Partner chodí na zoznamky. Čo si o tom myslíte?

orgovan
13. zář 2009

Ahojte, s priateľom sme spolu 6 rokov. Pred dvomi rokmi som si písala cez pokec s JEDNÝM chalanom, úplne neškodné maily, ale priznám sa, mala som výčitky svedomia. Nakoniec mi na to prišiel partner a bol oheň na streche - musela som mu odprisahať, že s tým prestanem. TAk sa aj stalo. Neskôr som sa dostala do jeho pokecu a zistila som, že on v tom istom čase a aj dávno pred tým si takto kecal s viacerými pipkami naraz. Keď som sa ho na to opýtala, urazil sa, že chodím do jeho pošty a že veď to isté som spravila aj ja, že ja môžem a on nie...Odvtedy vždy, keď sme sa nejak pohádali, išiel na pokec. Neviem, čo tam robil, ale proste videla som, že bol prihlásený. Pred týždňom som zistila, že dokonca odpisuje na inzeráty, v ktorých hľadajú ženy vážny vzťah. Som z toho úplne na dne. Nič som mu nepovedala, čakala som, či sa s niekým aj stretne. Partner potom prišiel na to, že mu zasa chodím do pošty. Ale čo už, keď mu proste neverím. Bol nahnevaný a povedal mi, že si ho nevážim a pochybuje, či ho ľúbim. Že keby som sa ho na to opýtala, že mi to povie (ako som mohla také dačo tušiť, aby som sa ho na to mala opýtať?) a že nevidí na tom nič zlé, keď sa zoznamuje s inými ľuďmi. Keď som mu povedala, že ale kvoli takýmto veciam sa ľudia rozchádzajú, vysmial ma, že to čo na neho chcem našiť, že asi nie som psychicky v poriadku...No priznám sa, že aj ja o sebe pochybujem, neviem čo mám robiť, či od neho odísť alebo čo. Veď čo keď sa toto bude opakovať aj keď budeme mať rodinu - som si istá, že sa to bude opakovať. Pravda je, že mu vôbec neverím a nemám ani dôvod si ho vážiť. Pritom on mi často vraví, že chce už postaviť dom a mať rodinu. Tak neviem, či náhodou nie som len jeho zadné vrátka....

rimmel
13. zář 2009

takto vztahy naozaj nechapem 😒 nechapem co vas drzi dokopy ... ked mas pochybnosti odid uz teraz a nestracaj svoj drahocenny cas 😉

zuzanockamt
13. zář 2009

ked sa jeden z vas zacne venovat kontaktom na internete, tak v tom vztahu nie je vsetko tak ako ma byt ... treba sa porozpravat a hladat riesenie alebo ist od seba ... zalezi od vas dvoch, ci vam ten vztah este stoji za namahu alebo je vam to jedno ... ale snazit sa musia obaja

jabber
13. zář 2009

Pokud mu nevěříš a ani si ho nevážíš, tak proč s ním ještě jsi? 😅 To nemůže fungovat 😅 😒

asitka
13. zář 2009

tak nech začne stavať ten dom...nebude mať čas na vypisovanie ne pokeci...nič v zlom...ale aj ja...aj manžel sme zaregistrovaný na pokeci...teda neviem ako ty...ale so mnou to nič nerobí...ja si tam tiež s ľudmi píšem...je síce pravda, že tam trávime málo času...väčšinou len poodpisujem na poštu...a odhlasujem...je ale druhá vec...keďže ty sa mu vieš dostať do jeho pošty, na jednej strane, keby bol taký záletník, už dávno zmení heslo...a ani si nepípneš...a nič nezistíš, na druhej strane...a ak vidíš...že fakt hľadá vzťah...tak rýchlo od neho...lebo to fakt nemá význam....veľa šťastia..

vroni
13. zář 2009

Ja nerozumiem od zaciatku do konca. On ti v pohode vlezie do posty, smiruje, obvinuje a svet je krasny (ja by som uz vtedy balila kufre) Potom mu smirujes postu ty, co znamena, ze nie si psychicky v poriadku. Aha. Lichotit teda chlapec vie 🙄 Ja len nerozumiem, na co cakas. Nepochybujem, ze si chce chlapec zalozit rodinu a postavit dom, pochybujem len, ze take nieco planuje s tebou. Podla mna je cely vztah o nicom. Navzajom si neverite, neviem, ci si vazis ty jeho ale on teba rozhodne nie a vztah, v ktorom chyba dovera a vzajomna ucta je vhodny len pre masochistov.

