Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

maja22
24. čer 2008

😀 😀 😀

matullienka
25. čer 2008

kocky tak dalsi vnuk tej nasej znamej Filip (3) mal v skolke besiedku a ucitelka im kazala povedat nejaku peknu basnicku ktoru sa naucili. Maly Filip sa poklonil tak ze skoro spadol a spustil:

Hop sup camrda
kazdy si rad zamrda.

ze vacsiu hanbu v zivote nezazila 😅 😅 😵

danullinnka
25. čer 2008

Ahojky holky,tak my dnes máme rok a ráno říkám Kubíkovi,že má Lukášek narozeninky,že mu popřejeme.A Kubča pohotově a co mu dá ježíšek za dárek?? 😀 Tak jsem mu vysvětlila,že na narozeniny a svátek dáváme dárky my a na Vánoce Ježíšek,no a hned řekl,že už Vánoce jsou 😅

liviky
autor
25. čer 2008

pepemomo a matulienka 😀 😀 😀
..já došla na to proč je Viki tak hnusná,není to jen vedrem,ale rostou jí už stoličky 😉
jak jsem si to tak četla tak jsem si vzpoměla na jednu starší storku 🙂 ,určitě znáte takové ty jogurty s kuličkama pod víčkem,.....jednou si Viki vzala jen to víčko z ledničky,otevřela si kuličky a začala baštit,po chvilce začala řvát mamiííí auuu a co mé oko zří?malá si ty kuličky narvala do nosu ☹ ,vytahovala jsem jí je jak králíky s klobouku....bylo jich tam neuvěřitelných 8!!!!ještě že to jsou takové ty kuličky kukuřičné,změkly a rozpustily se i v tom nose a šly pěkně ven 😀

mimkao
25. čer 2008

Tak sa pridávam...
Bývame na dedine, v staršom prenajatom domčeku z dvoma záhradami...
... mala som nejakú prácu vo vnútri, tak prvých troch najstarších som pustila na dvor, do pieskoviska, nech môžem kus popratať a odbehovala som ich vonku pozerať. Sem tam sa ozval plač, tak som hneď pribehla, spory vyriešila...
A keď už bol dlhší čas kľud, žiadne vresky, bolo mi to podozrivé, vyjdem von a.... .....deti som našla na druhom, zadnom dvore, v snahe strčiť tu tretiu najmenšiu do starého dreveného záchoda, práve ju tam už zvonku zahačkali. A celý šťastní mi vysvetľujú, že im zakaždým zbúrala pieskovy hrad, tak ju tam zavreli, aby od nej mali pokoj.... 😠
A pred dvoma týždňami, mi moje drahé deti doniesli asi za kilo ozbieraných jahôd v miske... .... samozrejme, zelených... 😠

liviky
autor
25. čer 2008

teda mimkao 😀 😀
a jak jste to zvládlI,tolk dětí,nebo jsem se blbě dívala?
a jak to dáváš,já z těch mích dvou šedivým už teď 😒

mimkao
25. čer 2008

No, ja mám na šedivenie ešte málo rokov... 😀 A vééééľmi mi pomáha, už spomínaná záhrada, ž edeti sa majú kde vyšantiť, vybiť energiu... 🙂

liviky
autor
25. čer 2008

tak já si myslím,že na šedivé vlásky mám taky čas 😀 ,jenže něco je myslet a druhé je mít,že jo! 🙂

mimkao
25. čer 2008

liviky... 😀 Hej, ale pevne verím tomu, že v 23-och rokoch si ich nikde nenájdem... 😀 😀 😀

matullienka
25. čer 2008

mimkao: tak to ti budem drzat palceky 😅 😅 😅

liviky
autor
25. čer 2008

jj,doufej,to je krásný pocit 😀 ,já už mám o něco víc,ale zatím taky žádnej 😀
................
.......................a holčenky pořád hajají,to je balada 🙂

liviky
autor
26. čer 2008

ženy,tak co je?došly nápady?...........
........tak jeden mé dcery ze včera.........
Byli jsme si sednou na jedno pivko cestou domů s dětského parku a když přišel číšník tak mu malá řekla:Pane si v práci,dělej přines pivo!..........supr co?jak se o nás dcera stará 😀

danullinnka
26. čer 2008

Ahojky Livi a co pán??rychle donesl?? 😀
u nás nějaký klid,jen včera Kuba dostal,protože už tobylo nezvládnutelné dítě 😠

liviky
autor
26. čer 2008

jo donesl 😀
jé a samozejmě čau danulli 🙂 ,jinak o výprasku mi ani neříkej,malá by mohla dostávat pohlavky za pochodu,já nevím co s ní je a taky mi dochází trpělivost,doufám že to je to období vzdoru a brzy přejde 😀

zanulav
26. čer 2008

Ivy ahojky jo viky bude mít určite takove období s tomikem jsem si užila taky sve, on byl spíš taky někdy agresivní 😠 ale pak vše přešlo ted je spíš drzy na mne. Jako že mu nemam rozkazovat atak nějake hlašky pochytil ze školky od kamošu atak katastrofa.Ted mam druhy den klid aspon na chvílí je u tchyne. 😅 Jo a navíc samík ma neco s okem pořad ma uslzene tak jsem byla u očního pokud se to do tydne nezlepší tak musím do fakultky na propichnutí ma možna ucpany slzny kanalek tak uvidím. No a s tomikem musím zas ke krčnímu jestli nema mandle zvetšne no furt nejake lítaní 😝

