Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

geminis
20. únor 2009

janulle,
obsah jednotlivých dílů se dá vyhledat i na http://tv.sms.cz/
já si je tam vždy najdu a čtu dopředu. ať vím, na co se můžu těšit a hodně často taky nevídám ordinaci celou, protože ukládáme děti.
ale úterý a čtvrtek jsem chtěla vidět všechno, kvůli hakenovi.

geminis
20. únor 2009

ha ha, já měla v úterý taky problém...manžel na ten konec přišel, ale mě to bylo jedno.

v bulváru jsem četla, že pavla dělá problémy, protože nechce do postele hanáka. ani se nedivím, ti scénáristi už taky neví, co je realita, aby ji hned šoupli hanáka. a prý si ti dva jako herci ale vůbec nesednou.

četla jsem i rozhovor s hakenem, proč si myslí, že ho nechali zemřít. dřív proběhlo, že jim krafal do scénáře--ani se mu nedivím, ta jeho postava vlastně neměla příběh, byl furt takový nedomrdlý. ale překvapilo mě, že řekl, že si myslí, že i proto, že jeho postava není z lékařského prostředí a na ty se prý dialogy píšou hůř. bože, on je ten seriál celý scestný v tom, jak se tam všichni vždycky můžou přetrhnout v péči a skutečnost v životě je jiná. tak se divím, blábol jako blábol, ne?

hezký den všem!

danullinnka
20. únor 2009

JJ,to jsem četla taky,že chtějí Pavle hned dohodit Hanáka.Ale je to sympaták 😵

Stejně Roman spadne ze střechy a žije a ten se bouchne o stěnu a umře,když už tak měl spadnout on. 😨

lenerka
20. únor 2009

no jo no holky Honza už se jim tam nehodil 😖
ale kdo má Markýzu uvidího tam v Růžovce na Slovensku

geminis
20. únor 2009

ale jako ředitele nemocnice, tak nevím...to bude asi druhý káája!
a taky jsem někde četla, že pavla bude s pusenským, ale nevím, co udělá s eliškou...ta se k slavíkovi asi nevrátí, ha ha. že by k fryntovi???

zany
20. únor 2009

Holky - já jsem v programu četla, že Pavla bude těhotná 😕

jakoubka
20. únor 2009

zany-to bude památka na Honzu 😔

danullinnka
20. únor 2009

Zany,já jsem na to myslela včera,jestli třeba nezůstane těhotná a nebude to malý Honzík 😨

lenerka
20. únor 2009

holky a víte,že mě to taky napadlo,že 100% z ní bude těhule 😉

zany
20. únor 2009

No psali tam, že Hanák jí bude lákat do Indie (či kam) a ona že to odmítne, protože si myslí, že je těhotná...
Tak jsem na to zvědavá 🙂

geminis
20. únor 2009

proto ty injekce na podporu těhu, ne? aby jim to pasovalo do scénáře...
zajímalo by mě, kam se vytratí, když bude nezvěstná :o

lenerka
20. únor 2009

co?to už se chtějí zbavit i Pavly?
škoda docela tý Gondíkový měla jsem jí ráda

geminis
20. únor 2009

ona se myslím zae najde...
gondíkovou já tedy vůbec nemusím, kravku jednu. neumí nic, akorát koulet očima a ten její povedený bratříček je stejný nímand.
ale v té ordinaci se mi docela líbila, to je fakt.
ona by se snad měla zase vrátit. u nich je to jak na houpačce...ty scénáře.

petrunka01
31. bře 2009

Ahoj holky.Není těch mrtvejch už trochu moc? 😠
Zdá se,že vážně chtějí dát Pavlu dohromady s Hanákem.To mi příjde od scénáristů dost ujetý,když jí byl ještě nedávno dost protivnej a Honza na něj žárlil...

martimarti
31. bře 2009

To je ale krávovina 😀 😀 😀 A ten patetický závěr, to byl fakt mazec 😀 😀 ...dělají z toho antickou tragédii.

pazhitka
22. dub 2009

tak co rikate na posledni dily?

petrunka01
25. dub 2009

v posledních dílech se mi líbilo snad jen to,jak Jindřich balí Vendulku-to mě fakt pobavilo....jinak stále stejné,ale čučím dál,že... 😝 😀

andrealiskova
25. říj 2009

Dříve jsem koukala na VKV, ale jak odešla Andrea, tak je to o ničem. Teď sleduji Ordinaci a bavím se.

lenkavano
11. lis 2009

holky nechcete obnovit debatu o ordinačce?nevynechám jedinný díl.jsem jedinná? 😉

tomasek06
12. lis 2009

Taky nevynechám žádný díl. Je to jediný seriál co sleduju 😉

lenkavano
12. lis 2009

ahoj Tomášek to jsem ráda že můžeme probrat detaily 😀 😉 jaký máš názor na Kristýnu?mě tam ta holka vyloženě vadí.

tomasek06
12. lis 2009

No mě tam taky pořádně pije krev 😠 Mohla by se ztratit, vůbec by mi to nevadilo. Ale mám takový pocit, žeč si vezme Hanáka. Něco v tom smyslu to říkali ze zákulisí.

tomasek06
12. lis 2009

A taky mi tam začíná pěkně vadit Pavla 😠

j.a.n.u.s.
autor
12. lis 2009

...a co se vam libi? Holky, at nejsme jen negativni 😉

tomasek06
12. lis 2009

jo jo to je fakt 😀 😀 mám tam strašně ráda Oskara, to se vždycky nasměju 😀 😀

tomasek06
12. lis 2009

Jinak jsem strašně zvědavá, jestli se veverka rozejde s Adamem. Co myslíte?

lenkavano
12. lis 2009

jo Pavla mi taky vadí,připadá mi taková laxní.mě se taky líbí Oskar s tou jeho Martinkou jsou krásně sehraní.taky se mi hrozně líbí Mázl a ten jeho synátor ty jejich hlášky 😀 😀 no a ted se mi začal líbit i Hanák docela se mu ta role pěkně rozvinula.

tomasek06
12. lis 2009

Jo jo ze začátku mi Hanák moc neříkal, ale začínám ho mít čím dál víc ráda. Mazlíky taky můžu 😀

lenkavano
12. lis 2009

holky ale ta Veverka mi příjde taky taková divná.taková upejpavá.to mám radši Gábinu.

zanetka82
12. lis 2009

Taky koukám na ordinaci 😵 😵 ale už mi vadí že z toho chcou udělat klasický americký serial (každý s každým) 😀 😀 😀