Otěhotněli jste někdo i přes ochranu kondomem?

gab.boh
12. pro 2008

Otěhotněli jste někdo i přes ochranu kondomem?

lucinecinecka
12. pro 2008

Hojky...já zkušenost nemám,ale kamarádka už má dvouletou Viktorku.. 🙂

gab.boh
autor
12. pro 2008

Docela by mě to zajímalo, jestli některá z vás takhle neotěhotněla ... mám sama u sebe zatím jen pocit že bych mohla být, ani by mi to moc nevadilo 😉 , mám citlivá prsa, zpoždění, a vysokou náladovost a chutě ... chvíli hrozný hlad, chvíli žádnou chuť k jídlu. Nevím jestli si to jen nenamlouvám .... Díky za příspěvky 😀

norik1
12. pro 2008

Gab - tehu test ti to prezradi 🙂 Teraz predavaju v drogerkach za par koruniek od tej slavnej znacky, co robi aj prezervativy...

gab.boh
autor
12. pro 2008

lucinecinecka A nevíš o tom něco víc?

gab.boh
autor
12. pro 2008

Nechci zbytečně plašit ..., před svatbou jsem byla tak vystresovaná, že jsem MS dostala až 45 den .... na jednu stranu bych chtěla být těhule ... na druhou stranu mi rozum říká ještě počkej ...

vanusak
12. pro 2008

Lucinecinecka - a nebylo to spíš tím, že nejdřív zasunuli bez ochrany, tudíž mohla vytéct tzv. kapička touhy obsahjící už spermie, a teprve uprostřed dovádění nasadili kondom? Kondomy jako takové jsou testované dost pečlivě a pokud na konci po akci nebyl porušen, tak se to mohlo stát podle mého jedině před nandáním...

gab.boh
autor
12. pro 2008

Jsem asi blázen, možná je to zpoždění jen vyvolané psychicky ... už bych do toho klidně šla, ale manžel je rozumnější, vzhledem k našemu nedořešenému bydlení ...

catjob22
12. pro 2008

Ga.boh - neviem, ci ta potesim alebo vystrasim, to necham na teba 😉 Nasa Bianka bola najsikovnejsia spermia z kondomu 😀 😀 😀 Onedlho bude mat 4 roky a ked mi vtedy na TOM vysetreni doki povedal, ze som tehu, tak som nanho pozrela ako na idiota - bola som si totiz ista - presne si pamatam, ako ho vtedy moj priatel, terauz uz manzel, odhodil. Hihi, a mame Bibku 🙂 Ale zase musim priznat, ze to bolo presne na 14.den cyklu a tie kondomy sa nam zdali podozrive, lebo boli take nejake lepkave.

Po 4 rokoch priznavam, ze nic lepsie ako ten "pokazeny" kondom, sa mi v zivote nestalo ! 🙂

sylvar
12. pro 2008

no to jste mě teď dostaly!my začali kondom používat, teda už jsme ho koupili, ale zatím praktikujem bez, no jestli otěhotním, potěš 😅

sassi
12. pro 2008

pokial viem, kondom ma spolahlivosť asi 90% ... teda asi 10 žien zo 100 do roka otehotnie s kondomom
nič moc... to je niečo pre páry, ktorým by to ani tak moc nevadilo keby náhodou...

my sme to používali iba pred svadbou, ked kvoli 1-2x do mesiac sa neoplatilo hlatať nejaké tabletky a aj taks a plánovala svadba ... ale okrem kondomu sme davali ešte pozor 😉 a nestalosa nič, aj ked nam asi 2x kondom praskol 😲

lu777
12. pro 2008

pry praskaji, kdyz jsou maly.. kondom by nemel skrtit... ale vidim vzdycky jednu velikost.. maly nebo velky nevidim...

muj muz to resi tak, ze si objednava Extra Large z USA 😀

sassi
12. pro 2008

no nam praskla 2x ta istá značka... tak to sme už potom nekupovali 😀

A po svadbe som to už radšej riešila pilulkami (teda po porode, mala sa narodila presne 9 mes. po svadbe) 😀 Teraz po 2. planovanom dieťatku som si dala teliesko 😉

sassi
12. pro 2008

inak viete že do klasického kondomus a da naplniť 10-15 litrov vody??? 😀 😀 😀 tak aký "malý"??? 😝

lu777
12. pro 2008

no ale skrti to, teda aspon toho kdo ma vetsi vybaveni

ja zkousela zensky kondom, pry ma vyssi spolehlivost.. pro me pocitove stejny, muzovi se to libilo vic, takze celkova bilance kladna 🙂

sassi
12. pro 2008

no moj mi povedal, že ak ma aj po porode s kondomom... tak sa radšej rozvedie!
nam to teda obom vobec nevyhovovalo 😒
Pred svadbou to bolo take nutne zlo, ale pri pravidelnom manželskom živote by som to ani ja nechcela 🤐 Iba ak na nejaké krátke prechodne obdobie ...

