Otěhotněli jste někdo i přes ochranu kondomem?

gab.boh
12. pro 2008

Otěhotněli jste někdo i přes ochranu kondomem?

katrin21
15. pro 2008

katka... moj to robil dobrovolne a povedla, ze vzdy lepsie, ako znizena citlivost s kondomom.... v podstate aj ja citim obrovsky rozdiel s nim a bez neho, nech je akýkolvek jemný a tenký.. a skor mal problem teraz , ked uz skusame bábo, aby zacal chodit az do konca.,. zo zvyku 😀

sisstin
15. pro 2008

akorát, že dávat si pozor není žádná ochrana..nám to vycházelo dost dlouho..a ejhle..už mi svítí 1d 😝 takže od porodu už beru HA..na dávání si pozor už nevěřim 😅

lucia31
15. pro 2008

my mame takto Janicka 🙂

janab78
15. pro 2008

My používáme taky kondomy kolik let a nic se nestalo. Otěhotnění není možné při správném používání 😀

kacka.va
15. pro 2008

já taky nějak nevěřím na dávat si pozor, protože to by pak znamenalo fakt jen jeden sex, aby se tam nedostaly při druhém čísle nějaké "zbytky".
Jinak pokud by byl kondom propíchlý, tak většinou praskne. 🙂

jasumat
15. pro 2008

Nášho Maťka sme spravili pri plnej ochrane- dodnes neviem ako a kedy 😒 ale faktom je, že sme prezervatív "po" neskúšali, či nie je prasknutý.
Tomáška vieme presne na sekundu- prezervatív sa nám zvliekol ako tu už niekto písal- zostal dnu. Môj manžel skonštatoval, že pri našom šťastí z toho budem tehotná. Neverila som mu- teraz táto "nehoda" bude mať dva roky a som šťastná, že ho máme🙂

mirka8429
16. pro 2008

katrin no a ako si ho potom vybrala..to sa stalo aj mojej kamoske ze jej ostal kondom dnu..ale tak nieje tehu...inak aj my pouzivame kondomy teraz mame 1 dieta..a budeme pouzivat kym sa nerozhodneme pre 2 babo..no a potom asi dam hak.neviem...

baby aka to bola znacka kondomov co praskli

zanett
16. pro 2008

jasumat - sarkys, vy mate ale pech! 😀

janulle22
16. pro 2008

jasumat-pekny.. 😀 😀

ikke
2. zář 2009

mata337 • Dnes o 17:11
moze bit zena tehotna ked ma chraneni sex a aj tak je tehotna???

smailinka • 1d • Dnes o 17:15
preco sa pytas, ci moze byt, ked pises ze je tehotna????kolko mas rokov?

bobacik_29 • 32tt • Dnes o 19:24
mata337 no jasne ze hej nahoda je blbec 😀

brisilda • 1d, snž • Dnes o 19:31
kocky juuj budte radi su zeny ktore sa snazia roky a nic 😉 ak aj to je nechcene verte ze vsetko zle prejde ved ako sa hovori po burke vyjde slnko 😉
matka teoreticky to neni mozne mat chranen sex a otehotniet no zalezi na tom o oku ochranu sa jedna 🙂 no pokial uzivas HAK pravidelne je sanca na otehotnenie nulova , pokial ste mali kondom a nepraskol je sanca taktiez nulova 😉

vefi89 • 2d, 16tt • Dnes o 19:46
brisilda mylis sa v kondomoch, funguju len na 99 percent. Neviem ako je to mozne, ale na krabicke sa to pise

bobacik_29 • 32tt • Dnes o 19:50
vefi89 to zvysne percento je to prasknutie co pisala brisilda
😀

vefi89 • 2d, 16tt • Dnes o 19:52
bobacik_29 clovek nikdy nevie, ci don niekto nespravil dierku umyselne 😀

brisilda • 1d, snž • Dnes o 19:54
no tak niekedy nemusi prasknut staci ze je partner vzruseny partnerka mu ho zacne nasadzovat v tom zisti ze ho dava naopak no a ta kvapocka tam moze ostat a ups 😀 😀 😀 juuuj no kiez by otehotnenie bolo take jednoduche kocky ovulaciu mate len 24 az 36 hodin 😉 cize sanca je 1 k 1000 ze sa podari otehotniet prave vtedy 😀 ak je sex po ovulacii otehotnenie je nulove 😉 pretoze vajicko zanika a neni uz schopne k oplodneniu 😉

brisilda • 1d, snž • Dnes o 19:55
ale ako vidim 😕 vam to hovorit teda pisat netreba 😀 😀 😀 vy mate teraz antikoncepciu 100% 😀 😀 😀

vefi89 • 2d, 16tt • Dnes o 19:56
ja som s ovulacoiu nerobila problem. ani doteraz neviem ako sa to rata. Mala som potrat, lekari mi slbovali, ze nebudem mat nikdy babo, 2 roky sme sa snazili a ked som si rozmyslela, e babo nechcem tak ho uz mam pod srdcom ani neviem ako 😀 😝

mata337
3. zář 2009

ale ako mozu urobit dieru do kondomu ked je novi v krabicke?

ikke
21. pro 2009

kaba • Včera o 21:19
Chcem sa opýtať. S priateľom použivame pri sexe kondóm, nezaznemanali sme že by praskol, ale mňa už tt bolia strašne prsia. MS čakam až v stredu. Otehotnela niektorá z vás aj nejako takto, že ste použivali kondóm a nezaznemanali ste prasknutie a predsa ????

cucuska • 1d • Dnes o 08:28
hmmm v tomto ti neporadím

vefi89 • 2d, 32tt • Dnes o 08:33
kaba, nie je to môj prípad, ale mojej kamoške sa to stalo. Kondóm nemusí prasknúť, aby si mohla otehotnieť. Treba si prečítať na škatuľke, že sú účinné asi iba na 97 percent. 😉

soanpe
21. pro 2009

kačka
my si dávali pozor 14 let a vycházelo to, protože otěhotnět můžeš jen v učité fázi cyklu, tedy během ovulace,tzn máš na to jen několik hodin asi 36 😉

bets
21. pro 2009

nie, neotehotnela som - skoro 10 rokov (avsak minus dve tehotenstva)

zmrzlinka
21. pro 2009

my mame nechraneny sex tri roky a davame si pozor a este nam nic neuslo 😉 Ja kondomy neznasam a antikoncepcia mi nerobi dobre a ine nam nevyhovuje 🙂 Po detoch si chcem dat zaviest teliesko,lebo riskovat,ze budem mat kooooopec deti nechceme 😀

katrin21
21. pro 2009

ja ano..ale je diskutabilne, ze ci vtedy, ked sme pouzivali kondom, alebo neskor.. my sme totiz vacsinu cyklu ho mali, ale tesne pred a tesne po nie.. a zostala som tehu... 😒

vieraj
22. pro 2009

katrin, ako si si vybrala ten prezervativ, ked sa vam zvliekol? asi by ma natiahlo, keby mam ist s tym gynekologicke 😎

lucianka
22. pro 2009

Kamarádka s tím byla na gynekologii 🙂 nemohli ho najít, tak jí ho musel vyndat doktor 😅

draga
22. pro 2009

jo holky mě se to stalo kdysi s mým prvním ...bylo to děsný...kondom se přetrhl a kus ho ve mě zůstal...no šťourala jsem, napustila vodu do.... no a vypudila ho pohyby...bylo to šílený...pak jsem hnala na pohotovst pro postinor ale nechtěli mi ho dát (byla neděle), tak jsem až další den šla na gyndu, tam mudr pravil, že to nechápe, že tohle je přímo případ pro pohotovost...no naštěstí jsem neotěhotněla 😀

janyka
1. led 2010

No, moja sestra už má 1,5 ročnú dcérku z kondómu 😀
Katka - my s mužom praktizujeme prerušovanú súlož(dáva si pozor)už 7 rokov a nikdy sa nič nestalo. Naše detičky boli plánované 😀 😉

bzuco
1. led 2010

aj nám sa stalo 😅 - výsledkom je barborka 😀 😀 😀

lamada181
2. led 2010

baby moje tak ja mam prvu dceru cez antikoncepciu a syna mam cez kondom dobre nie
😀

marecek4
2. led 2010

tak holky já dokonce dvakrát,praskl a bylo,jenže manža nic neřek,jen než se to stalo podruhé tak se holedbal že další dítko jen na to aby si mě pojistil že mu neuteču tak to bylo naschvál-pak mě pro změnu honil ať jdu na potrat,což jsem ho poslala do háje,až časem vyplulo na povrch že měl jinou,ke které po osmi letech zdrhl sám,jen co bylo nejhnusnější,že jak přišla Raduš na svět jí řekl,i to že ji nechtěl,a ona k němu chce jít bydlet,tak nevím co si o tom myslet

katika81
3. led 2010

Skoro po Lidl kondomoch pred 6 mesiacmi, ked praskol. Zachranila tabletka, potom sme krachovali na durexoch, teraz sme objavili caro nekrabickovych kondomov http://kondomyonline.sk/products-page/kondomy/k...

adrika29
18. únor 2010

trbea kupovat kvalitne nie cinske kondomy a vsetko bude OK 🙂 my kupujeme http://www.kondomshop.sk/23-kondomy-eros uz dva roky, oproti durexom to je neporovnatelne lacnejsie a neporovnatelne kvalitnejsie

lenka3007
18. únor 2010

Lamada cez antikoncepciu? to už ako je možné... teda viem ako je to možné, ale nebála si sa nejakých komlikácii??? no my kondómy nepoužívame, ja beriem lieky a za ten rok čo ich poctivo hltám každý večíír sa (ťuki ťuk) nič nestalo...

angeloo123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iveta107
4. črc 2013

prodám levně 20ks kondomů Durex, už je nevyužijeme přecházím na HA

eldam3
1. srp 2020

Zatim ne :D a to jej pouzivam 2 roky, ale stat se to z 5% muze si myslim..