Pálení a svědění při močení v těhotenství

karinka1352
22. srp 2017

Zdravím 🙂 , mám poslední dobou problém s močením. Od minulého týdne pocituji při a po močení svědění a pak i pálení. Kvůli silným výtokům používám intimky a dětské vlhčené ubrousky. Nemáte některá zkušenost s touto potíží? Bojím se že by to mohlo mít vliv na mrňouska. Nemůže jít o zánět močového měchýře? Děkuji za každou radu.

makky1310
22. srp 2017

@karinka1352 ja bych tedy rozhodne nepouzivala ty vlhcene ubrousky, myslim ze to akorat zhorsi. Spis se jen oplachnout vodou. Zkus se mazat treba cadibene kremem, ale pokud Te treba pri moceni boli v podbrisku nebo mas fakt silny vytok, radsi bych sla k dr. Ja to mela tak od 8 mesice, obcas svedeni a vytok. Dr udelal ster a rekl ze je to ok, ze mam obcas namazat treba tim candibene. Jinak neboj, mimi bude v pohode😉

karinka1352
autor
22. srp 2017

Dobře děkuji moc za radu. ;)

makky1310
22. srp 2017

@karinka1352 a preventivne si muzes koupit neslazeny brusinky a zobat😉 a omezit sladky kdyz to svedi🙂

galatea_a
22. srp 2017

Vlhčené ubrousky určitě nepoužívej. Nos jenom bavlněné prádlo a hodně na volno, žádné těsné kalhoty. Brusinky doporučuju, můžeš si je koupit i v kapslích, mají třeba v DM 🙂

pajula123
22. srp 2017

O zanet mocoveho mechyre jit muze,nejjednodussi jd nechat si radeji vysetrit moc.

zmrzlinka
22. srp 2017

Nech se vyšetřit.Zanet mocaku v těhotenství neni sranda.Drzim palce.

3k
22. srp 2017

Mě by určitě nedělali dobře ty vlhčené ubrousky a to spodní prádlo taky dělá hodně. Já přidala do pračky přípravek na skvrny, protože jsem tam měla obarvené tričko a v tu ránu jsme problémy oba i s manželem 😖 Ale pokud Tě ten podbrisek i bolí, tak bych na nic nečekala...

ria35
22. srp 2017

Cele leto chodim naostro bez kalhotek a musím říct, ze nemám žádné vytoky,nic. Když už jsem si kalthotky vzala,občas se mi stalo,ze me dole pálilo a výtok se objevil,takhle několikrát,takže nosim šaty a pod nimi nic,nikde se nepotim,prostě nic. A vlhceny ubrousky zahod je to svinstvo,raději čistou vodu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru