Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

kikusa100
11. bře 2009

ja neviem..to uz je ako zly sen..neviem ci sa stratili??? ved nie je mozne aby hcg trvalo dva tyzdne..idioti..som nastvana ale to mam nervy zo skoly a z bakalarky tak mi nic nevychadza..

roasha
11. bře 2009

kikus,tak ich kasli,a urob este jeden test,uz ti to musi ukazat. 😉

bodka13
11. bře 2009

🙂 ahojte

kikusa...šup do lekárne pre testík a hneď vieš na čom si 😉
...našla si tie veci z TP?...dá sa nájsť cez google:tupperware

dupi...teraz stála tá silikon.forma 1200sk...mám doma katalog aj cenník

kavaapalma...dnes ti je už lepšie? 🙂

vavka33
11. bře 2009

Vcera tu bolo veselo 🙂
Ahojte,ako sa mate?Tu je dnes nejaka strasna zima.Vanesku mam v Kubine,tak mame doma len jedno dieta,normalna pohoda.ked su spolu stale sa hadaju a vrestia,Lejka ked je sama je kludnucka 😀

kikusa100
11. bře 2009

no skusim si dnes kupit a uvidim..papa

marianka8004
11. bře 2009

kikus-aj ja si myslim,že to je neaka hluposť.ja som nestihla prisť domov a už mi volali vysledky 🙂 aj u nas je zima a tak neprijemne do toho prši.ešteže ńikam nemusime 🙂 🙂 🙂

dupinka
11. bře 2009

Ahojte!

aj ja si myslim, ze to s tymi testami u Kikus nie je v poriadku. Ved co ak by nedajboze boli komplikacie?? A to cakat cele tyzdne, no humus. Radsej zober kartu a chod k inemu lekarovi, pretoze toto nesvedci o profesionalite.

kikusa100
11. bře 2009

no tak viditre aku mam smolu..mozno stratili vysledky..alebo co...no vidite...je to hruza..ja neviem co to ma byt..asi stratili vysledky co ja viem...???
no viete co..??ja s tymi lekarmi...ide ma porazit..to je v poradi...uz druhy lekar..a snv nie je taka velka..a potom pojdem rodit a budem mat samych neprijatelov xi xi lekarov.. hah
je pravda ze oni nemozu vediet ze ci nie su komplikacie..a preto je to divne...

marianka8004
11. bře 2009

neako tu je pusto.kde ste ?

kikusa100
11. bře 2009

asi kukaju OTA xi xi 😀

kikusa100
11. bře 2009

a vcera sme mali dva mesiace od svadby xi xi
a segra volala ide do porodnice... odtiekla jej plodova voda hah..tak uz budem teeta...bude Alanko..drzte palce...cmuk 😉

marianka8004
11. bře 2009

k vymesačiu blahoželam 😵 ,my tento rok 8vyročie 😉
a sestre držime prsty nech všetko dobre dopadne.kde rodi?a určite to bude chlapec,švagrina mala mať dievčatko,všetko do ružova ešte aj kočiar pekny ružovo-bordovy a narodil sa jej Matej 😀 😀 😀

dupinka
12. bře 2009

Ahojte!

Marianka, to fakt? A mala potvrdene pohlavie az z 3D sona? My pre istotu kupujeme neutralne farby.. 😉
Kikus, kaslat na priatelov - nepriatelov. Podstatna si ty a tvoje zdravie!!

kikusa100
12. bře 2009

ahojte kocky...tak uz som teta. mame alanka..51cm a vyse 3100g neviem presne.... narodil sa o 9rano..vsetko ok..ale segra je v zahranici..nerodila na slovensku...uvidim tesim sa na fotky..hlavne ze vsetko dobre dopadlo...nadali jej ziadne injekcie proti bolesti, nic..lebo hovorila ze nema velke..a potom ju pochvalili ze jat to vsetko zvladla..nemky su take ze is davaju same epiduralky a hluposti...tak sme stastni..
ja si dnes idem po bakalarku...tak sa vytesujem. ze to mam z krku..lebo som to dala zviazat takemu starsiemu panovi a ten ma naplasil ze to nestihne do piatku a tak.no stres nad stres..
a nadovazok som mala dnes v noci hrozne sny..
najprv sa mi snivalo ze som bola niekde v nejakej sekta alebo co...a ze ma tam isli liecit a ze som zacala lietat..no chapete..zobudila som sa cela v krci..bolo pol druhej...a potom sa mi snivalo ze som cakala v ambulancii u lekara s mojou nebohou babkou..a ze k lekarovi dosiel nejaky velky balik a ze dosatl kopec nejakych knih a mna sestricka prosila aby som dala stare na bok a ze mne to popadalo z police za postel a boli tam hrozne velke pavuky ako tarantuly..no pochopite co to som ja mala za sny...ale to asi kvoli segre som mala nervy ci to dobre dopadne...hruza... 😀 😀
no tak zastavim sa u vas poobede idem do mesta lebo ked som na nete tak nic nestiham
vavi mas IP a dakujem za rady, idem si kupit hned..xi xi

bodka13
12. bře 2009

ahojte 🙂 ...pekný slniečkový deň 🙂

vavka 🙂 ...ako som ťa dlho nevidela 🙂

svev...ako je s malou?už je v pohode?

