Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

sisstin
21. lis 2008

jo..Haken natáhne bačkory, páč ten herec prý byl neposlušný a kafral jim do toho 😝

f.nina
21. lis 2008

petule.h já taky vždycky kokám na netu co bude 😀 😀 😀 Mě osomně víc jak Tereza je nesimpatická Běla,,Vždycky všechno ví nejlépe bych osobně dala facku jí 😅

misicka455
21. lis 2008

Běla mi ze začátku byla smpatická, ale teď už to fakt přehání ☹

lenkabu
21. lis 2008

Už je to hrozná hovadina,ale koukám na ot ze setrvačnosti a vztekám se že vím dopředu co tam bude 😀

Kdo mně tam fakt baví je Pálenice,Kouřilka a pak když tam byl ten tlustej pár..jak měli dceru Shanon 😀

Tereza a Sylva...suverénně největší slepice,jejich hysterie mně fakt s.re
Magda..taky,ale aspoň důstojný nepřítel
Lucie...zastydlá puberťačka
Hruška..klasika,přímo ze života
Čestmír,Barnová,Suk...příliš čestní
Beneš..ten mně rajcuje a má pěkně prořízlou pusu 🙂
Pusenský...pod tím pracovat,vezmu ho brzy skalpelem
Fryntové oba...nudný
Vendulka...už to není co to bejvalo
Aleš...dobře že ho nechali umřít, ta postava už neměla vývoj
Všetečka..též zastydlá puberta
Veverka...ta je na přesdržku aby přestala fňukat a dělat ze sebe svatou

misicka455
21. lis 2008

Veverka by potřebovala chlapa 😀

sisstin
21. lis 2008

mně se líbil Suchařípa 😝

f.nina
21. lis 2008

Suchařípa jse mi taky líbil škoda že odešel 😒

misicka455
21. lis 2008

Ten se mi nelíbil 😒

f.nina
21. lis 2008

A více jsem žrala toho jeho syna teď nevím jak se jmenoval ale zbožňovala jsem ho 😅

sisstin
21. lis 2008

já to teda nikdy moc nesledovala..jen fakt tu první řadu ...pak tu z gynekologie vůbec..ale tahle mě docela baví...prostě taková oddechovka, kde každý šu..s každým 😀 😝

yenn
21. lis 2008

no tohle tema tady chybelo 😀

ja na to koukam a koukat budu, dokud to budou davat, i kdyz si nemyslim, ze by mi to kdovico davalo 😅 Ale je to relax

Super postavy jsou Palenikova a Valsik, jsou oba bozi a hodi se k sobe

sylva mi prijde cim dal horsi, nevim no....treba se odstehujou do te prahy a ze serialu tim zmiznou? 😕 s tim podivnym blondakem....uvidime

Na Pavlu Barnovou jsem slysela strasne moc kritiky, ale ja ji nejak od zacatku zeru....nevim jestli tu postavu, ale spis Munzarovou, ona je takova strasne prirozena, kolikrat mam pocit ze improvizuje

haken alias Martin Trnavsky, muj strasne moc oblibeny herec - videla jsme ho v divadle a od te doby je to laska jako prase, bohuzel on o tom jeste nevi, ale ja se ho nevzdam 😀 On je fakt dobry, nejspis uz toho mel v ordinaci dost a dovolil si mit pripominky.....toz pujde, no 😖 skoda ho

Magda je borka, cim dal lepsi....scena jak se na Benese vrhla pres ten odstavnovac byl jeden z mych uzasnych sexualnich zazitku 😀 😀 😀 no dobre, prehanim trosku, ale bylo to hezke....a ona je kocka jako prase, ma uzasne vlasy a vubec. Doufam ze aspon ona bude drzet hubu a v tom serialu nejakou dobu vydrzi 😅

koho ale nenavidim ze vseho nejvic a uplne od zacatku, je Tereza 🙄 Boze to je pipina, ja bych ji liskala od rana do vecera....fakt mi leze na nervy, i ta herecka...je divna, skareda, divne mluvi....proste ta facka od Palenice sedla 😀

