Pánské slim fit košile, Praha. Kde je kupujete?

hlavinka
25. říj 2011

Ahoj holky, prosim, kde kupujete pro muzsky (nebo kde oni si kupuji) panske spolecenske (formal) kosile typu slim fit?
Uz jsem oblitala Pietro filipi, Blazek, Kosile a nic moc, bud je nemaji nebo maji jen treba tmave barvy☹ nebo spatnou velikost (na co velikost 46 slimfit, netusim, ale aby jich udelali hodne ve 40, to ne☹
Jo, sehnala jsem Hugo Bosse, ale zas davat za kosili 3 tisice, to je sileny.

Diky za typy🙂

diamondgroup
21. zář 2012

Dobrý den, mohu doporučit košile EGO MAN. Kontrastní límečky, manžety, slim fit a cena vynikající ..

kozeff
3. čer 2013

Dobrý den,

já preferuju internetový obchod kde nakupuji pánské košile dempsey.cz . Tento obchod ti můžu jen doporučit, najdeš tam mnoho značkových košil od značky neznáme po Elegants.Košile není problém zaměnit velikosti, barva.
Hodně štěstí a zatím. 🙂

jitka65
4. zář 2013

Já nakupuji svému příteli na z-ciziny.cz Košile tam mají opravdu pěkné a kvalita mě taky překvapila. Výběr košil tam je rozmanitý, zakoupila jsem tam navíc něco i pro sebe 😉

smartmen
17. dub 2014

Já nakupuji ve velkém látky a nechávám si ušít košile v Česku. Většinu se snažím prodat 😀 Vlastní značku košil SmartMen jsme s manželkou založili mimo jiné proto, že Slim Fit košile ke kravatě byly k dostání spíš v zahraničí. Ve "slimkách" začínáme již na velikosti 38 - obvod límečku v cm.

nea2
23. kvě 2014

Ego man dělá krásné košile, taky je kupuju, ale na netu - kosile-kvalitni.cz - mě se nejvíc líbí design košil, kdy jsou rukávy a límec v jiné barvě.

michalmet
24. kvě 2015

Celkem stylový je také doublju.cz, který nabízí i formálnější kousky. Tedy pokud se nejedná vysloveně o ples, tak na "běžné" formální nošení se tam něco určitě najde. Já od nich košile k obleku nosím běžně, ale zas moje práce mi to dovoluje...

madeila
24. kvě 2015

Tommy Hilfiger má skvělé slim košile.

martaa38
27. zář 2016

super je tenhle e-shop https://www.bolf.cz . A mimochodem ráda se inspiruji i vašimi tipy. Podívám se, co kde mají - zrovna sháním pro manžela košili s dlouhým rukávem.. Akorát mám pořád na paměti, že čím víc košil, tím víc žehlení :D

edvardhul
18. lis 2016

Svému příteli jsem koupila jednu slim-fitovou košili na geareshop.com, jak má vypracovanou postavu, tak mu ten slimfit velice sluší, a velice slušně obléhá. Nikde nic neplandá, a i materiál je velmi dobrý, peru to podle doporučení, a barvy jsou stálé, nic se nemuchlá.

ireve
11. led 2017

Ahoj zkus to tady: idealmoda.cz

Irena

marinada321
27. zář 2017

Díky za tipy, také teď sháníme košili na chlapáka. Koukala jsem na ten bolf.cz i ty ceny vypadají rozumně! 🙂 Je z čeho vybírat :o)) Asi i pro sebe už mám vybráno 😇😀

ireve
27. zář 2017

Já nakupuji na Idealmoda.cz-takový výběr pro muže jsem jinde nenašla.jen je problém,že je to převážně pro chlapy.

emilkamilka
27. říj 2018

já je zase ve slevách nakupuji v Hatích. Mají tam dva obchody a v každém super ceny.