liviky
autor
26. čer 2008

jj,ty děti 🙂
já dnes byla na kontrole kyčlí s Lili a konečně jsem tu frontu ustála 😉 ,Lili je ok a na kontrolu(poslední)máme přijít za 6týdnů 😉
malá jinak dnes zas perlila.....celý den mě otravuje že chce šťávou s vodou(štávu s vodou)a ráno hned jak se vzbudila tak říká tati kde seš?...říkám je venku s Whitíkem, a malá na to dobře,ale já hledám tati,Whitík ať kaká!
no super ne?asi si musíme pořídit náhradního taťku nebo chůvu pro psa 😀 😀 😀

bibinka
26. čer 2008

ahojte, teda, baby, vy máte niečo podobné ako ja. Náš malý je taký majster- najradšej sa hrá s kladivom, vbíja klince do dosky, hrá sa s vŕtačkami, káblikmi- samoška všetko odpojené od siete 😎 . A raz bol taký podozrivý kľud na balkóne, prídem, pozriem a milý Fifko mi obtĺkol kladivom kus balkóna, čo nám minulý rok zatepľovali. 😀

danullinnka
27. čer 2008

Dobré ranko ženušky 😵 Tak já včera odskočila domů,vrátím se a v altánku ležel švagr na lavce a Kubča ho zakrýval dekou a říká-mamííí,strýc je nemocný. a já-co mu je?? Kubík pohotově-má tyfus 😀 😀 ach jo,to bude muset strýc asi do karantény,co??? 😀 😀

liviky
autor
27. čer 2008

teda ty máš doma doktora,super 😀

danullinnka
29. čer 2008

Ahojky Livi,že by se klubal malý doktor? 😅
Jinak o víkendu jsme slavili Lukyho a manžovi narozky a večer se chlapi rozhodli,že mě hodí do bazénu a manžu jako oslavence taky,no skončili jsme tam,Kubík tam byl už před náma,ale on tam vlezl sám a jak nás tam hodili,tak Kubča na celé kolo zařval-vy debilííí 😀 no,máme to ale sprosté dítko,ale bránilo rodiče 😀

liviky
autor
29. čer 2008

jj,hlavně že Vás bránil 😀
malá už teď dva dny říká našemu hafanovi - whitíku blbečku!...a já marně tápu proč? 😒

danullinnka
29. čer 2008

Livi,třeba ji něco provedl nebo čeká,co jí na to odpoví 😀
Luky si včera hrál s balonkama co měl nafoukané a pár jich prasklo,z prvního se lekl a pak je praskal schválně a měl z toho ohromnou radost a strýc jako správný strýc mu v tom pomáhal 😀 praskali je oba najednou,Luky je mačkal a zkoušel prokousnout,to jsem mu zatrhla a strýc si vzal šipku a píchal balonky šipkou,no jak malý jarda 😀 😀
Pak tu byla ještě moje sestřenka a další strýc ji naočkoval,že má doma štěně,tak s Kuboušem tam další den šli a přišli i s tím štěnětem,prý si ho Kačka bere do Ostravy 😅 no,po hodině je nebavilo štěně hlídat,tak ho šli úspěšně vrátit 😉 pak přidám fotky z oslav,ale manža dostal nový digitál,tak na to teprve musím přijít 😀 😉

liviky
autor
29. čer 2008

jj,už se těším na fotečky 😀
mě v albu přibila jen 2 fota - cácorka jak se maluje! 😀

danullinnka
30. čer 2008

Dobré ranko Livi,no malá je super,sluší jí to 😀 😉 to bude malá parádnice 😉

liviky
autor
30. čer 2008

no to mi povídej,teď zas bude mít na delší dobu pěkněě namalované pod levým okem! 😒
Třeštidlo jedno malé ,lítala včera dokola a zrychlovala až ztratila balanc a pleskla sebou o zem,a tak blbě,že má takový slabý monokl pod okem 🙂 ,chvála bohu že to má fakt jen trošku,vždyˇsi o nás v oklí už musí myslet,že jí týráme,koza jedna je samá modřina!asi budem i v těch vedrech chodit v oteplovačkách,ať se tak neobíjí 😀

danullinnka
30. čer 2008

😀 to je fakt číslo,já jsem v pátek potkala v Kauflandu holčičku a ta měla pod okem pěkný modrák,snad jen chudinka upadala a nic horšího ☹
Kdybys viděla Kubu,nohy samá modřina,odřené kolena,nechce venku boty,pořád chodí bosky,tak mu na palečkách začíná praskat kůžička ☹ a nedá si říct a nedá 😠

liviky
autor
30. čer 2008

tak viki je to samý 😅 chodí všude boso a už sii zatrhla i nechtík,ach jo ty děti 🙂
dokonce se ki vyzouvá ve vchodě a boso se jí lépe vyběhnou ty 4.patra domů, a to potbrzuji,že úplně sama 🙂

danullinnka
30. čer 2008

Tak vidím,že děti jsou všude stejné 😉 švagr říkal,že ušetříme za boty 😀

liviky
autor
30. čer 2008

jj 😀
..jinak já asi snad dnes vyrostu,malá v elenině na sebe stáhla digitální váhu a prodavačka jí tak tak chytla,málem jsme měly vyděláno 😠

danullinnka
30. čer 2008

Já s nima radši nikam nejdu,zvlášt dnes ne,jsem už na nervy,Lukyn je od rána umrčený,protivný a to už 2x spal,ale zešedivým.Kuba se zas od rána nejmín milionkrát ptal,kde je tatka,tak jsem mu milionkrát odpověděla,že v práci a on-zase musí vydělávat penízky,že?? pak mi manža volal a Kuba- řekl ti kdy přijde?? 😅