sisstin
21. lis 2008

yenn: viděla jsi Pravidla lži? 😝

f.nina
21. lis 2008

Já více sledovala tu první řadu páč na téma gynekoligie toho moc nebylo a seriálu z prostředí chirurgie je habakuk 😔 Už to není to co to bejvávalo a někdy tam jsou takové kraviny že se u toho rozčiluju a má polovička se mi pak řeže že jsem na hlavu proč se na to dínvám,ale je to jako droga 😅

yenn
21. lis 2008

siss, nevidela, hraje tam? Muj milacek? Jestli tam suka nejakou zenskou ,tak to ani nechcu videt 😀

mobina
21. lis 2008

Jj taky čučíme a královsky se u toho bavíme. Bělice je fajnovka, tu mám ráda. S ničím se nesere. Hruškovic už jsou celkem nudný, jedou furt to samý a na oslovení "Hvězdičko" už mám alergii 😀 Fryntu staršího celkem můžu, mladšího a Silvinku nesnáším. Je to hysterka a neví co chce 😝 Kdo dál...jo Gondíková, naprosto mimo mísu, ta tam nemá co dělat. Líbí se mi ten novej sestra. Jak se jmenuje? Snad dostane víc prostoru. Barnová děs běs. Ty její rady porady. Tereza jakbysmet. Trapka to je 😀 A Bobina, to je taky klaďaska až za hrob 😖 Mázl a Magduše to se mi normálně zvedá žaludek, když je vidím 😒
A Barnová a Haken to spolu prý tahnou i v normál životě. Škoda. Munzarka a Dvořák byli sympatickej pár.

yenn
21. lis 2008

mobi, ten novej sestra 😀 😀 😀 myslis svetr s jelenem.cz? 😀

sisstin
21. lis 2008

yenn: hraje..ještě Issová a Langmajer.. 😝 je to z protidrogový léčebny..a tvůj miláček tam má dlouhej vlas a vypadá jak pako 😅 😅 😅 😅

sisstin
21. lis 2008

hele..ale že ten Matyáš je fakt syn Štastnýho? 😕

yenn
21. lis 2008

jako Munzarova by teda nemusela mit tu paruku, ale asi to chteji odlisit, kdyz je objevuje i v pojistovne a tam je kudrnata

sisstin
21. lis 2008

yenn: Munzarová je totiž vyplešlá po mámě 😉

mobina
21. lis 2008

Yenn jj. Ten chlap se mi fakt líbí. Zase něco neokoukanýho.
No já si od začátku říkala, proč má tak trapnej účes, tak už to chápu.

mobina
21. lis 2008

Siss 😀 Asi i po tátovi 😀

yenn
21. lis 2008

sis, ja jsem ho videla s dlouhyma ve Svetla pasaze a vypadal tak slizce 😝
Je mu strasne podobny ten Matyas, co? Me to taky napadlo, tak jsem hledala v titulkach a jmenuje se jinak, Taky jsem cetla rozhovor se stastnym nedavno, otazek na ordinaci tam bylo dost a o tomhle se nabavili....kdyby to byl jeho syn, tak to asi zmini. Ale ten frnak maji stejny

sisstin
21. lis 2008

yenn: podle mě to jeho syn je..jen se jmenuje po mámě...je naprosto stejnej jak on..a hlas má taky skoro stejnej 😉

yenn
21. lis 2008

a neni a neni 😀 stastnemu je 42, hamplovi 27 .... to by ho mel v patnacti 😅

sisstin
21. lis 2008

jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😖 😅 😅 😅 😅

alcatko.j
21. lis 2008

yennajzi, kdes vyhrabala, ze ma Stastny 42? 😅

alcatko.j
21. lis 2008

tak mozna 2 x42 😅

sisstin
21. lis 2008

mně se to zdá taky nák málo 😕

alcatko.j
21. lis 2008

no ale ted jsme vygůglila rok narozeni 65....