Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

marianka8004
30. dub 2009

ahojte.aj my sa pripajame k gratulacii,hoci neskor(vavka prepač 😉 )včera som tu nebola.
čo mate nove?my nič stale to iste dokola.
kava v robote čo povedali?
všetkym prajem prijemny slnečny den.
dupinka-už maš všetko zbalene?maš to za par 🙂 🙂 🙂

vavka33
30. dub 2009

Marianka,dakujeme a nemam ti co prepacit 😉

kavaapalma
30. dub 2009

tiez blahozelam 🙂
ja uz ani nenachadzam slov povedali nam v praci ze sa to urcite dozvieme ale az 7.maja lebo sa nevedia nasi nadriadení dohodnut sami medzi sebou takze je mi z toho na grc........ 😝 😝 😝 uz davno maju zoznam napisany ja len nechapem ako tak dokazu ludi natahovat ze im je to prijemne a potom z coho su vysoke tlaky a stresy... 😠 😠 😠
cely vikend budem mimo s manzelikom na chalupe tak si ho uzijte /ten predlzeny vikend/ aj vy 😀
poslusne hlasim v pondelok som tu 😉

dupinka
30. dub 2009

kava: tak tu situaciu v praci nezavidim 😖 😖

My sme o.k., vsetko v poriadku, fyziologicky sme na porod pripraveni, moze sa to spustit kedykolvek, aspon podla slov dokyho... Castejsie mi tvrdne brucho, ale inak sa citim v pohode.
Dnes sme poskladali postielku, taska je uz zbalena niekolko tt (pre istotu). 😉

vavka33
1. kvě 2009

super dupi,uz cakame s tebou na den D 😀

marianka8004
1. kvě 2009

krasne slnečne a sviatočne rano všetkym. 🙂 dufam,že ste sa nezabudli pobozkať so svojimi polovičkami pod čerešnou,a umyť sa v prvomajovej rose 😀 😀 😀
ja osobne sviatok prace oslavim ako inak-pracou(u mami budem sadiť zemiaky a to ostatne)
no ale zas po obede grilovačkááááá 🙂 🙂 🙂
kava to je fakt o nervy mať taku robotu.ale čo v dnešnej dobe človek musi vela vydržať,ked chce prežiť.a už si aj hladaš niečo nove?
mimochodom ja som sa tiež začala troška zaujimať o neake to miesto po okoli,lebo vo februari mi konči materska a doma nemožem ostať bez prijmu,lebo mame vela splatok,a nemožem si dovoliť prist o prijem. 😖 teraz sme zase vybavovali požičku na auto.stare sme dali zošrotovať,a už mame objednane nove,len treba za nim čakat do konca maja,alebo začiatku juna.je to kalvaria byť bez auta.
dupi tak držim palec nech všetko dobre dopadne.

vavka33
1. kvě 2009

My sa nemame pod akou bozkavat,uz su na ceresni male zelene ceresne,kvitli asi pred dvomi tyzdnami.ani rosa nebola,ale umyvat sme sa museli 🙂

bodka13
1. kvě 2009

ahojte dievčence 🙂 ...oslávili ste 1.máj...ja som slávila prácou- som oprala,navarila,napiekla a trošku zorganizovala neporiadok 😀...zajtra má Martinko 9 rokov tak budeme trošku oslavovať
...som tu zazrela že Leuška oslavovala...pripájam sa,aj keď neskoro,ku gratuláciám a posielam božteky 🙂 🙂 🙂
kava ...viem o čom hovoríš,je to na nervy žiť v takejto neistote...mne skončila k 30.4 zmluva na dobu určitú a vyzeralo to že od 1. budem doma,lebo už nám ju raz predlžoval a na neurčito nám nechce dať 😠 ...ešte že má toľko firiem ,tak nás šupol od 1. do inej so skúšobnou 3mes a doba určitá do konca tohto roka ☹ ...nič moc 😠
vavka...ja sa nemám tiež pod akou a ani s kým,tatko je v službe 😒
marianka...držím pršteky aby si nejakú robotku našla 😉 a do pôvodnej sa vrátiť nemôžeš?
dupi 🙂 ...prajem rýchly a bezbolestný Adamkov príchod na svet 🙂

vavka33
2. kvě 2009

MArtinkovi vsetulinko najlepsie k narodeninkam,nech je stale usmiaty a dari sa mu v skole,no a samozrejme nech je zdravucky a robi vam radost.To by mohol byt fesak pre nasu Vanesu 😉

marianka8004
2. kvě 2009

bodka-Martinkovi blahoželame k narodkam 🙂 už je velky chlap.do pôvodnej roboty sa nemožem vratiť ,lebo sme pred tym byvali v Prešove(MM tam mal miesto,potom sme u nas v dedine kupili dom,prestahovali sme sa a potom aj MM prišiel do MI)takže robotu nemam staru.

jaduska
2. kvě 2009

ahojte žienky.....
Bodka aj my prajeme Martinkovi všetko naj k narodeninám.......nech z neho vyrastie poriadny chlap, aby ťa o pár rokov mala nejaká nevesta veeeeeeeeelice rada 😀 😀 😀 😀

Dupi - ty si poctivka, ja som tašku dobaľovala tesne pred odchodom do pôrodnice. Ale pri prvom bábu som ju tiež mala zbalenú niekoľko týždňov vopred 😝

Naša princezná dnes vyfasovala nový kočiar - babka bola v Poľsku a aj keď som jej nakázala kúpiť postieľku, nie kočiar, tak jej jeden padol do oka a už jej nedal pokoja, tak ho kúpila....ale musím uznať, že je pekný a super jazdí, nie ako tá náš tank, čo máme po Lily....Len som chcela trošku peniažky teraz pošetriť, nejako by sme sa boli aj v tom starom vyvozili, ale čo už.....

sveva
2. kvě 2009

Ahojte.

