Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
12. bře 2009

Je krasna 😉
IP som citala,aj som ti odpisala. 😉

kikusa100
12. bře 2009

no odpisala si teraz??ja som ti posalal novu taky dlhu ip ale ja osm nic nedostala skusk poslat este raz

vavka33
12. bře 2009

Posielala som pred siestov,mam to aj v odoslanych.poslem este raz

kikusa100
12. bře 2009

no pozrala som na nete tie veci z toho tupeware ci ako sa to vola..moze to byt super..no dievcata, ta linka je taka velka..a mne pripada ze mam tak malo veci .. ale je to dobre..lebo aspon bude mat vsetko svoje miesto..a dali sme si juu dost vysoko co aj ja mam 180cm budem potrebovat stolicku..ale dali sme si aj vyssie dolne skrinky aby som sa nehrbila ked budem varit a piect lebo doma sa stale hrbim a boli ma chrbat z toho..

marianka8004
12. bře 2009

kikus-kuchyna je pekna.kde sta ju davali robiť?aj my budeme potrebovať.tiež chcem rohovu.a nevieme sa rozhodnuť,či tu alebo z Polska.
vavka-nepišeš smsku Jaduske?

kikusa100
12. bře 2009

robil nam ju jeden pan u nas v meste..ja som velmi spokojna..je velka a priesstrana a mam aj celkom dobru plochu na pripravu jedal..u nas doma mame mensiu..plochu

kikusa100
12. bře 2009

maji..ked it mozem odporucit len nie z polska..u nas je vela domov nabytku co maju z polska a tie veci su nekvalitne..alebo caslom sa ti to rozpadne..na takych veciach netreba az tak velmi setrit lebo sa to neoplati..my sme investovali do dobrej postele a matracov a linky..ostatne musi pockat..napr. sedacku do obyvky mame starsiu...ale nelutujem...radsej mam linku a sedacka aj ked sa mi vobec nepaci, vobec mi nepristane do izby tak je lepsie ze sme sa tak rozhodli
ten pan co nam robil tak povedal ze videl vela ludi co mali linky z polska a chceli aby im prisiel opravit ale on povedal ze nechodi opravovat take linky..ze to je des...n
no musite sa rozhodnut sami ze ako vam to bude financne vychadzat..ale zober taku linku budes pouzivat kazdy den takze by som to neriskovala pa

marianka8004
12. bře 2009

ja s manželom sme tiež toho nazoru,že radšej neskôr,a poriadne.kupili sme dom pred 3rokmi,takže ho splacame a splacame aj auto,ktore pomali konči a ešte splacame jednu požičku,čiže mame dosť splatok(tym sa nechcem lutovať,ved dnes ma skoro každy požičky)takže všetko vražame do domu.v obyvačke mame už podla predstav kozub pri nom dlažbu a podlahu.kupelnu s wc mame novu,okna a dvere.a spalnu.a ostatne(zvyšok obyvačky,detsku,chodbu,strechu treba robiť)a samozrejme kuchynu.ale radšej počkam hoci aj 5rokov ale chcem podla predstav.a to plati aj u takych veci ako su napr.kosačka,pračka,dvd ....proste všetko.sme za kvalitu.

kavaapalma
12. bře 2009

ahojte baby,vcera som to mala perne dneska tak isto,ledva stojim na nohach kade chodim tade spim ale zajtra mam volno tak sa konecne poriadne vyspim...ten tyzden si pripadam dost strhana akoby na mna nalozili 100kil a nevladala som ich niest......
dufam,ze coskoro uz budem mat aj ja podobne starosti s prerabanim zariadovanim a tak........
kikus ty mas ale stasie na tych lekarov,nezavidim,no ako sa ja poznam byt na tvojom mieste uz by som brala kartu het 😅
kocky moje asi to staci aj ked som este chela popisat viac ale uz kukam dvojmo,du spat.........

sveva
12. bře 2009

Ahojte.

Dnes sme boli na kontrolu, takže už je Šárka ok a aj Eliška sa zmenila, znovu k lepšiemu. (klop-klop) aby som to nezariekla. Musíme sa pochváliť šárka už začína račkovať. Zatiaľ sa posúva ako húsenica, ale zaduček už dvíha. Hlavná vec, že sedieť sa jej nechce. Ona by len chodila. Dokonca keď ju chytím za ruky, tak si vykračuje akoby už mala rok. 😀 Tak to je dobrá správa, ale už chcem aby bol koniec roka, pretože počúvam samé zlé správy. 😠

marianka8004
12. bře 2009

ahoj sveva,dlho si tu nebola.to je dobre,že Šarka je ok. 🙂 je to krasne,ked babo začina račkovať.naša Emka sa zo začiatku tiež len plazila 😵 až potom sa začala dvihat presne na 1.narodeniny chodiť.Staršia dcera začala chodiť ako 10,5 mesačna. 🙂

sveva
12. bře 2009

No je to krásne. Manžel bude hotový, keď ju uvidí. Riadne sa zmenila. Už sa neviem dočkať, keď príde domov. 😀 😵 Eliška začala úplne sama chodiť keď mala 11 mesiacov, dovtedy sa pridržiavala, alebo po štvornožky. 😅

marianka8004
12. bře 2009

My sa tiež nemožme dočkat utorka.tešim,tešim.ja som dala dievčata ostrihať,som zvedava,ako zareaguje.

