Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
28. lis 2008

roa asi len sranduje, kedze Vavka ma manzelika doma.... Alebo zeby???? 😀 😀 😀

vavka33
28. lis 2008

Roa,ty ani nesranduj-a plasis tu ludi 🙂 .To mysliz,ze ked bude doma mesiac a pol?????neboj,radsej budeme spavat kazdy v inej izbe ako tuto noc 😀 ,lebo Lela mala vysoke teploty,tak spala pri mne,no a tatko prisiel v noci a ja som o tom nevedela.nechceli sme ju budit,tak spal v obyvke.inak 1.krat sme spali oddelene 😀
Leni cauko 😀

vavka33
28. lis 2008

Petuuuuuuuuuuuuu a ty ukaz toho nadejneho maleho vojacika 😀

roasha
28. lis 2008

vavka,tak nie ktovie co,ked chorobkujete. ☹
spavate osobitne....to musite na to postupne,kym si na seba zasa zvyknete... 😉 😀

petullia
29. lis 2008

Pridam pridam, len mi musi mangel doniest kablik nech mozem postahovat foto... este nemam v pocitaci 😠 ... Inak som vam este nespominala... prvy den ked mi priniesli skorceka, tak vravi sestricka, ze nech sa paci maly vojacik vyhladol... ja oci, ze co??? 😕 Potom prisiel primar na vizitu a vpochodoval do izby a stal v pozore... 😕 No skoro som odpadla a potom som zistila, ze sestricka je mangelovho kolegu maminka a uz nas tam ocakavala, tak si robila cela porodnica prdel... dobreze nesalutovali pri nas 😀 😀 😀 .. zlati boli 😀 ... a primar pochodoval kazde rano 😝

dupinka
29. lis 2008

jeeej, Petu, tak to bolo mile.... 😉

roasha
29. lis 2008

petu... 🙂
no MM -ked ho min.rok v priebehu 2tyzdnov hospital.uz 3.x v nemocke/oblickove koliky/,tak uz sa tiez dr.smiali,ze ci ich este stale chce presvedcit.ze jeho zdrav.stav je na 1. 😅 potom uz konecne vybrali kamene. 😒 🙂

jaduska
29. lis 2008

Petu, bola som už aj 1x v škôlke, ešte potrebujem ísť 2x. Zatiaľ máme iba náčuvovú prax, aj keď v ŠKD som pomáhala deťom s domácimi úlohami. To v tej nemocnici muselo byť podarené 😀 😀 😀

Vavka - na oddelené spálne sa nespoliehaj, ja si myslím, že to je príčina môjho tretieho tehotenstva 😝 - boli sme málo spolu 🤐 A nech sa Leuška skoro vyzdraví...

Kikuša ani mne si tie šaty ešte neposielala...

vavka33
29. lis 2008

My nemame ziade oddelene spalne a ani ich nebudeme mat.toto bola vynimka.A Lejke uz nic nie je,aj sme boli vcera u dokiny,tak ze je uplne v poriadku.no nechapem tie vysoke teploty jeden den

petullia
29. lis 2008

Jaduska, ta ked uz pojdete na prax na ostro, tak daj vediet... mozem ti poposielat moje stare pripravy na prax... a mate aj projekty robit? aj tie ti potom mozem poslat.... to sme mali aj na statniciach 🙄
Baby a nestresujte uz Vavku!!! 😀 Nic sa neboj, kludne sexuj o sto dvesto 😉 😀

jaduska
29. lis 2008

Vavuš ja som nemyslela také originál oddelené spálne, ako mali králi v 19-tom storočí.... 😀

Petu, projekty a seminárky robíme každú chvíľu, do ďalšej soboty mi treba napísať filozofickú úvahu - neviem ani zaťať, lebo sme v podstate ani nemali prednášky, takže v pondelok musím nabehnúť do knižnice popozerať, či tu u nás niečo majú....

vavka33
29. lis 2008

Jaduska,to je v poho.nech su to spalne aj so 14.storocia-nesceeeeeeeeeeeeem.
petu,dakujem,ze si si ma zastala,lebo pri tychto tehulkach je to nebezpecne 😀

vavka33
29. lis 2008

A este som chcela,ze dnes som si kupila super teplulinke maskacove gate a mikinu.spolu za 200 😀 😀 v pondelok tak pojdem do prace,nech maju pubertiacky co obzerat 😀

sveva
29. lis 2008

Tak s tými oddelenými spálňami som sa pobavila. Minule sa mangel sťažoval, že sa nevyspal, lebo ho Eliška kopala, tak som mu povedala nech ide spať do detskej. 😀 Mala totiž teploty, tak spala pri mne. No ale ona sa tak rozťahuje jak jej tatino 😅 ešte dobre, že má nohy na jeho strane a nekope do mňa. 😵

čo sa týka vianoc, tak pre dievčatá už máme čo to kupené a my si nekupujeme nič. Mojim rodičom sa skladáme na hrnčeky s fotkami vnúčat.