kikuš...blahoželám k tete 🙂

jaduš...kde si? 🙂

dupi...ako sa má Adamko?...už si MD?

vavka33
12. bře 2009

Bodka,tu soooooooooooom 😀 Ale mohli by mse mat uz aj osobne stretko aj s dupinkou 😉
Kikusjka,sestre gratulujem k Alankovi sa prajem najma vela zdravicka.pribudla dalsia rybka na tomto svete 😉

marianka8004
12. bře 2009

dupinka-na riadnom ultrazvuku jej 2x povedali,že to je dievčatko a bola aj na 3D ultrazvuk a tiež tam videli dievčatko 🙂 mala to byť Nina a ked sa narodil maly tak sa pitali ako sa bude volať a ona ,že Nina 😀 ani nemali meno pre chlapčeka.
kikus-blahoželam nech sa maju dobre,a hlavne nech su zdravi 🙂 test si si nerobila? 😉

dupinka
12. bře 2009

No, tak s tym stretkom som za... Drobec sa ma fajn, v jednom kuse sa vrti 😀 Uz sa velmi tesime.
Este nie som MD, momentalne mam PNku, ale od bud. tyzdna asi uz jo.

Ale Jaduska sa neozyva...

bodka13
12. bře 2009

nie je už naša jaduš v nemocke?...kedy mala termín?

...to stretko je dobrý nápad 🙂

dupinka
12. bře 2009

Jadus je 6tt predo mnou, tzn. 37tt, hm, tak dufam, ze vsetko oki.

bodka13
12. bře 2009

no možnože už je ďalšia princezná z rodu Jadus na svete...aj náš Davidko sa ponáhľal von už v 37tt a bol ok 🙂

dupinka
12. bře 2009

ale ozvať by sa teda mohla..... 🙂 Jaduuuušššš, myslíme na Teba!!!!

bodka13
12. bře 2009

idem do roboty ☹ zajtra pozriem či sú tu nejaké nové správy 😉 ...papa 😵

kikusa100
12. bře 2009

ahojte kocky..
no pozeram ze tu mame poplach...dufam ze je jaduska ok...ozvi sa nam..
dupi , bodka, vavka, marianka, pozdravujem ako sa mate??
kupila som si test a budem testovat zajtra..ale nadejne to nevyzera ale clovek nikdy nevie..mozno v buduchom cykle to vyjde..ja nechapem ako da mohlo stat ze sa stratili tie testy alebo ze im to tak dlho trva..to je strasne..ale stava sa ...no ked som nahodou bola tehu a odislo to ☹ tak sa mozno nikdy nedozviem..kvoli tym vysledkom debilnym..trafi ma 😨
no co take este poveim??prisla som z mesta... bakalarku uz mam ... zda sa mi dobra..tak uz ju odovzdam a uz "len"statnice ... kupila som si tricko.. xi xi a urobila som aj nakup..aby sme nemuseli cez vikend chodit a urobila som si aj plan na vikedn co varit..teraz ked som bola sama som nic extre nekupovala na jedenie..nepotrebujem vela jest..ale teraz ked som kupila jedlo..tak mam pocit ze som minula aj za cely tyzden..ale musim jest..co uz ☹ asi skrachujeme hah
chcela by som hodit foto linky len neviem ci ma nezrusia..asi hej..lebo to je o detoch a nei o linkach..... xi xi 😉
tak pa zatial...

dupinka
12. bře 2009

kikus, tak posli foto mailom 😉

kikusa100
12. bře 2009

ok.. xi xi
poslem

kikusa100
12. bře 2009

baby..kuknite... dala som tu kuchynu..ale len na kratko..xi xi 🙂
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

vavka33
12. bře 2009

Kikus,to ste si kupili novu?
Jaduska,kde si,vidis ako sa tu vsetci po tebe zhanaju. 😉
mam na nu cislo,ak sa neozve,napisem jej smsku. 😉

kikusa100
12. bře 2009

no hej ..dali sme si robit..lebo povodna bola uz znicena a zla..co povies?ja som velmi spokojna..

kikusa100
12. bře 2009

vavus pisala som ti IP 😉