Parní hrnec. Máte zkušenost?

aschin
10. čer 2008

Ahoj, uvažuju o koupi parního hrnce, ale v mém okolí ho nikdo nemá. Máte s ním některá zkušenosti? Je to dobrá věc a co v něm všechno lze udělat?

bacovaa
28. srp 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

nemáš zač 🙂 já také maso otáčela hned a když jsem ho poprvé dělala na této pánvi tak bylo samozřejmě ještě přilepene a tak jsem si myslela že mám nějakou špatnou pánev a už jsem ji nechtěla používat, ale pak jsem také dostala takovou radu a už je vše ok a pánev je super 🙂

vercabr
29. srp 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

ach baby to se mi jednou stalo že jsem si v nejmenovaném obchodě koupila pěkně drahou keramickou pánev .. prodavačka ji opěvovala jaká je super a přitom to bylo jedno velké zklamání. Všechno se na ní lepilo, placky se trhaly .. jsem ráda že výrobky z zepter.cz jsou fakt i ve skutečnosti dobré

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bacovaa
8. zář 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

toho se nemusíš bát, zepter má kvalitní výrobky a dlouho vydrží 🙂 určitě ti bude dobře sloužit dlouhá léta 🙂

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lejla0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bacovaa
23. zář 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

@lejla0 Ahoj lejla, děkujeme za tvůj příspěvek 🙂 jsem ráda, že si s touto firmou a výrobky spokojená. Těší mě že nás je stále více a více 🙂

nicoll0
20. říj 2013
Uživatel nicoll0 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nicoll0.

Ahojte poprosím vás o rady, nedávno jsme dostali k výročí od rodičů nějaké hrnce od zepter, konkrétně "systém parních košíků". Chtěla bych se zeptat jestli s tím máte někdo zkušenosti, popřípadě rady na nějaké dobré recepty. děkuji

lejla0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nicoll0
22. říj 2013
Uživatel nicoll0 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nicoll0.

velmi pěkně děkuji, je to tam dostatečně popsáno, ještě zkusím najít nějaká ty recepty 🙂

agenz
19. říj 2014

Ahojky, prosím o radu, mám k dispozici parní hrnec, ale bez návodu a není mě jasný, když chci vařit rýži, zda se musím dát voda i do rýže nebo stačí voda ve spod?? Děkuji za reakce 🙂

missisvitulya
19. říj 2014

Zdravim,,zajima mne co zikate na tento hrnec,doporucil mi pan v obchode,ale nevim co to je za znacku,Mate skusenost..dekuji.... 😅 😅 😅 Hrnec parní Zelmer 37Z010 .

johnny008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
erinka83
30. říj 2014

@agenz určitě vodu i do rýže, ale zkoušela jsem to jen jednou a přišlo mi to zdlouhavé, radši vařím na sporáku, jak jsem zvyklá...

agenz
30. říj 2014

@erinka83 Ahoj, děkuji za radu. O víkendu jsem prvně zkoušela, vodu i do rýže. Chuťově byla moc dobrá, kupujeme jasmínovou rýži. Ale opravdu to trvá delší dobu cca 35-40min. Každopádně u nás probíhá rekonstrukce kuchyně, takže nemám sporák, tudíž parní hrnec u nás teď frčí každý den 🙂 Nezkoušela jsi v něm těstoviny?

erinka83
28. lis 2014

@agenz Nevšimla jsem si dřív 🙂 Těstoviny jsem vařívala jsen se zeleninou na příkrmy, že jsem malé napařila mrkev na kolečka, brokolici a v misce dole se jí vařily těstoviny, jinak ne... Vůbec u nás teďka zahálí, nakonec v něm vařím jen občas kynuté knedle 😀

gabcapatis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucasice
26. zář 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Já pářák zbožňuju 🙂