Parní mop H2O z TV products. Máte zkušenost?

konik88
29. led 2010

Ahoj, máme velký dům, ve kterém zabere hodně času vytírání podlah, máme všude plovoučku. Proto uvažuji o parním mopu H2O. Máte s ním někdo zkušennosti? Nerada bych naletěla na tv reklamu. Je opravdu tak úžasný nebo nestojí za nic.

miksa
29. led 2010

ahoj tchánovci ho mají i tu parní kachnu a můžu říct že to tedy moc nepoužívají říkali že to nestojí za nic , my osobně jsme si to všechno před vánocemi půjčili že to vyzkoušíme a taky si to koupíme , ale nekoupili , když jsme s tím dělali tak bylo doma páry jako v prádelně všechno mokré podlahy schli půl hodiny stála na nich voda takže nás to vůbec neučarovalo a neviděli jsme rozdíl od běžného úklidu , ale je taky možné že jsme dělali něco špatně nic méně bych to nedoporučila . 😉
parní kachnu jsme zkoušeli na žaluzie a topení - v reklamě ukazují jak je to supr a můžu říct nebyl vidět žádný výsledek 😉

britney
29. led 2010

Ja ho pouzivala, kdyz jsem chodila uklizet k lidem do baraku.. Byl ok, uschlo to hned a bylo to hygienicke, jenze ja pri pouzivani na kamenite (mimochodem velmi drahe dlazbe)a jsem ho nechala asi pul minuty postaveny a zapnuty (zvedala jsem zidli) mezitim ta para vybelila na te podlaze velky ctverec presne kde to byl postaveny. Nemusim jiste dodavat to drama co nastalo....................

foogy
29. led 2010

Konik - my ho dostali před 2 lety k Vánocům od tchánovců a na dlažbu SUPER!!!!! Dokonce jsme na chodbě z dlažby dostali i fleky, co zbylo ze stavby.
Zkoušeli jsme to i na plovoučku, ale je to hrozně mokrý. Takže jsme k tomu koupili ještě mop a stírali jsme to. Protože jinak by se nám plovoučka začala zvedat. Takže práce navíc.
Ale tchánovci ho prý na plovoučku používají a jsou spokojení. My ne. Je to strašně mokrý. Ze začátku ne, pač ten hadřík je suchej, takže jde fakt jenom ta pára, ale když se promočí, tak na té podlaze fakt zůstává dost vody.
Je spíš super, když uklízíš po malování, nebo klasický vánoční úklid nebo tak, pač ta pára to vezme perfektně, ale na každodenní používání si myslím, že to není.
Na plovoučku jsme si koupili mop Twister, sice je to dražší, ale nemá to chybu!!!!! Ten ti doporučuju 100%!!!!

konik88
autor
29. led 2010

Holky, moc děkuju za rady. Asi se na to fakt vyprdnu. Četla jsem i jiné diskuse a taky žádná chvála. Ten Twister možná podídím foogy, díky 🙂

beruska2x
29. led 2010

a delate s tim nekdo parkety???

lebedka
29. led 2010

Tak my ho máme doma a ze začátku jsem byla nadšená, ale pak 😖 . Je to strašně mokrý a dlouho to schne, navíc na plovoučce byly mapy podle toho jak jsem s ním jela a vytírala. Takže já za sebe nedoporučuji.