Parfémy FM Group vs. originály. Máte zkušenost?

johanda
8. pro 2008

Ahoj holky, dochází mi můj oblíbený parfém Chanel Coco Mademoiselle a známá mě láká na údajně identickou vůni od FM Group, která je ovšem cca 10x levnější než originál. Moc se mi to, příznám se, nezdá, dotyčná pracuje jako dealer FM Group (což je podezřelé, že 🙂). Přesto mi to vrtá hlavou a ráda bych se dozvěděla více od děvčat, které mají vlastní zkušenost s parfémy téhle společnosti (tj.kvalita vůně, jak dlouho vydrží, jak se rozvíjí atd.). Nerada bych dala, byť jen 2,3 stovky za nějaký fake. Díky.

adelii
12. pro 2008

Ahojky,tak ja som mala z FM DKNY be delicious a bola som v soku, ako ta vona vydrzala.Dokonca na diskoteke,kde je totalne nafajcene,mi dost ludi povedalo,ze krasne vonim.Mam aj znackove parfemy,ale s tymi sa mi to veru nestalo.Mam kamaratky,ktore tiez maju vone z FM a vazne tie vone vydrzia.Neviem,cim to je 😀

janulle22
12. pro 2008

taky znam pana dilera a mam na vanoce od nej objednane parfem tak jsem zvedava ale vsude jsem slysela jen chvalu ze lidi jsou s tim spokojeni...tak to zkus a uvidis... bud to bude dobry bo ne...200 neni zadna horentni suma ... 😉

lendy1
12. pro 2008

já bych si to nekoupila už z principu, nesnáším napodobeniny 😝

kalerat
12. pro 2008

Jani tak pak dej vědět 😉 😉

lotosek
12. pro 2008

Koupila jsem si vůni od kamarádky-dealerky a jsem spokojená, parfém vydrží dlouho krásně vonět. Ale vybírala jsem po čuchu, nešla jsem po určité vůni.

natalien
13. pro 2008

Já jsem si letos na jaře koupila napodobeninu Escady, můj názor je ten, že to moc nevydrží, používám ji občas a to jen když jdu jen tak ven. Protože mám originály DKNY a CK a používám je docela dost, tak v porovnání s tímto to nemá moc společného. Za tři stovky fakt nemůžeš čekat nic super, ale jen tak (já takovým říkám "na ven") asi stačí. Já už si určitě nic nekoupím 😔

johanda
autor
13. pro 2008

holky, díky za odpovědi, též si myslím, že pokud mám doma originál a dobrý nos 🙂, asi nebudu nadšena. Sice prý vyrábí parfémy podle identického vzorce (vůni údajně nelze patentovat a neplatím za značku), proto ta láce, ale nechce se mi tomu věřit. Právě uvažuju, jestli mám ty tři stovky vyhodit, abych se přesvědčila. 😅

lotosek
13. pro 2008

Kámoška ti má půjčit domů tester a sama si vyzkoušíš, jestli ti to sedí a jak dlouho to vydrží.

mihapiha
13. pro 2008

Johi, já bych do toho nešla a pokud už mám Chanel,tak máš určitě vytříbřený vkus, nekazila bych si ho napodobeninou. Mám asi 4 parfémy, ale vždy origoš.

mihapiha
13. pro 2008

mám = máš

johanda
autor
13. pro 2008

miho, jo já mám taky více parfémů, tenhleten Chanel je pro výjimečnější chvíle, ale musím ho vypiplat, je už celkem dlouho otevřen.
Lotosek, to s tím testerem je dobrý nápad, zeptám se.

