Oslava 7. narozenin, jak proběhla u vás?

kopretina82
27. kvě 2014

Zdravím všechny... 🙂
Náš malej si letos vzpomněl, že by chtěl oslavu narozenin s kamarády (holt už je to školák a kamarádi začínají nabírat na významu... 😖 😀 😔 ).Plánovala jsem mu ji i tak, ale jak se to blíží (bude koncem června), nějak mi přijde, že vlastně nevím CO a JAK... 😠 😠 😒 😝
Jak taková oslava proběhla u vás? Co jste dětem připravili? Podotýkám, že máme ne zrovna velký byt. Děti teda mají svůj pokoj už, ale prostoru nijak přehnaně... 🙄 , takže akce tipu zahradní party nebo překážková dráha v mega obýváku nebo mega dětském pokoji nehrozí. Spíš bych potřebovala něco komornějšího, ale zas zábavného pro 6-8 leté děti 🙂
Díky za každou radu a námět
Lucka

ipkh
27. kvě 2014

Já mám za sebou teď oslavu 8. narozenin.
Kvůli počasí to muselo být doma. Nic extra jsem jim nechystala, hráli si v pokojíčku, pak jsme je zavolali na dort, zobli pár dobrůtek ze stolu a šli si zase hrát s legem...
Byla jsem před tím navíc odjetá na pracovním pobytu, domů jsem dojela jen chvíli před začátkem oslavy.
Pro mě je důležité co očekává dítě od takové oslavy - můj syn se těšil na kluky, plánoval s čím si pohrají... a třeba co bude na stole mu bylo úplně jedno...
Jo a důležité je dětské šampáňo!

audri
29. kvě 2014

Ahojky, my slavili s mojí šestiletou holčičkou narozeniny v blízkosti dětského hřiště. Děti si hrály, dospělí (maminky či tatínky pozvaných s sebou, kdyby se něco přihodilo) si dali limonádu, pivo...piknik v trávě, popovídali si. Děti si pak hrály s námi nějaké hry s balonky, bublifuky, schovávačku, bylo to super. A před rokem jsme uspořádali oslavu v dětské kavárně s hrací plochou, to bylo fajn, ale finančně náročnější. Moje známá si pronajala v dětském centru místnost za pár korun, byla tam trampolína, nějaké hry - fotbálek.., uspořádala pro děti hry s balonky, ve dvojicích.. a podobně a bylo to moc super.
Snad by ho něco takového taky bavilo..

evulik33
Odpověď byla odstraněná
Zobraz