Parťačka/maminka při hubnutí

jollisek
11. črc 2017

Ahoj holky, hledám parťačku, která by se mnou začala hubnout (změnit jídelníček a začít cvičit). Od porodu jsou to už skoro 2 roky a všechny mé pokusy o hubnutí vždy skončily neúspěchem☹ Už se na sebe nemůžu ani kouknout, do ničeho se nemůžu vejít a když jsem na sebe navlékla plavky, byla to katastrofa☹proto bych potřebovala parťačku, se kterou bychom se mohly vzájemně podporovat, povzbuzovat, sdílet své úspěchy, vyměňovat si rady a recepty atd...najde se tu nějaká spřízněná duše, která to má podobně?😉

ela90
11. črc 2017

Jakým způsobem probíhá výběrové řízení? 😆

jollisek
autor
11. črc 2017

😀 Hlásíš se? 😉

swetlusska
12. črc 2017

😉 najdi si jako já jakýkoliv kurz (tanec, cvičení ....) - zaplať to, a pak tam musíš chodit. Jinej recept jak se donutit prostě neznám ani u sebe 🙂 Teď zrovna se chystám na letní kurz pilates...

filija
12. črc 2017

klidne budu rada, když si budeme psat, odkud jsi?

ela90
12. črc 2017

@swetlusska jo to jsem si taky myslela že když to člověk zaplatí, donutí ho to tam chodit protože mu bude líto těch peněz 😆 ale bohužel tomu tak není vždy. Každopádně fandím 😊 ... když už člověk překoná jakousi hranici "odporu" tak to se na to už maximálně těší.

pucmelinka
12. črc 2017

@ela90 ani predplatny mi nedokopalo tam chodit...

swetlusska
12. črc 2017

proč hned odporu, vždycky je přeci něco co vás bude i bavit (tanec třeba), spíš jde asi o to si najít čas. Já třeba mám několik tipů kam chodit, ale nikdo se nepřidá, tak jdu nakonec sama 🙂

ela90
12. črc 2017

@swetlusska samozřejmě že to nemusí být hned odpor 😀 každý z těch začátků má jiné pocity 😀. Není to lehké překonat právě ten začátek....

pataja
12. črc 2017

Odkud jsi?

shine2015
12. črc 2017

Holky začala jsem minuly týden a proste každé ráno cvicim 40-60minut na elipticalu nebo chodím ven rychlou chůzi....a změnila jsem jídelníček - minimum soli pokud možno vůbec a jim víc zeleniny ale jinak vše ale snažím se menší porce.....kafe bez cukru a mléka....podle mě to jinak nejde než pohyb a změna jídelníčku.....
hodne štěstí!
Ps kolik chcete dat dolu?

jollisek
autor
12. črc 2017

Taky už jsem si zkoušela něco předplatit (ne jednou), bohužel to nepomohlo.
Já potřebuji dát dolů cca 10kg.

pataja
12. črc 2017

Taky dost pomůže pořídit si velkého psa, kterému se člověk musí věnovat, hodně s nim chodit, ideálně i běhat 🙂

jollisek
autor
12. črc 2017

Velkej pes je fajn, kdyz mas na nej prostor. Do maleho bytu to asi neni zrovna nejlepsi napad 😀

pataja
12. črc 2017

@jollisek tak malého aktivního 🙂 manžel zhubl hodně když musí každý den aspoň na 1,5 hodiny na svižnou procházku 😀

jollisek
autor
12. črc 2017

@pataja u nas by pes neprosel, ale i tak diky za napad 🙂

pataja
12. črc 2017

@jollisek jinak jsem se ptala odkud jsi, v září porodim a začínám hubnout 🙂 jinak tedy i teď cvičím ale je to prd platný 😀

andrejka_je
12. črc 2017

Ahoj devcata! Moc rada se k vam pridam 😊 Od zacatku roku jsem uz zhubla cca 12kg a to kompletni zmenou stravy (moc rada poradim). K porodu (cervenec 2016) jsem sla s 99kg), pred otehotnenim 90kg...aktualne 73,5kg (178cm). Pridala jsem uz taky cviceni doma...a to Jillian - doporucuju nejvic a vsem, zadny cviceni u me nemelo takovy vysledky za tak kratkou dobu. Jde jen o to se dokopat cvicit doma, ale je to jen 30min denne a to se da urcite zmaknout ☺ Jaky mate cil? Myslim tim kilo, centimetry... Tak hodne uspechu!

ela90
12. črc 2017

@andrejka_je Před chvílí jsem viděla první video. Je to mazec! Popiš nám prosím jak jsi začínala? A kdy se ti podařilo dostat se do fáze kdy ses na to už i těšila? Mám obavu že po 10ti minutách odpadnu 😲

ela90
12. črc 2017

Jinak já mám cíl jen jednu velikost, ale co je pro mě nejdůležitější, tak se zpevnit abych nebyla taková srač** 😁 a doufám ve větší energii obecně. Vzdáleně vzpomínám na deset let zpátky kdy jsem půl roku chodila cvičit body pump a bylo to fantastické.

jollisek
autor
12. črc 2017

@pataja jsem z Lyse nad Labem a ty? Ja pred porodem taky cvicila, bylo to fajn na bolava zada a celkove protazeni. V podstate nejvic jsem pribrala az po porodu...

@andrejka_je taky se ode dneska vrham na Jillian. Uz par lety jsem diky jejimu cviceni krasne zhubla. Dulezite bude vydrzet. A uprava jidelnicku je jasna 😉
Jinak ja zacinam na 78kg a chtela bych se dostat na 68kg (to jsem mela driv a citila jsem se fajn)

andrejka_je
12. črc 2017

@ela90 vzdycky jsem zacinala s programem 30 days shred, je podle me nejlehci a jeji prvni, tak jeste neni tak drsna 😅 kazdopadne nejvic se mi osvedcilo Ripped in 30...je to teda narez, ale stoji to fakt za to! Nicmene jidlo je zaklad, to fakt tvori min. 70% uspechu.. Prvnich asi osm kilo jsem sundala behem ani ne dvou mesicu jen zmenou stravy (zamerne nepisu dietou, protoze jde o uplny prekopani stravovacich navyku a to, pokud mozno, naporad uz) a uplne bez cviceni..

andrejka_je
12. črc 2017

Holky a brusle!!!! To jsou uplne 'nejlevneji' spaleny kalorie..nenici se kolena a jste na cerstvym vzduchu.. to miluju 😍

pataja
12. črc 2017

@jollisek tak to jsem úplně na druhým konci republiky 🙂

jollisek
autor
12. črc 2017

@andrejka_je brusle jsou super vec, ale to by clovek nesmel byt takove nemehlo jak ja 🙂 uz jsem si na nich zpusobila 2 zlomeniny, takze nic pro me😀

jollisek
autor
12. črc 2017

@pataja a odkud jsi? 🙂

andrejka_je
12. črc 2017

@jollisek jasne, tak to chapu...tak treba jednou 😊

jollisek
autor
12. črc 2017

@andrejka_je treba jo🙂

pataja
12. črc 2017

@jollisek Jižní čechy 😀

jollisek
autor
12. črc 2017

@pataja tak to je fakt dálka 🙂

jollisek
autor
12. črc 2017

Holky, tak mám za sebou první cvičení od Jill 30days shred, pěkně jsem se zapotila a obávám se, že se zítra nehnu, ale zvládla jsem to 😅