Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
4. bře 2009

haha,já teda hodný holčičky nemám spíše čertice 😀

danullinnka
4. bře 2009

Ivi,tak tvé princezny jsou vyjímky a Kubova ,,manželka,, Anetka taky 😀 😀 😀

Tak dneska je okoupu,pak si po nich připustím teplou vodu,lehnu si a udělám ááá a Kuba-mami,je to uvolňující?? 😀 kde na to chodí,nechápu 😅

liviky
autor
4. bře 2009

no tak mě dneska venku Viki řekla mamííí bud tichooooo,nebo ti naplácám!!!....no fakt síla!

danullinnka
4. bře 2009

tak něco podobného řekl Kuba manžovi,ale to chtěl,aby mu manža spravil rukavici a to hned,jinak uvidí 😀 😀

langkofel
4. bře 2009

Ja som sa dnes rano musela zasmiat, mala sa zobudila a ja jej vravim: Pockaj Leonka, vykuka ti z nosteka suchy
(pardon za vyraz) susnik. A mala na to pohotovo : Keby nekukal von nemusel zamrznut! (myslela uschnut 😀 )

To len na vysvetlenie, aby ste si nemysleli ze mame doma taku zimu, ze nam sopel (sorry 😝 ) pod nosom mrzne 😀 😀 😀

danullinnka
5. bře 2009

Langkofel, chápeme 😀 😀 😀

Já mám sestřenku,má 9let,ale jak byla malá,byla u nás hodně často a jaksi jedla šušínky,jsem ji říkala at to nejí a ona mi odpověděla- já mám ale hlad 😝 😀 😀

liviky
autor
8. bře 2009

sopel haha 😀 ...to malá si je vythne z nosa a běží za mnou mamíííí naaaaaa vyhoď tooooooooo a to třeba projde i 2x kolem koše,ale neee mama musí asi shodnotit úlovek 😀 😀 😀

danullinnka
11. bře 2009

Ahoj Ivi,
tak jsme byli u moji bábi a jaksi jak domeček sedá,tak se jim dělají menší prasklinky na zdi a Kuba říkal-Babíí,já si tě vezmu i s dědou k nám,at to na vás nespadne 😅 A pak dodal-nevezmu,postavím vám nový domeček 😀 A doma říkal- Mamííí,mě se ten náš domeček už nelíbí,postavíme si taky nový,ale postavím ho já a to bude turbo domeček 😀 😀 se ptám,co to je turbo domeček 😝 a Kuba-to bude domeček na kolách,bude mít i volant a pedály a já ho budu řídit 😀
Ivi,tak je možné,že zastavíme i někde u vás,když budeme ta mobilní rodinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danullinnka
11. bře 2009

Ivi,
ti pak dám vědět a dej vařit vodu na kafé,ju?? 😀 😀 😀 😀 😀 😎

liviky
autor
12. bře 2009

no jasááán,voda i kafe v pohotovosti 😉 😀

.....no a já mám brutál perlu,včera sme byly s Viki na alergologii a pak sme ještě v nemocnici jely výtahem...nastoupíme a tam jeden pacient na vozíku a za ním sestra.....já hned v pohotovosti a říkám Viki stůj klidně a nešahej hlavně na tady ty knoflíky ....no a ona na to prooooč? a plsk a zastavila a rozezvonila výtah naráz 😠 ...bych jí propleskla hned nebýt tam ti lidi 😠

lucky.lady
13. bře 2009

Ahojky holky,
jestli mají Vaši prckové rádi SPIDERMANA, koukněte prosím na mou aukci :

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2890663

Děkuju 🤐 🙂

danullinnka
16. bře 2009

Ahojky Ivííí,
tak než si udělám ted ráno čaj,tak mám vytáhlé 2 rohlíky a pomazánkové máslo,kluci jí v obýváku u stolečku a najednou přijde Luky a než se naděju,tak si otevře to máslo a pěkně ho prstíkama vyjídá,ani není moc špinavý,dokonce si ho i zavřel,že už nechce 😀

danullinnka
16. bře 2009

A Kuba mi večer říkal-dobrou noc,moje sladká maminko,ty jsi sladká i bez cukru 😵 😀

liviky
autor
17. bře 2009

teeeda dani,kde je učíš tak dobrým způsobům? 😀
....mě Viki furt vytáčí,je to boj kdo z koho 😅 ....ale za to Lili je ted v klidu a je straaaašně šikovná 🙂

danullinnka
17. bře 2009

Ivi,dobré způsoby???to mají světlé chvilky,kdybych psala zbytek.....radši mlčím 😀 😀 😀

