Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

janulle22
2. pro 2008

chudera sylva...a dalibor je peknej hnup...a luca dostala drsny delo chudera... ☹ ...priste to bude zajimave jak bela vyhodi tu cuzu z lionu... 😀

lenerka
2. pro 2008

no Frynta je zmetek,že jí chce sebrat syna!!!
Magda bude mít něco s hruškou???to je taky kur..ík
já bych ho doma nechtěla,nevrátila bych se k němu
takovej chlap bude podvádět do nekonečna

a ta sekretářka to je taky čůza

j.a.n.u.s.
autor
3. pro 2008

daniela je cuza...

danullinnka
3. pro 2008

Janulle,Luca dostala fakt dobrou pecku 😝 se mi líbilo,jak říkala Tereza Běle,že Lenku utopí ve vaně 😀 😀

evinka
3. pro 2008

Ahoj, objevila jsem stránku, kde jsou popisy dílů až do vánoc. Takže kdo chce ať se podívá a kdo má rád překvapení tak Nedívat!
http://www.ordinace2.wbs.cz/Aktualni_dily.html
Doufám, že to tu už není.

janulle22
3. pro 2008

tak jsem neodolala a cetla a cetla...jsem trubka...ale cteni nenahradi zivy dej takze i tak se strasne tesim na ziotra... 😀 😀

dani-jj bela je drsnacka a je fakt ftipna i tereze je proti chuti ze je tam lopata z lionu... 😀 😀 😀

danullinnka
4. pro 2008

Evinko,čtu jak divá a říkám už stačí nechám se překvapit a stejně neodolám a čtu dál 😀 😀

petik77
4. pro 2008

evinko:tak to si tu neměla ani davat už to mam přečtene 😀 😀 a dneska se už taky těším

janulle22
4. pro 2008

ja se tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵

j.a.n.u.s.
autor
4. pro 2008

nooo, tak to je dobra chytacka...me to cuka, ale nejsem blazen...nepodivam a nepodivam...si to nezkaziiim!
Holky, ktera chcete-koukejte...hlavne tu nepiste veci pristi...pls... 😵

janulle22
4. pro 2008

janus neboj nikdo tu nebude nic psat...akorad vecer ja budou ukazky na dalsi dil tak se tu bude polemizovat ale to snad uvidis i ty ne..?

yenn
4. pro 2008

jj, spojlery se ve slusne spolecnosti nepisou 😉

janulle22
4. pro 2008

kocky tak uz to mame za par..... 😵 😵 😵 uzz se tesim na belu... 😀 😀 ....nachystam zranicko k telce a zaparkuju to na gauc...tak si nechejte darit.... 😉

janulle22
4. pro 2008

tak jak se vam to dneska libilo...?me se strasne libila bela... 😀 a cumim ze frynta ztahne podani te zadosti o dominika... 😕 😕 a ten borec z bouracky byl pekne hnusnej...oplzlon skaredej...jak nejaka smazka vysmazena... 😝 😝

lenerka
4. pro 2008

no ten hruška je fakt prasák
a já myslela,že už se ta Magda polepšila
prd je to dě...!!!
chudák čestmír

dnešní díl byl docela nuda
až na Bělu a spol.

papuellka
5. pro 2008

Super odkaz, hned jsem si to přečetla, co nás čeká v dalších dílech... 🙂

lenkabu
5. pro 2008

Mně přijde divný že se Marek nemá stýkat s Pusáčem...předtím se kamarádili a teď když ví že je to jeho otec,tak nesmí?To je poněkud zvrhlý,ne?

Hruška je beznadějnej,po tomhle ho snad konečně žena vykopne.

Architekt už mně štve s dluhama.

petik77
5. pro 2008

lenerka :souhlasím s tebou je to fakt hnusak ten hruška 😠 😠

a čestmíra mi bude teda líto zasloužil by si někoho jiného a ne tu kravu magdu

ygreen
5. pro 2008

hruška je fakt slizák, Magda mě docela překvapila a bylo by fajn, kdyby scénáristi nechali Hakena vyklouznout z těch dluhů ať je tam něco pozitivního 🙂

janulle22
7. pro 2008

holky ja uz jsem vazne dementni...se mi dneska zdalo o lukasovi 😅 ... byl hrozne milej a smutna a hrala jsem s nim v ruzovce...a ptala jsem se ho na danielu ale uz si nepamatuju co mi rikal a jeste sem mu rikala ze se mi libilo jak vydrbal s terezou...no a nakonec sme se zacali libat... 😅 😵 😵 😵

danullinnka
8. pro 2008

Ahoj Jani,no tééééda ty máš sny 😀 😀 jen ze spaní nevolej Lukááši 😀 😀 to by jsi asi těžko vysvětlovala 😅 😅

