Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
18. pro 2008

baby, co mam kupit manzelovi k vianociam? vybral si znackovy vreckovy nozik. Chcem este nejaku drobnost - prekvapko, ale nemam tusenia, ze co. Aj nad autovysavacom som uvazovala, ale to mi pride neosobne.... 😖

vavka33
18. pro 2008

Ja som mojmu kupila Niveu-veci na holenie,tu najnovsiu a strihac vlasov philips,taky poriadny na adapter a vela funkcii ma.Lebo stale ho len striham dohola 😀

dupinka
18. pro 2008

strihac vlasov ma a holiaci som mu kupila minuly rok.... 😖

jaduska
18. pro 2008

och zoyi, to muselo byť riadne nepríjemné pre maličkú 😖

dupi - tá zavinovačka sa mi hroooooooozne páči, len to nie je veľmi neutrálna farba 🤐 🤐 🤐 🙂

dupinka
19. pro 2008

Jadus, to ako myslis, s tou neutralnou farbou??
Sak jasne, ze sme vojaci.... Ale ak myslis pohlavie, tak nechapem...

jaduska
19. pro 2008

noooo ja len že taká zelená sa mi ku dievčatku moc nehodí, ale to je iba môj subjektívny pocit 🙂

dupinka
19. pro 2008

jaaaj, hm... to som si nejako neuvedomila 😖

jaduska
19. pro 2008

Ale inak je fakt veľmi pekná... 🙂

dupinka
19. pro 2008

baby, napadlo mi kupit muzovi auto vysavac.... myslite, ze je to dobry napad??

vavka33
19. pro 2008

Dupi,mojho by to urcite potesilo,lebo mame dve auta,dve deti a vecny neporiadok v autach 😀
A vy mate auto?spominala si,ze nemate,uz ste kupili?

dupinka
19. pro 2008

vavka, este v lete sme kupili Opel Zafiru. 😉

jaduska
19. pro 2008

vavuš dve autá??? takže máte dokopy 4 deti, čoooooooo?

zoya1
19. pro 2008

ahojte, Dupi - ten autovysávač vraj nie je bohviečo. Môj muž chodí naše autá vysávať na benzínku. Vraj ten vysávač je super silný - tak ja neviem, s tým autovysávačom som ja toho môjho nenadchla. Inak v mojom aute je po deťoch taký "bordel" že tam nepomôže ani benzínkový vysávač 😀 😀 . Manžel tvrdí že ešte tak rok-dva a môžme moje autíčko rovno podpáliť 😀 😀 😀 . Vraj menej škody 😉

dupinka
20. pro 2008

hm, tak to som potom zase bez napadu 😖 Snad mi nieco napadne, ked pojdem okolo obchodov.

jaduska
20. pro 2008

ja to mám s manželom toho roku vyriešené - nedostane nič 😝 som rada, že som aspoň deťom niečo kúpila, toto budú asi najbiedniejšie Vianoce, vôbec som nevedela čo kúpiť, hračky už nemáme kam ukladať a oblečenie babám už tiež vypadáva zo skríň...školskú tašku kúpila Sandre moja mama, tak ja som dokúpila aspoň peračník a nejaké drobnosti...

kikusa100
20. pro 2008

no tak my si tento rok nedavame asi nic 🙂 lebo sme si kupili byt, robime si svadbu to su nase krasne a drahe darceky..hah 🙂
a fakt je tazke vymyslat ze co kupit, lebo ked zijete s niekym denno denne skoro vsetko uz ma no prekvapkat s niecim je fakt problem.. nezavidim 🙂

vavka33
21. pro 2008

Jaduska 5 deti,aj manzelika 😀
Ja som dnes tatkovi dokupila este jeden darcek,taku knihu s vystrihovackami modelov.strasne sa mu pacila,ked sme ju raz pozerali.bola aj dost draha,ale su tam vraj vsetky modely,co byvali volakedy v casopise zenit,co vychadzal,ked sme boli detmi.tak nech si zaspomina a hrajka sa a stavia a lepi. 😵

dupinka
21. pro 2008

Vavka: kde si to kupila??? To moj muz zboznuje!!!

vavka33
21. pro 2008

V hyper tescu.

dupinka
21. pro 2008

ejha, tak to sa pojdem kuknut.... A priblizna cena?? 😉

vavka33
22. pro 2008

Tusim 72é.A vola sa to vystrihovacky,navrchu je velka raketa.

dupinka
22. pro 2008

jaaaaj, tak to viem, ktora je... Vdaka! 😉

sveva
22. pro 2008

Ahojte.
My s manželom si nič nekupujeme. Nakúpili sme dievčatám darčeky a to je všetko. Ozaj zajtra máme oslavu. Eliška má 2 roky, tak sa teším ako malé dieťa, ako bude reagovať na darčeky, a tortu už mám aj pred očami ako bude fúkať sviečky. 😀
Prajeme Vám krááááááásne Vianoce. 😉 😀 😵

vavka33
22. pro 2008

Sveva,aj my ti prajeme krasne Vianoce a malej Eliske vsetulinko najlepsie k 2 rockom 😵

vavka33
22. pro 2008

Vianoce sú, keď sme spolu,
keď rodina sadá k stolu.
Mamka, ocko, detičky,
dedkovia aj babičky.
Vianoce sú od Ježiška
dal nám lásku do balíčka.
Bolo jej dosť. Dostal každý,
rozdelil ju raz a navždy.
Medzi ľudí, kvietočky,
zvieratká aj včeličky.
Kúsok lásky zo srdiečka,
ukry aj ty do balíčka.
Krasne Vianoce a štastny Novy rok praju bojovnici vavkovci

dupinka
22. pro 2008

Tak ako za oknom sneh stale nepada,
nech do Vasho srdiecka stastie sada.
Zabudnite na bolest a starosti
A prezite Vianoce a Novy rok v laske a radosti....

to Vam vsetkym praju Dupinkovci 😉

jaduska
22. pro 2008

Svevi Elinke všetko NAJ, NAJ, NAJ k dvom rôčkom, nech je stále taký smejko a nech vám robí radosť.

Tiež vám všetulinkým všetkým prajeme nádherné Vianoce, plné pokoja, lásky a radosti.... 😉

dupinka
22. pro 2008

Malej Eliske VSETKO NAJ!!!! 🙂

dupinka
23. pro 2008

Krasny dnik, babulky! Ako bojujete? Na fronte v kuchyni?

My dnes pripravime zemiakovy salat majonezovy a dokoncim kremovy kolac. Ostatne menu az zajtra.
Ozaj, co varievate na stedry vecer? My mame oplatky s medom, cesnak, bobalky s makom - opekance, hubovu macanku (nie kyslu), hrachovu kasu, kapustnicu a nakoniec rybu so salatom. 😉

petullia
23. pro 2008

Cao... ja tento rok bojujem v detskej izbe 😀 ... sme u nasich stale a maminka moja vypekaaa a vyvara, ale salat budem robit ja samozrejme... ako vzdy 😝 . Uz ma asi 12 druhov fantastickych kolacov a vymysla ake by este upiekla 😀 ... ale nebojte... zjedia sa ako nic! 😀
Dupi my mame kapustnicu, opekance s makom, oplatky s medikom a cesnakom, salat a k nemu kto co xce- klobasa pecena, sunka, ryba, rezen bravcovy aj kuraci a uz ani neviem co vsetko este... 😕 ja chalujem vzdy len salat s mäsiskom tak som isto na nieco pre mna nepodstatne zabudla 😅 . a ako sa citis tehulka? hm? 🙂