Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

petik77
26. lis 2008

jakoubka : tak jak si koupím program jaky koliv tak hned čumím co bude v dalších dílech no je to děs 😀

jakoubka
26. lis 2008

Petik-a pak jsem nasraná,že to vím 😀

petik77
26. lis 2008

no ani nemluv 😀 ale neda mi to 😀

janulle22
26. lis 2008

aha tak to teda nevedeme... 😀 😀 😀

petik77
26. lis 2008

janulle : bud rada ja si ted program zapoměla koupit tak mam překvapení jinak bych si to přečetla

danullinnka
26. lis 2008

Holky,taky hned hledím do programu a jak na sviňu to tam nepíšou 😠 😠 😀 takže musím čekat 😀 Kupuju Tv magazín.

petik77
26. lis 2008

no to tam zrovna moc není .ale v tv MAX pokažde 🙂

danullinnka
26. lis 2008

Petik:takže přesedláme na Tv MAX 😀

petik77
26. lis 2008

no jsme zavislačky hrozné 😀 mě napadlo co budu dělat až jednou ordinace skončí doufam že to tak brzy nebude 🙂 na televizi se skoro nedívam ale ordinace to musím každé utery a čtvrtek u te telky sedět a tva to už tři roky nejvíc mě štvou prazdniny že to nevysílají a ještě ve středu sleduji pasti a to je z televize vše no budu si na to muset zvyknout 😀

danullinnka
26. lis 2008

Petik:tak to jsme na tom stejně 😀 😀 Ordinaci sleduju od 1.dílu a Pasti jsem taky nevynechala ani jeden díl.Hmmmm,tak až Ordinace skončí,tak se domluvíme a natočíme-Závišlačky na Ordinaci 😀 😀 Jen nevím,jestli dokument nebo megafilm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 spíš ten megafilm 😉 😉
Tak zítra ve 20hod a nějaké ty zpožděné minuty žhav telku 😅 😅

andelka
27. lis 2008

Já taky na Ordinaci koukám, ale začala jsem až od té minulé série, ne úplně odzačátku. a bylo to lepší teda. Z chýry už toho je, mně se líbilo, že je to z prostředí gynekologie a pediatrie, člověk se toho dost dověděl, okoukal miminka a taky se tam víc promítaly příběhy pacientů, teď je to spíš kdo s kým, takové BH 902 10. Ale stejně na to koukám. 😀
Nějak nechápu, co scénáristi provedli s Veverkou. jo, byla mírně naivní, ale Lukášovi to nandala, jak ji chtěl sbalit. A najednou "pomáhá" hruškovi. Myslela jsem, že si věneček schovává pro někoho úžasného, toho pravého a ona se vyspí se starým ženatým záletným Hruškou jen co na ni udělá pěkný kukuč. A asi ještě bez ochrany, protože tipuju že je v tom. No stálo jí to za to? chuděra. blbá.
Terezu bych fackovala v každém díle, už mi leze na nervy. Lukáš s ní dobře vyběh. Měla by se vzpamatovat a dospět, už je únavná.
Štěpánek je boží, kořen byl zamlada a co si budem povídat, sympaťák je i teď. Běla má konečně štěstí, i když ta láska z francie jí asi zavaří.
Daniela je fakt neuvěřitelná, jak se někde objeví, tak je jasné, že bude průser.
Jsem zvědavá, jak to bude dál s Fryntama, jak to vyřeší. Nehcají starého Fryntu umřít? No, bude to napínavé jak kšandy ještě.
Jinak já taky většinou neodolám a kouknu se co bude dopředu. Na seznamu v televizním programu to bývá asi 4 díly napřed co bude.

petik77
27. lis 2008

andelka : tos neměla ani říkat o tom seznamu už jsem tam najela 😀 a četla jak splašena 🙂

petrunka01
27. lis 2008

Ahoj.Taky jsem zvědavá,jak to vyřešej s Fryntama a Sylvou.Že si našla někoho jinýho-dobře..,ale,že je to její nevlastní syn...to je už docela hodně.Kdyby aspoň neměli to dítě.. ☹ .
Jinak mi sice není sympatická postava Hakena,ale příjde mi trochu nefér,že je na něj Pavla naštvaná kvůli návalu práce.Být v tý situaci,asi by mi taky vadilo,že není se mnou a Markem.Ale objektivně musím přiznat,že holt má plno práce a starostí,který nemůže odsunout a musí je řešit hned.Jiná věc je,že si za ty problémy může sám..