Minulý týden mi umřela prateta a tchýně hlídala kluky,když jsme jeli na pohřeb a Kuba pořád,proč teta umřela.Tak jsem mu říkala,že byla moc nemocná a že na tu nemoc nejsou léky (rakovina).A Kuba,takže ted když tatku bolí záda,tak nám umře???? říkám mu že ne,že na bolení zad se neumírá a Kuba-jooo táááák je to zařízené 😅
A pak říká. a když dáte tetě pohřeb,tak zase ožije?? No,bohužel ne,kééž by to tak šlo 😢 😢
A přijeli jsme z pohřbu(večer po 19hod),kluci ještě nespali a Kuba:mamííí,proč jste přijeli tak brzo??? 😅
Byli jsme pryč od 12:30 😝

danullinnka
18. bře 2009

Tak ti dva ted lepí na všechny okna lístečky,prý dopísky Ježíškovi 😀 😀 😀 Kuba píše: můj milý svatý Ježíšku,dones mi,prosím,tě dinosaura 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 se z nich pos.... 😀 😀
Kuba neumí psát,to mi říká,že jako píše 😀 😀

danullinnka
19. bře 2009

Ahoj Ivi,
tak jsem od dobrých způsobů opustili 😠 včera jsem dala Lukáškovi po zadku a Kuba se ho zastal a říká mi-mami,víš co??běž se zastřelit,to bude nejlepší nápad 😠 😢
Ale tu radost jim neudělám 😀 😀 😀

Jooo a asi u nás začíná ten správný chlapský vývin,babička nám poslala kynuté knedlíky s ovocem a Kuba právě spořádal 3,ale ty byly pořádné,babička nešetří 😉

liviky
autor
20. bře 2009

no tak to máš dobrý mě ted Viki každou chvíli řekne mamííí ale co to meleš!! 😅

a co se týče jídla tak místo aby Viki učila Lilinku jak se má papat tak Lili je pořád v jídle první a je královna a místo toho aby se Viki snažila tak mi řekla to nevadí že je královna,já jsem princezna a ta je lepší 😀

danullinnka
20. bře 2009

Ivi,
tak princezny vždycky byly lepší a mladší 😀 😀 tak se nediv 😝 😀 Viki je vážně číslo.Kukla jsem na vaše fotečky,no na karnevalu byly obě úžasnééé 😵

liviky
autor
20. bře 2009

jo díkec,jinak marné ta to má vše vyšpekuloované 😀

danullinnka
24. bře 2009

Ahojky Ivi,
včera se o mě pokoušel už infarkt 😝 ti dva zase v sobě,nic nového pod sluncem.Ale ráno jsem šla zatopit,byli tu sami 5 min,jako vždy,ale i to jim stačí.Přijdu nahoru,Kuba vysvlečený,se ptám co dělal,že se polél kakaem,tak že mu dám tričko,co měl na radiatoru od minulého dne,on totiž má na sobě kapičku vody a už se vysvléká,že je to mokré 😝 n,chytnu tričko a myslela jsem,že mě trefí,BÍLÉ tričko totálně mokré,on s tím utřel to kakao 😠 tak jsem to šla rovnou prát,protože pak bych to už nevyprala 😖

liviky
autor
24. bře 2009

to je stejný scénář jako u nás doma 😀

danullinnka
24. bře 2009

ooo to mě těší,že na tom nejsem sama tak zle 😀 😀 😀 myslím to v dobrém 😉 😀 😀

liviky
autor
31. bře 2009

ahooooj
včera sme slavili Viktorčiné 3. narozeniny,spousta balonků dárků mlsot a asi hodinu po předání dárků chtěla Viki další dárky a něco na mlsání 😀 .....mě z ní klepne,pořád jí není nic dost!

danullinnka
1. dub 2009

Ahojky,
Viki tak dodatečně všechnoooo nééééééééééééj a poslouchej maminku a tatínka,ale když pozlobíš,aspon se tady pobavíme,co jsi zase vykoumala 😉 😅

danullinnka
7. dub 2009

Ahojky,
u vás je nějaké podezřelé ticho 😀
No,u nás včera byla bouřka s kroupama a Kuba to trdlo,si stoupl na ten liják,smál se jak střelený a pištěl,že to od těch krup bolí 😀 jsem ho hned vzala pod střechu a domů 😉

martao
7. dub 2009

Ahojte,
máte tu pekne veselo. Ako u nás. U nás zatiaľ vedie prostredný. Miluje všetko čo svieti. Pravidelne všade reštartuje PC a rozmrazuje mrazáky.
Staršieho priťahuje voda. V tomto veku pravidelne liezol do fontány na námesti, tak sme sa stále prezliekali.

liviky
autor
14. dub 2009

ahoj
no my tu dlouho nebyly,nééé že by se nic nestalo,ale prostě s holkama nestíháme!!!
ted sme byly u známých v Kutné Hoře,tak tam bylo parááádně a samo že se Viki i Lili předvedli v celé své kráse!!! 😀

matullienka
15. dub 2009

liviky: tak hod nejaku perlu 😉

liviky
autor
16. dub 2009

no.......sem se dnes rozčílila na Viki a než sem spustila se řvem tak se na mě líbezně podívala a řekla mamííííí víš co nediskutuj se mnou!!!
no po kom to dítě je! 😠 😀

....jinak tak normál,každou chvíli musím po Viki houkbnout,je to s ní ted těžký.....chce být jako Lil a Lili se snaží být jako Viki,no prostě vše posavené na hlavu

...jo a Lili měla oslavu ke svým prvním narozkám a místo aby chtěla svíčku sfouknout,tak si vyndala prstíky s pusiny a chtěla to típnot prstama 😀 (hodola sem pár fotek do alba zlatíčka,tak kuk 😉 )