzal 😝

nety
8. pro 2009

Joo??Prachy??tak toho jsem si ylenko nevšimla,vlastně jsem si nevšimla ani těch ukázek 😀 😀 😀 Naposled vím,že paní spadla na staveništi,dál nevím 😝 😝

jakoubka
8. pro 2009

já dnes pořád brečela 😅
poprvé-když ta matka Matyho byla na něj zlá ☹
podruhé-když dcera nové doktorky chtěla jít z babičkou ☹
potřetí-když dovezli Pavlíka na pokoj jeho mamince 🙂

jj,nabídla mu prachy,ale já četla,že nakonec spolu ze svatby utečou a udělají si svou 🙂

lenkavano
8. pro 2009

jo donesla mu je k němu v obálce,ale myslím že ji s tím vykopne.dneska to fakt bylo nezáživný.jo ještě kostková má dceru o kterou se stará její máma a ona si ji tam chtěla u sebe nechat že se o ní už postará sama ale malá se šprajcla že chce s babičkou.

zdina
8. pro 2009

jakoubko, novou doktorkou myslis kostkovou?

jakoubka
8. pro 2009

zdina-ano,myslím Kostkovou 😉

ted mě tak napadlo,jak spolu asi vycházejí na place Kostková s Gajerovou 😅 ,když jio Kostková v civilu klofla manžela 😕

lenkavano
8. pro 2009

jakoubka já si myslím že jim schválně dávají jiné natáčecí dny a gajerka už je tam dost sporadicky.ale kostkovou právě od té doby nemám ráda.

zdina
8. pro 2009

drby a ja nic nevim ☹ to je z toho ze nectu blesk a takovy drbavy platky. Hm,ale jak kdyz nejsem v CR, ze jo

lenkavano
8. pro 2009

no ona ve skutečnosti přebrala kostková gajerové manžela a on ji kvůli ní opustil.ale už jsem někde četla že jim to taky neklape,že kostková si až ted uvědomila,že je pro ni starý. 😀 😀 😝

zdina
16. pro 2009

holky, no co je toto? Naposlöedy osmeho ? To vsechny pecete a nestihate Ruzovku nebo co je? Ja teda hackuju hvezdicky

lenkavano
16. pro 2009

zdina ahojky 😉
no trošku jsme to tady ted flákaly.....
já už ani nevím co včera bylo,jo David bez nohy už jde domů z nemocnice.
hruška přemlouvá magdu na ten experiment na oplodnění,ale je to ve vývojové fázi a ona by vlastně byla jeho pokusným králíkem.
kristýnu požádal o ruku hanák,ona je ted taková jiná,tak mu to i schvaluju a rozmluvit už mu to nepojedu 😝 😉
frynta je furt se zdenou.
adam se dal dohromady s monikou(kostková)
jo a měli tam pacientku kterou myslivec postřelil do zadku,ale byla to celkem psina.
kristýny máma je na hanáka jak med a ten z ní nechápe.

zdina
16. pro 2009

ahoj leni, dik
a co jinak delas a vy vsechny ?

lenkavano
16. pro 2009

no však to znáš předvánoční honička a vůbec ne vánoční nálada 😝 a jak se chystáš ty na vánoce?

pazhitka
17. pro 2009

ahojky vsem!
Lenkavano- jak je Kristyna jina? mne prijde porad stejna hysterka, je to fakt dost neuveritelny par, docela me to otravilo, ze se berou. I kdyz uplne nejpitomejsi par je Kostkova s Vrabcakem- fakt uz teda scenaristi nevi z ktere do ktere, pipada mi, ze je proste parujou dle toho, kdo jim zrovna prebyva.

jakoubka
17. pro 2009

Prosím o vysvětlení.Matka Kristýny je matka nebo sestra Zdeny?Já myslela,že matka,ale pořád ji oslovuje jménem,tak nevím 😕