Originální nápady našich dětí. Podělte se

liviky
21. kvě 2008

Tak milé dámy,můžeme e začít trumfovat kdo z nás má doma větší kvítko!
Začínám......
Včera mi to mé starší zlato zavolalo z obýváku...maminko chci umýt,doběhnu za ní a co nevidím na stole leží mýdlo,samozřejmě rozrýpané vším možným,rychle mi sjedou oči na Viki a ta s výrazem andílka má nazvednuté tričko a vesele volápupík..,,mami mazi umýt"to mýdlo nebylo jen na ní,oblečení,ale prostě všude,takže mamka místo aby zabavila své dítko,tak měla o zábavu postaráno sama. 😀
tak prosím pište,ráda se pobavím a utěším,že nemám takové teštidlo jen já... 🙂

liviky
autor
24. kvě 2008

no,tak to máš taky veselo,my se s Viki už ráno spolu vykoupaly,protože kdyby se mamka koupala sama tak se určitě utopí,víš jak 😀
no a chystám se co nejdřív ven,u nás by měla už druhý den probíhat bambiriáda,tak tam nechám vyřádit -viki a Lili se venku krásně prospí....

amj
24. kvě 2008

liviky - jooo, to znám. ona se koupe sama - protože všechno dělá šama 🙂 ale maminka nemůže sama nic, protože by si ublížila 😀 😀 no a ted najednou usnula... odpadla u hraní. koukám a najednou leží a spí. to má z toh že vstává ve 4,30 😲

liviky
autor
24. kvě 2008

tak to máš super,mě teď Lili řve už 10min. v kuse a nic nezabírá,taky bych potřebovala at usne,jinak se zblázním....

danullinnka
24. kvě 2008

Dobré ranko holky,tak já mám za sebou ranní nákup v Kauflandu 😝 Pak jsem byla ještě kupovat Kubíkové kamarádce dárek-bude mít za týden 3roky a Lukymu jsem měla vyhlédlé odrážedlo Buráka-z té pohádky Auta,tak jsem ho koupila,sice rok má až za měsíc,ale co kdyby to už nebylo 😅 No,Kuba bude nasr....že to má Luky a ne on.Snad ho za to nezabije 😨
Včera ještě Kuba jak šel ukazovat to um.dílo bábi,tak jsem slyšela,jak po něm křikla a on hned přiletěl a mamííí,nesu ti kvítečko.Samozřejmě ho urval v její zahrádce 😀
jinak ted jsou z bábi venku,Lukyho už uspala v kočárku a po obědě si je bere moje segra 😀

liviky
autor
24. kvě 2008

čau danuli,tak u nás řev vesele pokračuje....já se snad s nimi ven nedostanu...

danullinnka
24. kvě 2008

Tak ji dej do kočárku,neusne tam??u nás to celkem zabírá 😉

liviky
autor
24. kvě 2008

no já chci vyrazit ven,ale nemám nachystáno a oblečenouViki a taky ještě ty naše zasr...4.patra....venku usne to vím,ale kdy se tam dostanu...

emaso
24. kvě 2008

ahojte,dobre som sa pobavila pri citani 🙂 mna Samko najviac rozosmeje ked pouziva "dospelacke vyrazy"ktorym pravda celkom nerozumie 😉 ale spomenula som si ako ked mala Jasminka asi 2mesiace casto som ju nosila na rukach,lebo bola strasne urevana a Samko sa zlostil ze sa s nim nehram,tak raz odbehol a vratil sa s velkou igelitkou a vraj-mami,nemozes ju tu na chvilu odlozit?aby sme sa pohrali 🙂

liviky
autor
24. kvě 2008

no,igelitek máme v komoře spúoustu,radši to nečtu nahlas,aby se to Viki nezalíbilo a nechtěla to hned provést 😀 😀 😀 😀

emaso
24. kvě 2008

hej a minuly tyzden dal spolu s najlepsim kamaratom v skolke VYPOVED-to mi so smiechom oznamila pani ucitelka.

danullinnka
24. kvě 2008

Livi,to znám,kolikrát nevím co dřív a než vyjdem ven,tak jsem zpocená až na pr.... 😝

Emaso,taky dobréé 😀

liviky
autor
24. kvě 2008

jo přesně tam jsem taky spocená...moment....já se fakt zvencnu!malá někde vytáhla sáček čaje roztrhla ho a přiběhla za mnou mami vysipej kafe!!!!

danullinnka
24. kvě 2008

Tak vidím,že máš veselo 😅 někdy na zabití,co?? 😝
No,já pádím vysávat,jinak se odtud nehnu 😀

liviky
autor
24. kvě 2008

já už to taky vypnu a jdu bojovat s malýma,ta zatím...

liviky
autor
24. kvě 2008

tak jsme doma a malá zase začala řvát,ještě že Vikulík už spinká,až budu mít víc času a nálady tak napíšu co zas venku ten můj čertík vyváděl...

liviky
autor
24. kvě 2008

tak......
malá venku samozřejmě jako vždy řádila jako černá ruka,vylezla na lavičku a zřvala mami kaku fuj ptáček zabiju,podívám se a ona má na ruce ptačí hovínko 😀
nebo...
mamí? co zlato - nejdu domů chci vodu - koupat,podívám se a ona si to bez řečí šine k vodě na náměstí a já měla co dělat ať jí doženu s kočárem.. 😀

danullinnka
25. kvě 2008

Ahojky Livi,jak tak čtu,tak máš opravdu veselo 😀 my včera v pohodě,dnes jdeme odpoledne na dětský den a ještě je u nás výstava hraček.Tak jsem zvědavá,jak se bude klukům líbít.Příští týden jdeme zase do pohádkového lesa,tak na to jsem taky zvědavá,co bude za průpovídky 😅

liviky
autor
25. kvě 2008

danuli - já bych výstavu hraček s Viki nedala to by bylo samé moje moje moje moje moje moje mmmmooojjjeee,ne děkuji nechci....
a pohádkový les?to je kde a co to jako je?