dupinka
13. bře 2009

Ahojte!

nam dnes pride tatik po tyzdnovej sluzobke domov! Juj, sa tesiiiim!! 😵 😵

kikusa100
13. bře 2009

aj mne dojde manzel .. xi xi..po tyzdnovke..ja sa tesim stale kazdy piatok xi xi 🙂
je to tazke bez neho ... ale uz som to nejako prijala .ale nezvyknem si asi nikdy... ja tazko znasam ked je prec... je mi smutno .. ☹ ale co zivot je uz taky..
... by happy

dupinka
13. bře 2009

Kikus, asi to takto ma byt.... vsetko, co sa deje, sa deje pre nejaku pricinu.
Ozaj, a ja som linku preco nevidela?? chichi. Aj my mame vysoku linku, hoci som nizka, teda vrchne skrinky. Tak si pomaham stolcekom, ale mame tam v podstate nepouzivane veci, resp. vynimocne pouzivane...

marianka8004
13. bře 2009

ked je manžel preč,tak sa to da vydržať,ale zvyknuť sa na to neda.cez den ešte v pohode,ale večer. 😝 .neviem,čo by som robila,keby mal isť na misiu.a on by aj išiel,

kikusa100
13. bře 2009

dupi..link som dala na stranku ale asi je uz niekde na predchadzajucej strane tak kukni..

dupinka
13. bře 2009

No jasne, vecer je vzdy o nicom, no ja sa napr. snazim zavalit pracou, aby mi vecer rychlejsie presiel, prip. telefonuje rodina, takze sa to da. Ale dlhodobo si to neviem predstavit...

Kikus, sorry, prehliadla som 😅 A musim pochvalit, nadherna! Prakticka, sikovna, pekna, tak len nech sluzi!! 😉

kikusa100
13. bře 2009

dakujem za pochvalu..som stastna ..lebo je pekna prakticka a hlavne je to nad moje ocakavanie do tej nasej malej kuchyne...
no este tam dame chladnicku...a nejaky stol pod okno a mam pocit ze sa tam uz ani nepohnem..

marianka8004
13. bře 2009

kikus-ake rozmery ma kuchyna?a kolko vas vyšla linka?ja mam tiež mini kuchinku

kavaapalma
13. bře 2009

baby s tym zariadovanim ste ma tak navnadili ze si idem aspon postahovat nejake foto kuchin ci obyvaciek do zlozky 😀
moj zase ide od pondelka na tyzden na lest a kedze ma cakaju nocne tak to rychlo prejde
ja si myslim ze zena by si mala sama vybrat komplet kuchynu aka sa jej paci a je prakticka lebo vsak povedzme to rovne ona je ta ktora v nej stravi najviac casu,tak kikus nech sluzi 😉 nech si mozes kludne povedat,ze je radost varit v takej kuchyni...

kavaapalma
13. bře 2009

ja trubka zabudla som-kikus velmi sa mi paci farebne ladenie,posobi to utulne a hrejivo,ja by som akurat cela dvojdrezak

dupinka
13. bře 2009

Kikus, ani my nemame velku kuchynu a upravili sme si ju tak, ze aj napriek malym priestorom sa tam citim utulne.... 😉

kikusa100
13. bře 2009

palmil.ako myslis dvojdrezak..ako na odkvapkavanie..??my sme to nechceli...my sme zvyknuti hned aj utierat... doma ma mamka aj na odkvapkavanie.. a je to hruza...je to take nestabilne ked mame na tom ten odkvapkavac nerezovy...tak to stale uteirame a tak sme si povedali ze si dame radsej vacsie ten dres..na umyvanie... lebo doma mame nei velky a ani plech tam neumyjem... takze sme sa tak rozhodli..
🙂 🙂 🙂
vysla na okolo 24000,- ani nie tak vela..?? ci co myslite???taky velmi sikovny pan nam to robil a necakali sme ani tak dlho..akurat na dvierka sa cakalo o tyzen dlhsie...do dvoch tyzdnov sme ju mali a tak som ju mala do troch 😉
no kocky..a vy mate ako zariadene??dajte aspon nejake inspiracie do albumu... xi xi

marianka8004
13. bře 2009

24000?tak to je super cena.maš IP

dupinka
14. bře 2009

Kikus, mas IP 😉

marianka8004
14. bře 2009

neviete,či Jadus už niečo mala?

dupinka
14. bře 2009

neozyva sa.... 😖 JADUS, myslime na Teba!!

sveva
14. bře 2009

ahojte. Ako sa máte?

Kikus robila si test?