Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

roasha
19. únor 2009

ved Boze chran,mna to napadlo,lebo som si spomenula,ked pred rokom bola zachranka pri mojej malej/dusila sa v spani/,tak cca po pol roku mi prisli papiere z poistovne,ci u nas naozaj boli,a kedy.tam to je ale o tom,ze poistovna kontr.zachranarov,ci si nepisu vyjazdy len tak. 🤐

kikusa100
19. únor 2009

caute kocky..ako sa mate?mna dnes bolia velmi krize..neviem z coho..dnes som bola kuknut kamosku..ma tri deticky..a zvlada to. este chudinke zomrela mamka co jej velmi pomahala..takze teraz ma toho dost..ma 4,2 rocnychchalanov a pol rocnu malu ale take dobre deticky..aj mala..normalne som dostala chut aj ja uz mat male.. 🙂 uvidime xi xi 🤐 😵

kikusa100
19. únor 2009

inak vsetkym pekny dnicek..

vavka33
19. únor 2009

Kikuska tak horsa na to 😀
Dupi,prazdninujeme domka,von sa moc chodit neda,stale fuka a pomaly je uz aj koniec tyzdna,tak nic mimoriadne.Ale aspon som doma s babami,s toho sa tesim a kazdy den pride tatko.... 😵 dnes este nie je doma,boli v tych novakoch,teraz este bykladaju auto v LV.no radost,ale este ma stale pol hodinu,co mu moze nariadit velitel. 😀 chcela som aby mal volno a ist na ten danovy,ale nic s toho nebude,nedaju mu ziadne.dovolenku si vraj musia hlasit dva mesiace dopredu,ci co.no zvlastna to rota.

jaduska
19. únor 2009

ahojte....
teda dupi wou, ja sa stále hrozím toho, žeby som mala taký zážitok ako ty a musela niekomu pomôcť alebo volať záchranku...nie že by som nechcela, len neviem, ako reagovať....ale ty šikulka si to zvládla...

kikuša - ťa zoberiem ako au-pair k mojím deťom, nechceš? Budeš mať šancu si to ešte rozmyslieť s bábom... 😀

Svevi - pozerám, že Šárka už má 7 mesiacov, bože to zbehlo, nedávno si ešte len s bruškom bola a o chvíľu to bude behať 😵

vavka - môj si nahlasuje dovolenku stále na celý rok dopredu

dupinka
19. únor 2009

aj moj si planuju dovolenky na cely rok vopred. A hybat sa s tym da len vynimocne. 😖 Takze sa skor my prisposobujeme jeho dovolenke ako on dovolenkou potrebam rodiny 😒

vavka33
19. únor 2009

Tak aj on si musi naplanovat na cely rok,ale v TO si mohol zobret,ked potreboval

kavaapalma
19. únor 2009

ahojte baby,ja som vcera dostala od manzela darcekovu poukazku na masaze tak som hned aj dnes isla a bolo super ved moj uboleny chrbat si to aj zasluzi,no na druhej strane sa zlostim,lebo som dostala ms takze zase nic ☹

jaduska
20. únor 2009

môj ubolený chrbát by si tiež zaslúžil masáž, ale ešte musím vydržať.... 😖

palma - len si pekne užite snažilkovanie, nebuď smutná, čo má prísť, to príde a možno práve vtedy, keď to nebudeš čakať. Ešte nedávno sme tu takto utešovali dupinku a ajhľa - už si užívajú malého drobca v brušku. Neboj...a hlavne: MYSLI POZITÍVNE! 🙂 🙂 🙂 🙂

kikusa100
20. únor 2009

jeej kocky..ja by som vam hned urobila masaz..mam na to aj certifikat.. 🙂 akurat mi sice je na dve veci:na nic a na prd 😉 ale clovek nikdy nevie ze?
mozno si raz otvorim salon 😕
ale aj mna boli chrbat..neviem asi z toho sedenia za pc nad tou debilnou bakalarkou..stale nachadzam nejake chyby na forme hlavne.... ☹ uz som zufala...
tak sa drzte...kocky..cauko 🙂 😉 😀 😎

dupinka
20. únor 2009

Ahojte!