yenn
27. lis 2008

Jestli nechaji Fryntu umrit, bude tam uz toho umirani trosku moc 😅

co vadi mne je, jak se vyviji vztah pusace a pavly.....protoze je scenaristi evidentne smeruji k sobe. Jestli si vzpominate, kdyz se v prvnim dile potkali v nemocnici, shodli se na tom, ze tehdy to byl ulet a ze se vlastne vubec nepritahujou. Takze mi prijde hodne nepravdepodobny, aby se takovi lidi zamilovali 😖 no uvidime

Tereza - ja sinemyslim, ze je to tou postavou, me je priserne nesympaticka ta herecka uz od zacatku, kdyz jeste tereza nebyla takova pipina. Kravka se z ni stala postupne, stejne jako z Magdy a Martiny dobracky od kosti 😅 Ale ja se na ni nemuzu divat proste 😝

janulle22
27. lis 2008

holky za chvilku nam to zacne ted koukam na pratele a pak na ruzovku...se tesiíiiiiim jak male dite na bonbon.... 😀 holky tak v reklamach tady ju..? 😀

jakoubka
27. lis 2008

No jsem zvědavá jak velký úraz bude mít Dalibor.Jsem četla,že Hruška se vychrápe s Magdou(ale né dnes)

danullinnka
27. lis 2008

tak jdéééém na tooo 😀 😀

Jakoubka:to jako fakt??tak to bude mazec.Válka mezi Čestou a Hrůšou 😝 chudák Česta a Lucka ☹

jakoubka
27. lis 2008

je to tak.

janulle22
27. lis 2008

dalibor ma hovno....ale ta tereza me nadzvedla ze zeme jak tam pozvala tu babu a jeste se tak tupe bely ptala jestli ji to nevadi...ty vole ta by chytla takovej sekec mazec ze by to nerozdejchala.... 😠 😠 on aje tak blba az to boli...

janulle22
27. lis 2008

hrusa a magda...?ty jooooooo to bude masakr... 😀 😀

petik77
27. lis 2008

no tak to jsem taky zvědava jestli se spolu vyspí 🙂

betule007
27. lis 2008

Asi se spolu vyspí,jsou jedni z mála,co tam spolu ještě nespali. 😀 😀 😀 😀

petik77
27. lis 2008

chudak běla co? ale ví si rady 🙂

janulle22
27. lis 2008

betule tak to mas teda pravdu... 😀 😀 ... haken jde tezce do sracek...chudacek muj malinkej.... 😀 😀 ...a 20%z jednoho dnu nezaplaceni tak to je uýz lichvarstvi ne...?neni to protizakonne..?

petrunka01
27. lis 2008

janulle-ten týpek je lichvář..proto si taky přišel omrknout,kde Haken bydlí-určitě mu bude chtít vyhrožovat

janulle22
27. lis 2008

hmm tak to mu asi nepomuzu.... 😀 😀 😀 ...ale bela s tim svym(ted si nemuzu vzpomenout jak se jmenuje 😅 ) to dobre vyresili a tereza zase utre...si asi myslela ze se bela nasere odrekne svajbu a ono hovno...cho cho ...terezu bych kazdy rano preventivne proliskala...

betule007
27. lis 2008

Haken se mi líbil,ale teď má nějaké divné vlasy,už to není ono. 😖 Nejhezčí byl stejně Zach,co hrál v první sérii a jsem asi divná,ale líbí se mi i Oskar. 😀

betule007
27. lis 2008

Tereza je zralá na pěst a ani nemusí promluvit. 😀 😀 😀 Taková hloupá naivní kuňka,co chce dělat peklo ostatním.

janulle22
27. lis 2008

oskarek je takovy roztomili zlaticko...a je i sikovnej ale pripada mi nevyzralej jeste....ale sranda s nim musi byt.... 😀

betule007
27. lis 2008

Janul,to jo,líbí se mi ten herec,i ta postava je super,ale doma bych ho mít nechtěla. 😀 Sice by s ním asi byla sranda,ale jinak by byl další dítě. 😀 😀 😀 😀