Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

kaleilah
19. lis 2009

dvojka, díky 🙂 vypila jsem riciňák a naplánovala si porod tak, aby mě v úterý pustili a já mohla doma čučet na ordinaci 😀 😀 😀

Nety, s tím prádlem je to fakt děs, ale já žehlim fakt pravidelně 2xtýdně takže to jde 😉 -u ordinace jsem zvládla celej koš, skončila jsem přesně s titulkama 😀 tak jdu vytáhnout druhej 😝

Dneska to byl docela mazec, jen ta zdena zblízka vůbec není hezká, má nějakej divnej make-up, že jí dělá jakoby šedou 😀 😀 Zajímalo by mě jestli to frintovi řeknou 😉

kaleilah
19. lis 2009

ježiš FrYnta, mě už hrabe 😝

kaleilah
19. lis 2009

tomasek, on je poslední dobou celej nějak mimo 😖 a to jsem ho měla ráda...ale zase Hruška se docela ukázal

nety
19. lis 2009

Spíš v tom budou pokračovat a provalí se to 🙂
Ale nová doktorka bude pěknááá 🙂

Jak mi ze začátku byl Vladimír nesympatický,nějak ho začínám brát 😀 😀 ,pes který štěká nekouše 😀 😀

lenkavano
19. lis 2009

ahoj Zdina takže frynta pořád pokračuje v návalech vzteku,napadl zase toho frajera a řekl,že kašle na primariát.Pusáč doprovodil Zdenu na charitativní večírek a sskončili v posteli.když fryntovi došlo že ma Zdenu rád tak už bylo pozdě,ale ještě nic neví.hruška zachránil markovi a začali si rozumět.do německa ale nechce.jinak nic zajímavého celkem. 😉

lenkavano
19. lis 2009

holky ten frynta je ale nerv,docela se mi ted protiví.hruška u mě malinko stoupnul.pavla opět nemastná neslaná.scena zdeny s pusenským super.kostková v ukázce taky celkem šla.

lenkavano
19. lis 2009

jo Zdina a Pálenice se už uzdravuje a hruška má rozdrcené prsty na pravé ruce.

sven
20. lis 2009

můžete mi prosím stručně napsat děj včerejšího dílu? Já jsem usnua hned po začátku ☹ Díky.

dvojka
20. lis 2009

Ahoj sven a co ho zkouknout 😕 🙂 ?
http://archiv.nova.cz/multimedia/ordinace-v-ruz...

Holky,nojo na Fryntu to padá odkud se dá 😀 😕 😅 .Včera se mi líbila Vendulka s Valšíkem aneb alergie na ryby 😀

lenkavano
20. lis 2009

ahoj holky 🙂
Sven jak můžeš usnout u ordinačky? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jestli chceš stručný děj tak se podívej na 3příspěvky nad tebou
dvojka to fakt nemělo chybu 😀 😝

zdina
20. lis 2009

holky, me se ten odkaz neotevre. Jeste pred par dny jsem ho otevrela, ale na koukani ot nebylo, strasne se to sekalo. Dnes se to ani nenacte 😠 ☹

dvojka
20. lis 2009

Zdina-a jakou máte rychlost?...Já se na to koukala a šlo to 😉 😕

No, ono Valšíkovi asi smrdí z pusy,že ho ta Vendulka nechce 😝 😀

zdina
20. lis 2009

dvojka , rychlost nic moc 126kb/s 😝

kaleilah
20. lis 2009

Stejně ale Vendulka s Valšíkem jsou perfektní dvojka, už se těšim na svatbu 😀 mu tam asi zaserupnou gatě, nebu bude jinej průser, on je na to jak magnet 😀

lenkavano
20. lis 2009

ahoj holky vy tu píšete a já si vás ani nevšimla. 😀 😝
kal a oni se budou brát?
já tomu odkazu pořád odolávám. 😝 😉

tomasek06
21. lis 2009

Tak to já jsem si to už přečetla vše 😀 Nejětší radost mám, že Anča dostane zase přes hubu 😀

lenkavano
21. lis 2009

tomasek ty jsi ale potvůrka podivná 😀 😀 😀 a dostane aspon už fest?

tomasek06
21. lis 2009

Ne zase jen facku, ale prý se s ním rozejde a on jí bude pak vyhrožovat 😉

lenkavano
21. lis 2009

hoši takovej bulík s tím bych byla hotová raz dva.vždyt neumí ani mluvit 😝 😀

tomasek06
21. lis 2009

To víš musí tam udělat nějaké drama.

lenkavano
21. lis 2009

no jo ono jich tam je i tak málo 😀 😀 😀 😀 😀

mirkas01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
22. lis 2009

ach jo a já myslela že máme další závislačku 😉

pazhitka
22. lis 2009

Tyto souteze jsem nikdy nepochopila- zvlast, kdyz se to da klikat do aleluja a kymkoliv☹

Ale k tematu- vsecky moc zdravim, taky pilne sleduju. I kdyz se mi to driv libilo vic, je to docela docela dobre odreagovani🙂

lenkavano
22. lis 2009

pazhitka vítej.doufám že budeš psát často 😉

mirkas01
22. lis 2009

Ale na ordinaci závislačka jsem, to je pravda 🙂 a mam kamarda ktery opravdu nevynecha ani jeden díl a to je to chlap 😀

a stou soutěží mate samozřejmě pravdu jen jsme to chtěli zkusit, ale je tam moc ošklivych lidí, že když se dostanem trošku vejs tak nam tam nasazí 1 a začíname znovu a já opravdu nemam povahu na to měnit si IP adresy a podvadět a klikat si tam 10, proto jsem to zkusila tím to zpusobem a jsem opravdu rada že to za 10 dní končí 😝

mirkas01
22. lis 2009

Omlouvam se překlepy 😎

lenkavano
22. lis 2009

ahoj Mirka tak mezi nás zavítej 😉 MM taky kouká na ordinačku 😀 😀 😀

kaleilah
22. lis 2009

ahojte, už se nám to krátí 🙂 leni nevim jestli se budou bát, o tom ztím nepsali, ale myslím že to tak dopadne 😉

sayast
22. lis 2009

ahojky holky,
taky jsem zavislacka na ordinaci 😀. jen mi prijde ze uz to tam je znacne prehnany 😝 . bejvavalo to lepsi 🙂 . ale nevadi,stejne koukam 🙂