Aj moj chrbat by si zasluzil masaz, ale najskor az po porode, ak vobec bude cas.

Palma, baby maju pravdu, netreba na to mysliet. Ja som sa trapila, kedze tam bol tlak okolia, a to sme sa snazili len 4 mesiace, a ked som tomu neverila a vzdavala, podarilo sa. A to obdobie snazilkovania nie je na zahodenie 🙂)

Inak, masaz vraj neprospieva pri snazeni, mohlo ti to prave vyvolat MS.

lenkamt
20. únor 2009

no ahojte. aj ja si prosím masáž 😀

a aj my sme sa snažili dva roky a keď sme sa na to vykašľali tak sa "URODILO" 😀 viac ako sa malo 😀

no a zase sú ževraj šuchoty že na reorganizáciu armády nie sú prostriedky tak nič nebude 😅 no nervy 😝

vavka33
20. únor 2009

Aj ja chcem masaaaaaaaaz,este nikdy som ziadnu nemala

roasha
20. únor 2009

aj ja poprosim

sveva
20. únor 2009

ahojte baby.

Kikusa už máš zákazníčky tak šup šup, lebo aj ja chcem 😀

Dupi tak to si mala "super deň". Klobúk dole, neviem čo by som robila.

Jaduska no už má 7 mesiacov a v chodítku behá už ako šíp. 😀 😅

jaduska
21. únor 2009

fíííha, tak to je šikovná Šárka, naša Lily bola leňoch, tá mala rok a ešte sa jej nechcelo chodiť, zato teraz si to vynahrádza, stále ju odnekiaľ ťahám dole.... 😀

kavaapalma
21. únor 2009

vdaka kocky,asi nato fakt prestanem mysliet,lenze mne zakazdym lezu na nervy otazky od rodín uz si tehotna na porazenie,tak som sa vyhovorila ze strom mame posadeny teraz chceme kupit dom no a potom bude aj syn ako sa hovori... skusame to uz cez 8mesiacov snazim sa nato nemysliet ale beriem kyselinu listovu a pijem caj z alchemilky takz e velmi sa mi nedari vytlacit to z hlavy.....
dnes som od rana nejaka zlostna a ani nemam dovod,asi by mi bodol boxovaci vak aby som si mala kde vybit zlost........a to ideme vecer na ples.........pekny vikend...........potom napisem ako bolo...

dupinka
21. únor 2009

palma, prijemnu zabavu.... Mozno vyventilujes hlavu a hlavne: poznamky manzela kym sa budes chystat neber dnes vazne, lebo pri takejto nalade sa len pohadate. Teste sa na vecer 🙂)

jaduska
21. únor 2009

my keď sme sa pokúšali o prvé bábo, tak to tiež dlhšie trvalo, ja som si nakoniec povedala, že ešte raz to skúsime a potom sa na to na chvíľu vybodnem a ono to pomohlo - zadarilo sa.... 🙂 možno by ste mali ísť na vojenskú dovolenku - tuším bodka tu písala, že im sa zadarili obaja chlapci práve na dovči 😵 aj dupi mala takúto úspešnú dovolenku ,že???? 😉
a tiež prajeme príjemné plesanie....

sveva
21. únor 2009

kavaapalma ani nám sa nedarilo. Eliška sa nám zadarila skoro po roku a pol. No a tiež tie poznámky z okolia a ešte nič? Poviem ti liezlo mi to poriadne na nervy. Ja som potom povedala, že načo sa ponáhľať, človek si potrebuje užiť a keď budem tehotná tak im to poviem. Nech sa neboja že sa to nedozvedia. No a po čase dali pokoj. Ja sa liečim na štítnu žľazu, tak aj preto sa nám tak nedarilo. Treba na to menej myslieť. 😉 A prajeme príjemnú zábavu.