mywiel
13. zář 2009

Orgovan, ked sa pohadate on ide na zoznamky vtedy? Je to manipulator, ktorému robi dobre, ze ziarlis, lebo si neveri...zistil, ze si kecala s chalanom, tak ta teraz provokuje, ale ak to nevyriesite a neporozpravate sa, nedate si pravidla co budete dodrziavat tak to nema vyznam zostavat spolu.

dukie
13. zář 2009

orgovan: Zkus být hlavně v klidu. Podívej, souhlasím s názorem, co tu někdo zmínil, že když hledá některý z partnerů (či oba) kontakty na internetu, nebývá obvykle tak úplně všechno v pořádku ve vztahu. Můžu mluvit za sebe - budu upřímná, nestydím se za to, je to prostě tak. Taky si občas ráda popovídám přes internet s naprosto cizími lidmi. Někdy jsou to ženy, někdy muži, prostě podle toho, na koho zrovna narazím a s kým si pandeme do noty. Nechci nijak zabíhat do podrobností, ale to, co chci říct, je tohle:

Nejčastěji si chodím popovídat na net ve chvílích, kdy je mi ouvej, kdy mám pocit, že něco není v pořádku a partner to tak necítí... nebo to cítit nechce... nebo nemá chuť to řešit... nebo když mám pocit, že potřebuju pochopení a od něj se mi ho nedostává. Na netu je totiž spousta takovýchto lidiček, kteří mají nějaký svůj problém... a to, že ho povědí někomu cizímu a ten je, byť jen slovně, dokáže pohladit a podpořit a povědět třeba zase o svém problému... se najednou svět zdá hezčí, najednou se ten "můj" problém nezdá tak veliký, protože někdo další má taky starosti...

Ono se to těžko vysvětluje. Každopádně z vlastní zkušenosti tu čestně prohlašuju, že konkrétně za tím mým netovým povídáním není nic jiného než hledání pochopení v dané chvíli... a že když jsem naprosto spokojená a šťastná, tak se na netu skoro neukážu... maximálně na skok "pohladit" své "přátele" (jestli se tak vůbec někomu, koho jsi v životě neviděla, dá říct... na druhou stranu je přes net znám některé už i 5 let, takže je mezi své přátele tak trošku řadím - jsou mezi nimi ženy i muži, to chci podotknout...), kteří zrovna v tu chvíli takové štěstí jako já necítí a veselostí zrovna nepřekypují...

Takže bych asi, na Tvém místě, zkusila popřemýšlet, co může být mezi Vámi špatně, snažila bych se popovídat s partnerem, prostě zjistit, jestli je to nějaký jeho rozmar nebo jestli je v tom něco, na čem můžete společně zapracovat. 🙂 A možná bych se zkusila i zamyslet nad tím, co vedlo tenkrát k tomu povídání s tím mužem Tebe... a promítla bych si to do partnerovy situace...

Já vím, není to snadné, člověk si neví rady... ale na druhou stranu - Ty jsi teď přišla za náma (možná to vnímáš jinak, protože jsme ženy stejně jako Ty), protože si s něčím lámeš hlavu... co když on je taky v něčem bezradný? No a jelikož je to chlap, tak přeci nebude svěřovat svoje problémy jinýmu - cizímu chlapovi, ne? 😀 Tak si holt najde ženskou. 😀 No a pokud hledá ve vážném seznámení... třeba má pocit, že u Tebe nemá už dost úspěch a potřebuje si dokázat, že jiná by o něj stála... 😉 Človíčkovi se může honit v hlavě ledacos... 😕

Držím pěsti, ať to brzy vyřešíte (a ať trošku víc oba respektujete soukromí toho druhého... protože prohlížet si v zájemně poštu fakt není normální...).

