Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

tomasek06
16. lis 2009

Už zítra to vydržíme 😀

tomasek06
16. lis 2009

Jinak můj manžel se taky dívá se mnou a taky to žere 😀

nety
17. lis 2009

Hurá holky,už za chvíli 😀 😀 ted ještě uspat ty dvě uličnice a jde se na to 🙂

lenkavano
17. lis 2009

ahoj nety tak i u nás,zkrocení divé zvěře a pak růžovka 😀 😀 😀 .četla jsem,že se Valšík dozví,že Lenka slíbila Běle,že u něho zůstane,kdyby Běla umřela a prý Lenku ve vzteku vyžene.ale Běla se za ní přimluví a tak pro ni pojede.jo a Kristýna bude mít nějaké ohrožení těhotenství.

nety
17. lis 2009

Hlásím že u nás už se spí(hurá,hurá) a jdu si nachystat nějakou mńamku k tomu ordinování 😀 .Já si pořád říkám,vždyt je to jen seriál,nežer to a jak myslíš že to dopadne??zase u tý telky sedím s pusou dokořám a hltám každý slovo 😀 😀

lenkavano
17. lis 2009

jé ty se máš nám se to krocení nějak nedaří 😝 😝 😝 přesně jako ty 😝 to mám já taky hltám celý děj ikdyž mě tam něco i vadí 😉 😀

tomasek06
17. lis 2009

No mě to půjde spát asi hodně pozdě, tak dneska toho moc neuvidím. Vrací se nám taťka po 6 dnech z práce, tak si to musím nahrát.

tomasek06
17. lis 2009

A odpoledne mi spal malý od 12 do 15,30 😀

zdina
17. lis 2009

ahojte holky, dnes jsem narazila na vase tema. Muzu za vama na pokec?

lenkavano
17. lis 2009

ahoj Zdinko už se známe vid?budeme rády když se přidáš to je jasné. 😉
teda holky mě hned na začátku vytočil ten mladej jak byl drzej na Fryntu.já bych se neudržela.....

tomasek06
17. lis 2009

Už se neudržel ☹ Je mi ho líto. Ahoj Zdino!

nety
17. lis 2009

Ahoj Zdino,vítej🙂
Chudák Dalibor ☹ a tý Anči praštěný,nevděčný bych dala ještě pár facanů aby konečně otevřela oči 😠 😠

nety
17. lis 2009

Kristýna je taky dobře vlezlá,rozmazlená nevychovaná princeznička,nechápu jak zrovna s ní mohl Petr chodit 😕 😕

tomasek06
17. lis 2009

Snad dostane Anča víc facek od toho debila 😠

nety
17. lis 2009

Holky mě je tak líto Dalibora,ted po tom rozhovoru v nemocnici..grrrrr.,on mu ještě vyhrožuje,šmejd jeden

zdina
17. lis 2009

holky, ja nema ceskolu televizi a na netu se na to koukat neda. Strasne se to seka ☹ . Tak budu rada, kdyz mi podte trosku ucelenejsi info. Vim,ze Petr chodi s Kristinou, ze mazlovi nevysla adopce a pak jen takovy urzky ...

zdina
17. lis 2009

jeste jsem zapomnela , diky za privitani 😵

nety
17. lis 2009

Zdina..Petr už s Kristýnou nechodí,ona ho po hádce podvedla s Lukášem,otěhotněla,ale on jelikož je neplodný tak hned mu docvaklo co se stalo a odjel na misi.

nety
17. lis 2009

Mázlovi se budou pokoušet o novou adopci,Pavla odjela do německa s hruškou.Jo a martina odjela studovat do Bratislavy(musej nechat herečku nechat porodit),Pusenská má po operaci srdce.

nety
17. lis 2009

Zdina a odkud jsi??

tomasek06
17. lis 2009

http://tv.sms.cz/index.php?P_pouzesoubor=&P_id_...

Tady si přečti kdyžtak co bylo a co bude 😉

zdina
17. lis 2009

je, diky za odkaz. TO je super 🙂 . Jsem v nemecku, hodku to mam na Bodensee, necelou hodku do rakous a do ceska na Rozvadov 3hodky 😝 . A samozrejme doma jsem na Morave.

nety
17. lis 2009

Tak dneska tedy facky lítaly,ale ta od Dalibora..ta sedla 😀 😀

tomasek06
17. lis 2009

Dala bych té Anči blbé větší 😠

nety
17. lis 2009

Moje řeč,kam až ho chudáka dohnala a zatímco ona se směje,on je na nejlepší cestě přijít o vše 😲

lenkavano
17. lis 2009

¨teda holky dnes to byla fakt síla.ta kristýna mě úplně irituje,jak si ještě tu zdenu vychutnávaly.já bych řekla polibte mi a práskla bych dveřma.však oni by přilezly.Frynta už je úplně v háji.......Anče bych vrazila facku ještě z druhé strany.hele a za co dali té babě milion odstupné?za ten naražený loket?to se mi zdá úplně mimo mísu.dneska se mi to ani extra nelíbilo.jo a nechápu Bělu,že snese ty narážky od lenky,,že jak to bylo když....já si myslím že tam se ještě něco odehraje...

nety
17. lis 2009

Lenko,na Kristýnu už nemám žaludek,místo aby Zdeně ruce líbala za to,že ji vytáhne z každé bryndy,když její matka před ní zavře dveře ,tak se jí takhle odvděčí.Tak a to tohle dítě bude mít dítě 😲 😲 .Zdeny je mi líto,snaží se pomáhat kde může a vděk nikde ☹ ☹ .Však ona si bába peněz neužije,třeba v příštím díle havaruje na koštěti 😀

zdina
17. lis 2009

holky, 😀 super komentare. uz se trosku orientuju a ani nepotrebuju telku 😵

lenkavano
17. lis 2009

nety to jsou přesně slova MM"dítě bude mít dítě"
docela se mi stýská po hanákovi.

lenkavano
17. lis 2009

Zdina neboj my ti vždy napíšeme celý děj 😀 😀 😀 😀 😀