geminis
8. pro 2008

ahoj holky,
tak ordinaci sleduji od okamžiku, kdy jsem zjistila, že jsem těhu, takže jsem vynechala jen prvních pár dílů první řady 🙂
A myslím, že gynda byla lepší, než co je teď.
A jak to zde už padlo, blbost, předvídatelné, ale čučím na to pořád!
Pokud se kouknete na net na televizní programy, tak je tam obsah dějů až do posledního této řady a nic o smrti Hakena tam není, takže nevím. To by muselo být až v další řadě.
Mě už tam pomalu s.rou všichni, takoví klaďáci. Každého přesvědčují, ať se nechá operovat, o každého se starají i ve svém volnu, lítají do nemocnice..proboha a to tam mají poradce! Kde jinde se to děje, nikde, chce to trochu reality!
Aleš Čížek ten byl tak kladnej, až už byl trapnej...
A Suk je přece sympatický i v seriálu!
No a Kouřilka, ta snad hraje sama sebe, šmudla.
Lucie je trapka největší, chvíli názory jak dement, chvíli z ní padají moudra, že člověk žasne. Není divu, že to Hrůšu s ní nebaví. Má ji dost.
Martina a Kim, divím se, že se tam s ním tak tentujou...a ta její "máti" to bylo taky něco.
Myslím, že podle těch dějů to dá dohromady Suk s Alenkou, naivní až na půdu. Svobodnýho (Lukáše) nechce a za ženatým pálí..
Gondíkovou nemůžu vystát nomálně, natož tam.
A že to tam mydlí mezi sebou navzájem? Asi chtějí ušetřit za honoráře, proto se tam střídají ve vztazích jak na běžícím páse.
Tereze dala facku Pálenice, Adamovská. Teda furt z ní dělají Medřickou a ta se do ní pořád stylizuje, ale na Medřickou prostě nemá, i když ji mám jako herečku ráda. Padla jak ulitá...
A na prošvihlé díly se dá druhý den kouknout na net. Ale mě se to seká, takže jsem to ještě nemohla využít. To si zas Nova honila triko a nic.

petik77
10. pro 2008

Tak hoky co říkate na včerejšek super co? 😀 Jsem zvědava jak to mazl veme chudak sype se to naněj ze všech stran 😖

alterna
10. pro 2008

geminis na netu nám jde z novy přehrat vše. asi máte blbej pc 😉

janulle22
11. pro 2008

tak za chvilku nam to vypukne...ja se tak tesim...snad nebude malej protestovat jinak z teho nebudu nic mit... 😖 ..ale snad rychle usne...

magda je pekna cuza chudak cestmir je k ni tak hodnej a vsadim se ze ta mala mu ty prachy corkla... 😀 ...
martina je na facku je tak nechutne nesymopaticka ... jestli si ju nekdo z tech dvou veme tak me jebne...tak se doprosovat to by nebylo pro me...a lukas ji daval peknou sadu ale pak chudak nevedel co ma delat kdyz zjistil ze je to pani ze socialky...chudacka hakena mi zmlatijou ale pusa ho zachrani...jak galantni ... 😀 veverka je tak strasne hodna a mila az to hezky neni...no a hruska to je teda peknej c...k...on je tak plzlej uplne slizkej...blici smajlik...konecne ta vrazda z lionu odjela...byla uplne na liskanec... 😠 bich ju doma nechtela ani za nic...nastesti edi vedel co ma delat a nenechal se nou ovlivnit...

tak jsem to shrnula a tesim se na dnesek...cestmir vrazi mooooooc pekne hruskovi ale ten by potreboval poradne tu tlamu zmasakrovat...

tak vecer... 😀 😀

janulle22
11. pro 2008

toto ale blbe skoncilo...:(chudak pusa... ☹ a hruska dostal peknou jebu od cesytu... 😀 😀 lrypl malej blondatej...

danullinnka
14. pro 2008

Ahoj Jani,jak jsem četla díly dopředu,tak si ji jeden z nich vezme a vím kdo 😀 😀 😀 ale Pusáč se dobře tvářil,jak se ho Martina ptala na vdavky 😀 😀
JJ,Hruška by potřeboval nakládačku od těch tří goril,to by byla jiná káva 😀 😀 😝
A taky si myslím,že ty prachy čorla mladá a chudák Jakub,že ji to žere 😠

petik77
17. pro 2008

Ahoj, tak co říkate na včerejší díl? No včera nic moc ,ale podle ukazek na čtvrtek se mazl da dohromady zase z Magdou a to mě štve 😠 tak uvidíme jak to dopadne

janulle22
17. pro 2008

me se to vcera libilo...ale ta martina...to je katastrofa...takhle nahanet chlapi a nestydi se ptat pusace...staryho kmeta...jabu je spratek a ta jeho nanyka no nemam slov...by me zajimalo jak to dopadne s tim z horela rozovka...jen at je magda s cestou snad uz se poucila...no vsetecka je hloupej buh vi jak to stejne dopadne s kimem...ale myslim si ze ho k tomu postrcilo to ze ma anicka pritele...heja bude jeste pristi utery ruzovka?

petik77
19. pro 2008

Ahoj po ordinaci včera davaly ukazku na další díl až od 15 ledna do te doby ordinace jako nebude? ja myslela že po svatkach najedou normalně to je škoda ☹