elule
13. zář 2009

Ahoj tak si snim sadni a povedz mu že on tak isto nebol prave nadšeny z toho že si s niekym vypisuješ na pokeci a dohodnite sa že tam nebudete chodiť ani jeden vôbec jednoducho koniec vypisovania s druhymi ludmi .Myslim si že je to fer pre oboch,ja osobne si myslim že na pokec chodia väčšinou puberťaci alebo ludia mladšieho veku tak tam si inteligentny dospely človek pokeca velmi malo,a ked ma čiste svedomie tak ti dovoli namatkovo skontrolovať poštu dovol mu to aj ty a môžte si byť ista

leishmania
13. zář 2009

podla mna je absolutne bezcharakterny ked ty si sa musela ospravedlnovat slubovat ze tam uz nepojdes, a on si tam veselo chodi a vypisuje, a vyuziva tvoj preslap na ospravedlnenie toho co robi...

podla mna bud s tym skonci alebo neviem aky to ma vyznam ked ti tym bude stale ublizovat

rimmel
13. zář 2009

INAC CELY POKEC JE PODLA MNA TOTALNA HOVADINA...TEDA ABY DVAJA LUDIA CO SU VO VZTAHU travili cas na pokeci a este k tomu aj s opacnym pohlavim..tak to fakt nechapem..ja ne pokeci niesom, ani muz a neviem si to ani len predstavit 😕 sorry za caps lock 😝

twinflame
13. zář 2009

orgovan, upozornim ta len na tri tvoje vlastne vety: "Ale čo už, keď mu proste neverím. Pravda je, že mu vôbec neverím a nemám ani dôvod si ho vážiť. Tak neviem, či náhodou nie som len jeho zadné vrátka....

Toto je jedna z tem, pri ktorej zakladatelka sama pozna odpoved na svoju otazku.
Podla toho ako a co pises Ti bohuzial asi vacsina z nas nepovie nic ine ako ze su naplene vsetky predpoklady na to aby ste sa rozisli. ☹

ada32
13. zář 2009

twinflame suhlas.
podla mna aj ona to tak citi,ale este to nema celkom rozhodnute a urovnane v hlave.
a mozno na jednej strane citi to,co uz napisala ale na druhej strane asi ho ma stale tiez v kutiku duse rada.
aj uz ma ten vztah 6 rokov a zvyk je zelezna kosela 😒

bocenka
13. zář 2009

aj som na pokeci vypisujem si z hociky vecsinou z muzmi a mojmu to nevadi este sa z toho smeje ja to beriem skor ako zabavu a nie ze by som niekoho ineho hladala

jabber
13. zář 2009

Holky, jenže pokec a odepisování na inzeráty hledající vážný vztah - to jsou dvě naprosto rozdílné věci 😅 aspoň podle mě teda 😅

macka01
14. zář 2009

Je to chrapuň,ktorý ťa využíva a ponižuje.Nemate spolu deti ,nie je čo iešiť.Ako chceš žiť s človekom,ktorého si nevážiš?Chceš,aby toto bol otec tvojích detí?S niekym si podiskutovať je ine a ine je sa zoznámovať v inzerátoch a povžovať to za normálne.Myslím,že je čas odísť 😉

dijonka
14. srp 2014

Už je to nejaký čas, čo si to písala mňa by zaujímalo, či si stále s tým tvojiím. Ja som sa na pokeci zoznámila mojím bývalým. Najprv sme si písali len tak, poto mto začalo iskriť po tom, čo som sa ho spýtala, či je sám. Povedal, že nikoho nemá. Naberalo to obrátky, ale dlho sme si len písali. Potom raz navrhol stretko. Až po niekoľkých mesiacoch sa priznal, že mal vzťah, ale že ho už ukončil. Neskôr som zistila, že vtedy, keď mi to hovoril, sa ešte stretávali. Začali sme spolu bývať a rovnako ako ty, som ho pristihla na pokeci baliť baby. Sčervenal aa potil sa a trepal výhovorky. Bolo to trápne. Povedal, že nikdy viac. Ale rovnako ako tvoj s tým neprestal. Veď už svoju bývalú podvádzal so mnou tiež na pokeci. Keď sa to zopakovalo, vykašlala som sa na ňho. Nemá to význam. Svojho manžela som si našla nakoniec v kostole. A to miesto som is vybral zámerne. Mala som už plné zuby nevery a podobných vecí. A keď je niekto kresťan, taký naozaj veriaci, tak mu v podvádzaní bráni nielen svedomie, ale aj viera. Na tvojom mieste by som sa na ňho vykašlala tiež a skúsila si niekoho nájsť trebárs na www.krestanska.zoznamka.singles . Tam máš kresťanov a veľa z nich to myslí vážne narozdiel od toho chrapúňa. 😒 😒 😒