kikusa100
22. únor 2009

ahojte kocky..no tak pozeram ze zakaznicky by osm mala 🙂 ale co uz ked ste tak daaleko..a to doma nemam poriadne koho masirovat xi xi
no palma nebud smutna..ono to fakt znie ako klise ale fakt to zabera..vela parom to pomohlo..psychika robi svoje , napisala soom ti IP
inak my tiez nevieme kam z konopy... mame hypoteku, drahy zije druhy zivot v roznave, cize tam minie dost penazi na zivot, strava, cesta, byt..a okrem toho sme sa dnes bavili na temu dieta..no neviem.. ci by sme sa v 40-ke odhodlali mat pri tom vsetkom..ono niekedy je najlepsie do toho vhupnut nie?fakt sme rozpoleteni
tak sa majte..

jaduska
23. únor 2009

kikuša - na dieťa nebude nikdy ideálna doba - raz človek chce ešte to, potom ono, výhovorka sa dá nájsť vždy. Keď bábo chcete, tak sa do toho dajte čím skôr - v 40-tke sa ti za ním nebude chcieť behať, ver mi...mne sa nechce už teraz.....

k tomu článku - včera som bola s babami v cukrárni a tetuška mi vravela, že ako dobre, že má manžel istú prácu....som ju riadne šokovala, keď som jej povedala, ako to s vojakmi vlastne je.... 😒

petullia
23. únor 2009

Cawo... Jadus, ved ty z mas len 5 tyzdnov pred sebou 😕 ... ty kokos , jak t letiiii... sak len nedavno som vyvalovala ociska, ze si tehu a uz bude mimi 🙂 .. ma stekli v zaludku, jak keb som mala ja ist rodit. 😀

petullia
23. únor 2009

Kikus, na babo nebude hadam nikdy idealna doba, vzdy sa nieco vyskytne preco nie... treba hladat preco ano 😉

dupinka
23. únor 2009

Ahojte!

Kikus, baby maju pravdu: vzdy sa najdu dovodu, preco este nie... Ale hladajte dovody, preco ano. Nikdy nebudes mat istotu, co ti zivot prinesie na druhy den, stale sa najdu prekazky, ktore treba zdolavat. Ale ste na ne dvaja. A ked budete naplneni laskou a ocakavanim prirastku, neskor radostou z malickeho cloviecika, ktory vas potrebuje a stale pohana vpred, vsetko sa da....

Jadus, veru, uz to mas len za par.... Tak by si mohla dat niekomu cislo na mobil a poslat potom SMS, co a ako, aby sme tu boli vcas informovani.

Ja som dnes bola na diabetologii na kontrole. Na to, ze som vcera spraskala strudlu a dietu vobec nedrzim (len sa samozrejme, neprezieram), tak super: 4,96 (priemer je 5,00).

kikusa100
23. únor 2009

no mate pravdu kocky..ja by som chcela ale viete aki su chlapi..da sa povedat ze ta najvacsia financa zodpovednost je na tom mojom muzikovi a ma strach... ale verim ze pride..xi xi
drzte sa moje kocky.. 🙂

petullia
24. únor 2009

Kikus, my zijeme z jedneho planu a zo statneho prispevku na maleho a mame hypoteku, staviame dom a benzin ide zase hore 😠 ... nuz chodit ako modna ikona nebudem dlho, ale som stastna a da sa to. 😉

sveva
24. únor 2009

Kikus aj my sme na tom tak a máme 2 deti. Keď nie teraz tak kedy? Baby majú pravdu, vždy sa nájde nejaká výhovorka.

Dupinka ten článok ma trošku povzbudil, môj muž je na certifikovanej batérii, ale stále neverím, že by mu podpísali papiere. 🙄

bodka13
24. únor 2009

🙂 ahojte babulky...aj u vás je toľko sniežiku?

kikus...nerozmýšľajte čo všetko ešte potrebujete,všetky máme strach že ako bude,nie je to ideálne ale dá sa to zvládnuť...rôčky utekajú 😉 ...a tak ako píše petullia:aj mne na MD stačili tepláky a botasky 🙂