Oslávencom prajeme všetko naj naj naj. 😉

sveva
2. kvě 2009

Dupi ako, ešte si 2 v 1?

dupinka
2. kvě 2009

Ahojte!

aj ja prajem VSETKO NAJLEPSIE!!

My sme este kinderko. Dam vediet, ak by nieco, ale este nas caka nejakych par dni...(teda, ak si mlady pan nezmysli prist na svet skor..)

roasha
3. kvě 2009

oslavencom prajeme vsetko najlepsie 😵
dupinka....este po kope?/uz sa tesim / 😵

kikusa100
3. kvě 2009

ahojte pozdravujem..len na chvilu..vsetko po starom..ucim sa na statnice, mame uz vstavanu skrinu tak sa vytesujem...drzte sa a ozvem sa sporadicky..papa

jaduska
5. kvě 2009

ženy kde sa túlate? užívate si krásne počasie, že? Ja tiež nestíham, malá je riadna prísavka, cez deň sa dojčíme aj každú hodinu....dnes v noci sa zobudila iba raz, takže sa aspoň vyspím, akurát, že sa nestíham učiť na skúšky.....

dupi, ako sa cítiš???? ešte si doma?

dupinka
5. kvě 2009

ahoj Jaduška! Tak malá Olívia je potom dobrý papkáč... 😉

Ja fajn, ešte sa gúľame, aj keď sa to už môže rozbehnúť kedykoľvek. 😉

kavaapalma
5. kvě 2009

dupi tak drzim aj konceky vlasov 😉
ja ostavam v praci na tej istej pozicii,akurat na inej zmene
inak nic nove,letim lebo nestihacka

jaduska
5. kvě 2009

dupi, tak sa len gúľaj pomalinky, číslo tt ti pekne rastie, ja som potiahla do 42tt, ty možno budeš šikovnejšia 😀 😀 😀

kava - tak to je celkom dobrá správa....

dupinka
5. kvě 2009

jeeej, kava, tak to je dobra spravicka 😵 😵

kavaapalma
6. kvě 2009

no hej da sa som kazdopadne rada,ze mam pracu...
rozmyslam ci si zajtra nevziat volno nemam chut ist tam aspon budem s drahym ked v nedelu odchadza na 3tyzdne

jaduska
6. kvě 2009

kava - veru si urobte pekný spoločný dník.....vonku je aj tak nanič počasie, tak môžete celý deň stráviť v teplúčku pod perinkou 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

sveva
6. kvě 2009

Ahojte.

kava super správa a určite si spravte s drahým pekný deň.

dupi ..... ešte 2v1?

dupinka
6. kvě 2009

ahojte!

Este sme kinderko 🙂

marianka8004
6. kvě 2009

ahojte.neako nemam čas tu chodiť.
dupi sa dnes nehlasila 😉 ,neviete nič nove?
kava ešteže maš miesto. 🙂
ja som dnes sama MM je v službe ☹
dnes bolo u nas po obede dosť chladno,ale nas to neodradilo.boli sme vonku do večera.u babky sme grilovali mnam,mnam 🙂 .to je vyhoda na dedine.inač teraz mam toho troška viac :sadiť,presadzať,mna to tak bavi.mame sa aj kolo čoho obracať.dvor,sad zahrada zeleninova,trocha kvetin,zajace,sliepky,pes,susedove mačky k tomu nahanať deti.ale je to super.som velmi rada,že sme sa vratili na dedinu.
vy čo byvate na dedine tiež sadite a chovate neake zvieratka?

bodka13
6. kvě 2009

ahojte 🙂 ...dodatočne ďakujeme za gratulácie

všetky vás pozdravujem,nejako sem nestíham nakúkať ☹ ale polepším sa 🙂
som rada že ste všetky v poriadku a detičky sú zdravé 😵

jaduska
7. kvě 2009

marianka - tak ste si užili pekný dník....ja by teraz aj brala takéto bývanie v dome, deti by mohli byť viac von. Takto chodia iba vtedy, keď môžem ísť aj ja a samozrejme, keď som s nimi von, tak doma mi všetka robota stojí a potom nič nestíham....

vavka - dík za info....

dupi - podaj hlásenie 😉

roasha
7. kvě 2009

dupi,este nic? 😕 😵 🙂
vavka,ved som hovorila 😀
baby,uz maju na utvaroch ponuky na zahranicne dovce,tak skuste. 😉 🙂