danullinnka
25. kvě 2008

Livi,tak výstava proběhla úspěšně.Byly tam hračky co se na ně nesmělo sahat a pak spousta,co se s nima mohli hrát 😉
Pohádkový les-to je u nás v lese,budou tam víly,vodníci a takové ty pohádkové bytosti,děti dostanou nějaké dobrotky i diplom za nějaké splněné úkoly 😅

Jinak Kuba hrál s dědou-s mým tatkou-fotbal a malý mu dal super gol,přesně mu to projelo mezi nohama a děda říkal housle a Kubík osle.Děda-já říkal ale housle a Kuba-to neva,já říkám osle 😀 😀

liviky
autor
26. kvě 2008

no super,takže další krásný výrok danullin! 😀
jinak samozřejmě dobé ráno holky,tak co ty vaše kvítka dnes vyvádí?
My toho budeme mít asi spoustu,protože jdeme s Lilien na 6 - týdenní poradnu....

liviky
autor
26. kvě 2008

tak ajá už mám dnes zážitek ...jen ho vstřebat...
Viki byla v předsíni s naším hafíkem a pořád opakuje pítíčko...pitíčko...jdu se podívat a tam sedí náš 62kg brouček roti němu Viki a stříká mu přímo do čenichu pitíčko a ten chudák tam sedí a kouká a snaží se to polikat,...no a samozřejmě celý koberec mokrý,ale to je vedlejší vedle napolo utopeného psa... 😀

danullinnka
26. kvě 2008

Dobré ranko Livi,
tak co pes??přežil? 😅 malá má opravdu super nápady 😀 kde na to chodí?? 😀 Náš Luky strká našemu psovi prsty do nosu 😀
U dr.dobré pořízení,nás čeká za měsíc roční prohlídka,toto letí 😨

danullinnka
26. kvě 2008

Livi,kukla jsem ti do alba,malá je kouzelná 😵 a to malé kvítko taky,i když je vidět zezadu,tak i tak je super 😵

amj
26. kvě 2008

ahoj holky. to mě drží nad vodou, ty vaše příběhy 🙂
já si čistím zuby v koupelně a najednou ticho...si řikam co zas provedla. vzala z koupelny mazací olejíček na tělo - ten co ji mažu po koupání, a koukám co dělá. a ona ho pije a mnam mnam... no síla 😖

danullinnka
26. kvě 2008

Ahojky amj,to ji tak moc chutnal? 😝 no,v nejhorším to bude v plence 😀
Náš Luky jak uslyší,že někdo bude papat,tak už mlaská pusou a mnam mnam,nedávno jedl pes,malý k němu přišel a mnam mnam,ještě že ho nenapadlo vlézt za psem a jíst s ním z misky 😀

liviky
autor
27. kvě 2008

čau holky,včera byl náročný den...byly jsme venku od 9hodin rána do 19hod.,no síla!!!
hafík Whitík to přežil,on jí to zase venku vrátil,olízala jí tak že se málem utopila ona 😀
a kde chodí na ty lumpárny,ani nevím ale je to bezedná studna,předsrav te si,dnes ráno už zase perlí,volá mami pisi...a já na to jistě vytáhnu papír a budeme si kreslit,otočím se fakt na sekundu a podám papír,otočím se a malá má pomalovaný celý obličej červenou fixou!!!však jsem jí hned vyfotila a kdyžtak to přidám do alba,ale asi až zítra...
jinak danulli dík za pochvalu mojich ratolesstí,včera to byl jen pokus a začátek alba,ale neboj budu pokračovat a zároveň zhlídnu i Vaše 🙂
jinak drobná pozn...malá už i pár granulí s Whitíkem snědla... 😀

liviky
autor
27. kvě 2008

no ženské snad mě v tom nenecháte,vy máte tak hodné děti???

danullinnka
27. kvě 2008

Ahojky Livi,tak jsem tu.Dnes se zatím nic neděje,volal můj děda,že přijde pro Kubu a půjdou znovu na tu výstavu hraček,takže už jsou pryč a Lukouš zatím spí.A toho si bere moje segra po obědě ven,jéééé to bude klid 😵

Jinak včera se Kubíkovi vrátila kamarádka z dovolené v Tunisu,tak jsme šli na chvilku na pokec a hned se pusinkovali,jak viděli,že se usmíváme,tak se šli schovat za roh,co dělali tam,nevíme 😅
Večer spal Kuba se mnou,manža má noční,malý mě držel kolem krku a říkal,že mě nikdy neopustí 😵 tak jsem zvědavá 😀

liviky
autor
27. kvě 2008

jé,no tak to je krása,mě malá objímá jen když se chce udobřit a to mě pak dusí pusama...
jo a jako přídavek,malá nás asi viděla jak se líbáme,tak včera objímala večer taťku a líbala ho a líbala a pak mu začala olizovat nos a říkala jako mami můžu jo můžu...já se z ní picnu...

danullinnka
27. kvě 2008

😀 😀 ta je fakt dobrá 😉 nás Kubouš taky viděl a ten mi furt strká jazyk do pusy,že si dáme pusu jako miláčci 😀 tak jsem mu vyvětlila,že sice můj miláček je,ale takovou pusinku si dává jen maminka a tatínek 😅