aponchie
14. pro 2008

myslis,ze ta napodobenina treba obsahuje identickou ambru v nekterych parfemech? 😝 ja myslim,ze ne takze zakonite nemuze bud vydrzet anebo stejne vonet..navic mam zkusenost,ze tyhle napodobeniny delaji i slusnou paseku na tele(kuzi)

mama04
14. pro 2008

Johando nech jsi od kamaráky půjčit tester a uvidíš sama. Jde objednet i testr za 10 kč

zdick
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
meredith
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendy1
19. led 2009

ajé...jeden dealer vedle druhého a oba melou stejný nesmysli 😝 😝 😝

lucenek
19. led 2009

Já teda jsem měla možnost vyzkoušet vzorky....v takovém pouzdře, mám origo gucci envy me II a chtěla jsem zkusit údajně ten samý.....ale vůně nebyla ani trochu podobná...pak teda jsem chtěla srovnat s chanel No5 a to se fakt nedalo čichat.....ale některý pánský voněly dobře jen ne podle parfému, který mají imitovat....prostě jiné kafe...zkusila jsem asi 5 víc se stejně nemá a čichala ke kávě mezitím.....a já bych nebrala

aponchie
19. led 2009

zdick..blbost..treba parfemy z lekarny Santa Maria Novela nevyrabi zadna firma DROM 😝 😀 tos vytah kde prosim te takovou studii?se jen ptam jestli to mas nejak podlozene tyhle argumenty treba mas nejakej link kde se to pise ? 😅 a neni pravda,ze voni stejne..pac nevoni a jestli je teda vyrobni cena jednoho parfemu 30Kc tak by me sakra zajimalo za kolik prodavaji japoncici ambru teda???????to asi tezko to co pises je..do tech vasich parfemu s emozna ambra nedava,ale do drahejch origosu se dava

lucenek
19. led 2009

Viděl někdo film parfém???
tam ta výrobní procedura byla setsakramensky drahá 😀

meredith
19. led 2009

no tak Chanel No5 smrdí, tak to je normální.

Nemá cenu to nutit někomu kdo nechce, prostě já to mám už rok vyzkoušené a mám pod sebou dost slušnou skupinku lidí a zákazníků a všichni nadmíru spokojeni. Ten kdo má jiný názor, tak mu ho neberu, ale můj názor je ten, že o tom vůbec nic neví, znám pána, který v té společnosti Drom byl a viděl jak se to všechno dělá, ale vypravovat to tu nebudu, protože to nemá cenu 😉 🙂

aponchie
19. led 2009

ad meredith:spatnym smerem se ubira tve ovlivnovani 😀 ne kazdej co ma majetek je zhyralej hajzl ,ne kazdej kdo ma prehled je arogantni kreten a ne kazdej kdo si koupi drahej parfem to dela aby si o nem lidi nerekli,ze klesa 😀 😀 😀

lucenek
19. led 2009

asi mám citlivější nos 😀

aponchie
19. led 2009

http://www.drom.com/exec/drom/en_EN/browse/-/70...

mozno odkaz vlozit do googlu a vyhledat,,nasledne dat prelozit automaticky stranku 😎

meredith
19. led 2009

znám plno lidí, který chtějí parfém koupit, ale nekoupí ho jen proto, že mají jakoby nějakou úroveň a nekoupí si přeci nějaký levný a jdou si radši koupit ten drahý, aby mohli doma v koupelně ukazovat, že mají ten a ten drahý parfém. 😉

aponchie
19. led 2009

meredith ne nesmrdi ..muzu rict:hm me moc nevoni,ale chapu,ze nekomu voni a libi se mu 😀 chanel ma jine krasne vune treba Allure 😵 😵 nyni v novejsi verzi a Boucheron radsi nikdo nenapodobuje 😝

aponchie
19. led 2009

to ze znas plno takovejch lidi je mi lito,ale nehaz je vsecky do spolecneho kose tim ,ze to tady tak pises 😵

meredith
19. led 2009

tak každý má rád jiné vůně 😉

aponchie
19. led 2009

prave proto nerikam,ze neco smrdi 😉

aponchie
19. led 2009

dobrou noc krasne vonavou 😀 ja mam na sobe barbie vuni od malicke 😀 😀 😀

marecekparecek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz