Otec na rodičovské dovolené - znáte nějakého?

p_i_x_i_e
3. bře 2012

Ahoj všem,

věnuji se problematice otců na rodičovské dovolené. Zajímalo by mě, jestli tu jsou i nějací takoví? Znáte někdo takového tatínka ze svého okolí? A co si o této výměně rolí myslíte?
Píši na toto téma také diplomovou práci, pokud by se tu našel někdo s osobní zkušeností nebo byste v okolí měli muže, který by se k tomu byl ochotný vyjádřit a přispět k popularizaci tohoto fenoménu, byla bych vděčná 🙂 Kromě diskuse se mi můžete ozvat prostřednictvím IP nebo na e-mail k.pokorna.k@centrum.cz

Předem díky za reakce.

aja123
9. bře 2012

@p_i_x_i_e Já jsem byla s malou doma na mateřské a pak na rodičovskou šel už můj manžel a já se vracela do práce. Tak kdyby tě něco konkrétního zajímalo, tak můžu přidat vlastní zkušenost 🙂 😉

malformatio
9. bře 2012

@p_i_x_i_e můj muž je na rodičovské a já chodím na plný úvazek do práce

p_i_x_i_e
autor
11. bře 2012

@aja123 , @malformatio Ahoj holky, díky oběma, že jste se ozvaly. Určitě mě zajímají zkušenosti z vašich rodin, ozvu se prostřednictvím IP 🙂

nevestinka2010
22. dub 2012

@p_i_x_i_e u nas je to castecne take tak, manzel je se synem 4 dny a ja 3 dny tydne...
co si o tom myslim? Kdyby to nebylo existencne nutne, tak bych radeji byla na plne rodicovske, ale ma to i sve pozitivni stranky a ne kazdy muz je toho schopen...

nevestinka2010
22. dub 2012

@p_i_x_i_e u nas je to castecne take tak, manzel je se synem 4 dny a ja 3 dny tydne...
co si o tom myslim? Kdyby to nebylo existencne nutne, tak bych radeji byla na plne rodicovske, ale ma to i sve pozitivni stranky a ne kazdy muz je toho schopen...