Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

kikusa100
14. bře 2009

kocky.hej vysiel negativny.tak nic z toho ☹ skoda ale som nas...ta..lebo to hcg?co ked som aj bola tehu a nejako to odislo.. ja to nechampem uviidm zavolam v pondelok.som fakt zvedava kolko som mala..to nic ideme na dalsi mesiac
vavi uz pijem tie bylinky..xi xi
no jaduska je este nezvastna??mozno uz je aj babatko na svete,??myslime na teba ..jadus..
no dupi mas ip.posli budem velmi rada...teesim saaaa..
idme sa venovat manzelovi..nestiham tento vikend nejako xi xi

kikusa100
15. bře 2009

no pozeram ze vikendujete... 🙂 je tu ticho..xi xi

jaduska
15. bře 2009

babušky moje ahojte.....som vám narobila šoky 😀 😀 😀 😀 😀 Ešte stále som 2v1, ešte máme nejaký ten týždeň čas, len mám toho strašne veľa a nič nestíham....Do školy mi treba robiť strašne veľa seminárok, musím nakresliť 5 výkresov na výtvarnú - portrét, figúry, zátišie...., na slovenčinu potrebujem vymyslieť rozprávku, diktát, vtipnú autocharakteristiku, ale máme tam určené aké slová použiť, k tomu všetkému sa musím naučiť hrať na klavíry, stupnice, kopec teórie z hudobnej, pritom som nikdy nechodila na žiaden nástroj, no proste kalamita.....nikuš, máš sa na čo tešiť....
V piatok mala Sandra narodeniny, dnes mala doma oslavy s kamarátmi, tak som mala aj s tým vybavovačky...nevládzem ísť ani poumývať riad, lebo som už ako slonica...
Keď sa malé narodí, tak vám dám určite vedieť, nebojte....zajtra idem do poradne, dúfam, že bude všetko OK...

roasha
15. bře 2009

uuuuuuuuuuufffffffffffff jaduska.................a my sme vyhlasili po tebe patracku 😀

jaduska
15. bře 2009

ale nejako tá pátračka nedošla až k nám.... 🙂

kikusa100
15. bře 2009

jeeej jadus..cauko..tak drzim palce na poradnu zajtra..nech to dopadne dobre..ja som uz teta..xi xi asi si citala na stranke...tak sa zatial majte kocky.. papa

marianka8004
15. bře 2009

ahojte dievčence...mame po vikende...ale ja sa tešim,lebo sa neviem dočkať utorka 😉
jaduska nech ti to dobre dopadne.

bodka13
15. bře 2009

jaduš 🙂...konečne si sa našla 😉 ...si nám tu chýbala
a čo je v utorok marianka 🙂 ...nečítala som ☹ bola som v robote aj v sob. aj v nedeľu,nechce sa mi ani dýchať ☹

dupinka
15. bře 2009

Ahojte!

Jaduš, tak držím palce, nech seminárky rýchlo a úspešne zvládneš, aby si sa mohla venovať len a len materským povinnostiam. A samozrejme, že hlásenie podať okamžite!! 😉

my ideme do poradne v utorok, tiež dúfam, že bude všetko v poriadku.

bodka13
15. bře 2009

dupi 🙂 ...inak to ani nemôže byť 😉 len ok 🙂

dupinka
15. bře 2009

vzhľadom na môj "kľudový režim" mám aj trochu obavy 😖 , ale uvidíme 😉

bodka13
15. bře 2009

🙂 daj vedieť ako si dopadla...idem haji,lebo ráno nevstanem 😔
držte sa babule 🙂

marianka8004
15. bře 2009

bodka13-tešim sa preto,lebo mi po 3 tyždnoch pride mm z lešti 🙂 🙂 🙂

sveva
15. bře 2009

ahojte

dupi neboj ak to dodržiavaš, tak to bude dobré. 😉

marianka tak to sme dve 😀

bodka13
15. bře 2009

to je super 🙂 ...len dajte pozor aby ste sa netešili z minivojačika 😀 😀 😀 ...nám sa tak krpec pošťastil 😉

ešte raz dobrú noc 🙂

sveva
15. bře 2009

bodka nám sa tak podarili obe dievčatá 😅 Takže viem, že musíme dať pozor. 😉

marianka8004
15. bře 2009

ja by som neprotestovala 😀 ,keby som vedela,že to bude chlapec,tak nech... 😵

bodka13
15. bře 2009

aj mňa sa gyn. pýtal že či nechceme ešte dievku...tak som mu povedala že keď to bude na 100% tak idem nato 😀 a on pohotový že na 50% to mám isté 😀 😀 😀

marianka8004
15. bře 2009

50% istota zvyšok nahoda nejdeš do toho? 😀

marianka8004
15. bře 2009

bodka-mate tmavovlaseho,blondačika ešte by sa hodilo kučerave dievčatko 😀

kikusa100
15. bře 2009

no kocky..ono to mozno vyznie trapne..ale ja som pocula ze ked sa milujete pred plodnymi dnami tak je pravdepodobnosti dievcatko..a ked pocaś plodnych dni tak chalan...lebo dievcatka spermie 😀 su vytrvalejsie a vyckaju na vajko a chalani su zasa rychlejsi..takze preto cez plodne dni..a viete ze to nejakym ludom aj tak vyslo xi xi..uz len urobit statistiku. hah 🙂

bodka13
15. bře 2009

minule som sa chalanov pýtala že čo by povedali keby sme mali Ninku...jednohlasne že mami už nie ☹ ...no keby sme s MM chceli ,nepomohlo by im ani 100x nie 😉

sveva
15. bře 2009

kikusa aj ja som o tom počula, no nevyšlo nám to. 😅

marianka8004
15. bře 2009

aj ja som už o tom počula a je aj neaka tabuľka,z ktorej by sa dalo zistiť,či by to bol ch.alebo d.

bodka13
15. bře 2009

kikuša ty to otestuj 😀 a uvidíme či to funguje 😉

musím ísť už spať...dobrú noc 😔 🙂

marianka8004
15. bře 2009

možeš si urobiť taku vlastnu štatistiku 😀 .1dieta-pred plodnymi dnami 🙂 2.počas plodnych 🙂 .my sme obidve planovali počas plodnych,a obidve dievčata. 😀 😀 .ale na koniec je to všetko aj tak jedno,len nech su tie deti zdrave. 😵

sveva
15. bře 2009

dobrú noc.

Marianka je taká čínska tabuľka, no ja som mala mať podľa nej chlapcov. 😉 Takža keby že som chcela chlapca, tak by som asi musela hľadať v tabuľke dievčatko. 😵

kikusa100
16. bře 2009

no tak to je v keli..ja osm mala praveze zname a ked sme sa bavili tak hovorili ze to asi moze byt pravda..ze im vysli dievcatka xi xi
no asi to je tak ako to ma byt..ako to chce ten hore...aby bolo a nie veda a tabulky..a tak...nie?? 😉

marianka8004
16. bře 2009

hlavne,aby boli tie deturence zdrave.to je potom,len radosť 🙂 🙂 🙂

kikusa100
16. bře 2009

no majka to je pravda... 🙂 🙂