Panická porucha, máte s ní někdo zkušenost?

smisek2011
13. dub 2012

Ahoj holky, mame v rodine nove zjistenou panickou poruchu...Nemate s tim nekdo skusenosti???Treba v rodine??A pokud ano vite nekdo nejake prirodni leciva??Nechceme byt zavisly na antidepresivach, prosim poradte pokud vite..Dekuji

dada821
29. dub 2012

Zalezi aj z coho panicka porucha,ja ich mam viac a zivot je pre mna utrpenim,mam paniku z chorob,stale riesim nejakych doktorov,dalej paniku z virusov,nakolko mam problemy z bradavicami....kazde rano dezinfikujem kupelku ako blazon,je mi z toho uz aj zle,ake ked vsetky pripravky hrozne smrdia,neznasam ked do nej pridem a citim ten puch,,akoze cistoty ci chemikalii"a to nehovorim o tom ako som dvakrat denne ziarila infra svetlom okrem ńej aj cely byt a tak.Uz fakt nevladzem,je to narocne na cas a hlavne na psycho...nic ine potom nestiham a to nehovorim o ritualnom umyvani ruk,koza takmer zodrata 😒

daasenka85
4. črc 2012

no, taky mám. už asi od 16. hlavně město, zastávky dopravní prostředky, hlavně sama, s někým mi to tolik nevadí. auto řídím normálně. mám pocit, že zemřu, zblázním se, seknu sebou.. už je to lepší, navštěvuji psycholožku.. ale vrací se to v určitých intervalech, je tam třeba i 4letá pauza, po 2 potratech se to vrátilo ☹ přesto chci do mimča jít..

sepie
4. črc 2012

ja taky myslim ze to uplne nevymizi.vraci se to po dlouhodobem stresu,ja myslela ze je to za mnou a taky po nekolika letech se mi to vratilo.nejhorsi situace byla supermarket se mnou ma dcera.kladla mi otazky a ja ji slysela jakoby z dalky,myslela jsem kazdou chvili,ze omdlim. a co na to rika ta psycholozka, kde je puvod teto nemoci?