kacka.va
13. pro 2008

kondom praskne ne tím, že je malý to je blbost, ale je to často tím, že se blbě nandá a nechá se tam vzduch

kitty68
13. pro 2008

pokud se kondom nasadi spravne a vcas tak otehotneni neni mozne

lu777
13. pro 2008

Kacka.va: to taky... ale kdyz je maly a rves ho tam nasilim, tak je vetsi pravdepodobnost, ze rupne

jsem tuhle prave cetla, ze asi pulka muzu pouziva kondom nevhodne velikosti a to je casto pricinou tech selhani... krome te spatne manipulace nebo toho, ze je ten kondom stary nebo spatne skladovany

Sassi: nam to taky moc nevyhovuje, jenze ja HA ani nitrodelozni telisko nemuzu... takze nic lepsiho jsme zatim bohuzel nevymysleli.. premyslela jsem o Pharmatexu, ale bojim se spolehnout na nejaky gel nebo tak... 😕

kitty68
13. pro 2008

lu777 ale ja myslim ze na durexech je velikost napsana, schvalne se dneska stavim do drogerky a podivam se 😉

kacka.va
13. pro 2008

Lu: to si úplně nemyslím. to že je malý, je jen v pocitu chlapa pokud teda nemá extra veliký penis a většinou to způsobuje právě ta gumička. Protože kondom se dá nafouknout ještě víc než normální balonek, takže kvůli tomu, že se zdá že je malý, určitě nerupne, to by ho někdo musel škrábnout třeba nechtem při nasazování, i když to je málo pravděpodobné.
I když některé levnější kondomy, které jsou tlusté, tak i když jsou stejně veliké, tak se zdají, že jsou malé a nepohodlné. Podle mě je fakt nejlepší Durex. A schválně jsem teď mrkla na jejich stránky a většina kondomů má šířku 56 mm, jen tři druhy jsou menší (buď 52 nebo 53 mm). větší oproti 56 mm není žádný.

kacka.va
13. pro 2008

jo tak se omlouvám, třeba takový Primeros má většinu 52 mm. ale pro mě byly Primerosy naprosto něco šíleného, ale zase za tu cenu, co bych člověk mohl chtít, že jo? 🙂 ještě že už období kondomů máme za sebou 🙂

herminka
13. pro 2008

Lu, na gel se bojíš spolehnout a na kousek gumy ne? 😀
Promiň, neber to jako rýpání, jen mě to pobavilo 😀 A docela to chápu, kondom asi psychologicky působí spolehlivěji, když vidíš, že je to jednolitá "blána", do které se sperma zachytí, zatímco účinek Pharmatexu je jaksi "abstraktní".

gab.boh
autor
13. pro 2008

🙂 koukám že se diskuze rozšířila, tak těhotenství můžu po dnešku už vyloučit, ale je mi to trochu líto ... primerosy - ty mi způsobily neuvěřitelné hrozné svědění a problémy na skoro 3 měsíce, než jsme přišli že nejsou zrovna kvalitní a jsou asi něčím napuštěné --- no nedopuručuju je ani náhodou.

veronikahel
13. pro 2008

o akom gele to tu diskutujete?? ja tiež nemôžem ani kondomy, ani HAJ 😠

katrin21
15. pro 2008

ja som pravdepodobne otehotnela aj s kondomom..... bolo to uz davno...... asi boli derave....

bihan
15. pro 2008

Podľa mňa je pravdepodobnosť otehotnenia s prezervatívom pri správnom používaní hrozne maličká... To znamená nepoužívanie prezervatívu od začiatku, nevhodná manipulácia. Nám sa tiež stalo, že párkrát praskol (vždy tá istá značka, ktorú sme už nekupovali 😝), ale MM si to vždy všimol, takže k žiadnej nehode nedošlo.

katrin21
15. pro 2008

no nam ani nepraskol, ale proste som zostala tehotna...

a ked so bola s mojim drahym asi mesiac, tak som stale nastojila na ochrane, hoci on sa dobre ovlada... ale proste som nastojila.... a hoci je " dobre vyviinuty" sa nam stalo,co este v zivote som nezazila... skoncil, vysiel von a prezervativ nikde.....!!! som spanikarila, ze kde je... a on zvlecený !!! vnutri,m hlboko vo mne... to boli desy... ci dostanem kramy.... kedze sme boli spolu len mesiac... nastastie sa zachoval uz vtedy skvele a lubil ma uz vtedy ako kona, tak povedal, ze keby daco, nechame si to 🙂))

katrin21
15. pro 2008

inak, odvtedy primaky nepouzivame.... 😀

katka76
15. pro 2008

kym sme sa rozhodli pre druhe dieta, 6 rokov sme boli na kondomoch a ziadna nehoda, ci prasknutie sa nekonali. vratili sme sa k nim pred 18 mesiacmi a vsjo OK. je to len vec kazdeho paru, co mu vyhovuje. ja by som sa nedokazala pri milovani uvolnit, kebyze si muz len "dava pozor"

bzuco
15. pro 2008

😎 😎 ...máme Barborku 😀 😀