Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

janulle22
28. lis 2008

ja jsem jen zvedava jak da dohromady vsechny prachy ktere vyhodil za problemy ktere nastaly... 😅

lenka3p
28. lis 2008

taky vidim za problemama na stavbe valsika, o to vic me prekvapilo, jak vcera pribehl, ze to pujde hladce a nasazuje vsechno... a z ceho to vsechno zaplati - netusim 😀

andelka
28. lis 2008

Ten obrat mě taky překvapil. Kdo ví, co za tím je. 😕

berynka
30. lis 2008

holky, a táhne to ta Munzarová opravdu s "architektem"? Já slyšela, že se kvůli němu chce skutečně rozvádět... 😕 🙄

janulle22
1. pro 2008

berynko-no rika se to pise se to...tak kdo vi... 😕

danullinnka
1. pro 2008

Berynka,taky jsem to četla,ale víš jaký je bulvár.I když na každém šprochu,pravdy trochu 😉

berynka
1. pro 2008

aaale co?!... jestli je v Růžovce rozdělí a architekt káchne, třeba se to promítne i do skutečného života a Munzarová přijde k rozumu 🙄 . Ti herci jsou trochu (dost) schizofrenní 😅 . Ale zrovna u ní bych to nečekala, připadá mi taková seriózní 🙂

draga
1. pro 2008

a jo vždyť byl i s Danielou na skleničce že? teda holky vy jste špionky 😉 jak dlouho námještě ordinace poběží?

janulle22
1. pro 2008

draga-tak to netusim... 😅

draga
1. pro 2008

na co já budu čučet až zkončí to teda nevím 😀

danullinnka
1. pro 2008

Draga-tak to nevím ani já na co budu čučet,to mám mateřskou,že ještě 3roky budu doma,tak snad to poběží 😀 každé úterý a čtvrtek je tv moje,manža už kuká taky 😀 😀 nic jiného mu nezbývá 😀 ale pak to s chlapama rozebírají v práci 😀 😀

janulle22
2. pro 2008

holky tak dneska...uz za par hodinek...🙂...ja kdyz vidim ukazku jak lukas vydrbe s terezou tak uplne uchcavam... 😀 😀 😀 😀

danullinnka
2. pro 2008

Janulle,jak to bude běžět a bude tato scéna,tak si na tebe určo vzpomenu 😀

janulle22
2. pro 2008

danullinnka-to ses mila... 😀 😀 😀 ... ale ja si fakt nemuzu pomuct je to vazne dobra vydrbavka... 😀 😀 😀

ygreen
2. pro 2008

vydrbavka jo a Tereza je pipka, ale zažít na vlastní kůži takový arogantní chování od někoho kdo se vám líbí je pěkně hnusné 😔 přijde mi, že to trochu Lukáš přehání 😉

yenn
2. pro 2008

jako Terezu fakt nesnasim, ale Lukas se chova hnusne.....ona je samozrejme blba, ze mu veri, ale on je dost nesnesitelny...

janulle22
2. pro 2008

neprehani....je to uzasne....ja bych nikdy nedovolila aby se mnou vydrbal 2x... 😀

janulle22
2. pro 2008

zase sem si ucurla... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenerka
2. pro 2008

no jo tereza no coment je to kravka
už se těším co dneska bude 😉

danullinnka
2. pro 2008

Janule,netrpíš únikem moči?? 😀 😀 😀 nééé,dělám si srandu 😵 😵 ale Tereza je pěkně naivní,na mě by si panáček nepřišel 😀 😀 😀

janulle22
2. pro 2008

dani- ty netusim...ale divny je ze jen kdyz je ukazka na ruzovku.... 😕 😕 ze by to byl nejakej problem... 😕 😕 samo si delam pšouky... 😀 😀 😀 😀 😀

janulle22
2. pro 2008

malej ulozenej ted se jen dockat... 😀

danullinnka
2. pro 2008

Jani,tak jdem na toooo,u nás už chrní od půl 7,aby měla mamíí klíííd 😀 😀

janulle22
2. pro 2008

tak brzo by mi asi ada neusnul jime az v 7 pak koupani a pred 8 do hajan...ale usin asma ja jen ulozim a apadim...jeste je blbej sport a pocasi a milooooon reklam... 😠 😠

janulle22
2. pro 2008

tak jdu jeste na cigo a zaparkuju to gauce tak o reklamach pokud tu nebude sedet pritel...

petik77
2. pro 2008

tak ta pavla ma super tchyni co? že to vzala v pohodě

danullinnka
2. pro 2008

Petik-jj,to má.Čekala jsem,že to bude horší 😖

betule007
2. pro 2008

Už to budeeee.... 😀 😀 😀

petik77
2. pro 2008

tak silvy mi je teda líto ☹

petik77
2. pro 2008

a mazl to posral že pučil te magdě prachy se mu pěkně odmění s hruškou 🙂