kikusa100
30. lis 2008

ahojte kocky..no ja nestiham ani citat ako ste sa rozbehli..ja momentalne stiham len tak na skok chodit k vam.a ani sa nestiham zapajat do diskusie... 😒
vitam nove clenky.. dupi,jadus..poslem vam foto tych siat..neviem co poviete ale viac ludom sa nie velmi pacia..tak neviem...este mi dala na vyber jedny tmavo fialove tak mozno skusim tie..aj ked uz mam stres..lebo stale mam pocit ze to nie je ono..
moj drahy bude mat uz teraz v decembri testy krvne. boji sa ze by mu nic nevyskocilo??ale ja by som bola rada keby nesiell... uvidime..
ja by osm tiez chcela babatko..ale mame na krku taku sekeru... a vsetko...no ale uvidime..mozno uz budem v tom ked pojde na misiu..stale lepsie..ako by som mala mat male a bol by prec...uvidime..

vavka33
30. lis 2008

Aj ja scem fotku siat!!!! 😀

jaduska
30. lis 2008

Kikuša, šaty sú pekné, ale ja by som asi tiež volila inú farbu, lebo budeš dlho v bielych a potom smotanové, to tak splynie dokopy...Tie fialové, čo si posielala predtým, boli pekné. Ale dôležité je, v čom sa cítiš dobre ty. Ja osobne by som si vybrala možno červené - nech je trošku vzrúúúúúšo.... 😀

elinka27
30. lis 2008

petu,maly je naaaadherny,hned by som prijala este jedno 😀 😝

jaduska
30. lis 2008

jee, eli, dík, že si to napísala, ani by som si nevšimla, že petu má fotečky...malý je ozaj chutný....hlavne vo vojenskom 😀 😀 😀 ale pozerám elinka, že aj vy ste sa rozhodli rozšíriť rodinku...tak úspešné snažilkovanie 😀 😀 😀

kikusa100
30. lis 2008

vavka tak mo posli maila a poslem ti na mail..lebo fotky neviem zmensit a nedam ich tym padom do albumu.. 🙂
jaduska..vies pojdem sa zajtra pozreit este na ine saty na prezlecenie... sice som zaplatila uz tych 500 sk hzalohu ale uvidim ci niekde nezozeniem nieco co mi viac sadne... lebo mam z toho len stsres..a mozno najdem nieco take co si kupim a budu super... uvidim a budem mat hned aj na promocie..lebo take nervy nemozem mat..a ked som ukazala znamym tiez povedali ze lepsie by bola ina farba..tak uvidim..

kikusa100
30. lis 2008

patula...maly je zlatunky... fakt najlepsie je v tych bodynkach vojenskych hi hi to aj take dostat, ja som take ani nevidela, zlaty... 😀

dupinka
1. pro 2008

Ahojte!

Petu, maly je kraaaasnucky!
😉

aj ja uz chceeeem!!

petullia
1. pro 2008

Joooj, tolko chvaly... aby nam do nosteka nenaprsalo. 😀
Dupi ani nezmurknes a budes mat krpceka aj ty pri sebe.... mne sa to zda ako vcera, ked som si robila testik a uz mam stuplika tu! a ako rychlo rastie 😕 Uz vyradujeme zo satnika a to mu bolo vsetko velke ked sme dosli z porodnice... to je sila. Ved ma 2 tyzdne!!!

zoya1
1. pro 2008

Ahojte.
Tak mi maródime. Zojka má zápal priedušiek. Takže týždeň vegetím doma. Sa celkom teším, aspoň tento čas strávim s deťmi. Hodila som pár fotiek do albumu, tak ak chcete tak mrknite.
Ahojte 😉

jaduska
1. pro 2008

zoyi, pekné fotečky. To v jasličkách majú deti rovnaké tepláčky?

sveva
1. pro 2008

Ahojte ako sa máte?

Zoyi, petu zlatučké detičky. 😉 😀

jaduska
1. pro 2008

Ozaj, dnes som bola na sono. Doktorka ma poslala na morfológiu, keď som to povedala doktorovi, tak sa na mňa pozeral, že čo od neho chcem... 😀 Tak ja neviem, čo to majú za názvy...Bábo je OK, ale dr.vravel, že je to maximálne 21 tt, takže si to bábo porodím možno až na meniny 🙂 A pohlavie neviem, lebo nebolo vidno...tak možno nabudúce 😵

dupinka
1. pro 2008

caute!

zoyka, krasne fotocky.
jaduska, tak to je skoda, vzhladom na to, ze si chcela vediet, co a ako...

jaduska
1. pro 2008

dupi, keď mám pravdu povedať, tak som rada, že nebolo vidno a asi sa už na to pýtať nebudem....nech je prekvapko, viac takých už nezažijem 😀 až pri vnúčatách

roasha
1. pro 2008

jeeeej,patulia....krasny vojacik 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂
na tej 4.fotke vyzera ako moja zabka,ked bola babatko.... 😵