Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

kikusa100
19. kvě 2009

ahojte ..
dupi posli mo foto do mailu lebo ja som nevidela... no statnice mam na tyzden v utorok..mame az styri komisie..takze idem 9-ta a to som skoro na konci abecedy..popredbieham vsetky kamosky xi xi tak som sa smiala..ze posledny budu prvymi hi hi
no bakalarku mam na A... pochvalili mi ju aj v posudkoch ze je velmi dobre napisana, ze sa dobre cita atd...dali mi tam dve otazky aby sa nepovedalo..ale nic viac..niekto ma aj pat otazok..tak som rada..
tak mi drzte palce..26.neviem ci tu do vtedy pirdem...papa

kavaapalma
19. kvě 2009

kikusa drzim paste 🙂 🙂 🙂 kto je uz raz sikovny tak je sikovny 😀
kupujeme domcek ani nie velky ani nie maly tak akurat ma 5izieb +kupelna+spajza+mensia terasa
dnes som cakala na burku na dazd a nist

dupinka
19. kvě 2009

kikus: posielam 😉 A GRATUKUJEM !!
U nas sa strhla burka v noci, poohybalo mi muskaty 😠 😠

Kava: ocakavame fotky 🙂

zoya1
19. kvě 2009

Ahojte!
Strašne dávno som tu nebola. DUPI aj ja chcem fotky Adamka - som nestihla kuknúť a už si ich zmazala ty ty ty 😀 . U nás nič nové. V kuse horúco takže sme celé dni za panelákom na detskom ihrisku. Deti sú ako v raji a ja so susedami sedíme, popíjame kávičku a kecáme a kecáme. No proste super. Domov sa dovalíme až okolo 20,00 a potom už nič nestíham. Okúpať, nakrmiť a uložiť - no hotová katastrofa. Do postele padám ako zbitý pes.
Pozdravujem vás všetky a držkajte sa.

sveva
20. kvě 2009

Ahojte.

Kikus budeme držať palce. 😉

My ideme od 29.5 na týždennú československú dovolenku po rodine. Už teraz spisujem čo nám treba pobaliť a ešte aj nakúpiť. normálne mám už teraz cestovnú horúčku. 😅 😝 😝

Dupi malý je zlatý. 😉 Ja som fotku sithla, ale nestihla som napísať. 😅

dupinka
20. kvě 2009

fotky pridané.... 😉

bodka13
20. kvě 2009

🙂 🙂 🙂 tfuj-tfuj krásne bábo...to aby som ti ho neuriekla 🙂

zoya1
20. kvě 2009

Juj Dupi ten je chutnučký!!!!! A ako to zvládate? Alebo máš na výpomoc niekoho z východu????

jaduska
21. kvě 2009

A naša Lily keď som pozerala Adamkove fotky, tak hovorila: Oli, Oli, haja (preklad: Olívia spí).... som jej aj povedala,že to je Adamko a ona furt svoje, že Oli.....

My máme tatina na PR, ja finišujem so skúškami....no niekto si to vie zariadiť 😠 😵

dupinka
21. kvě 2009

Zoyka, nemáme tu nikoho... Zvládame to s manželom sami. A cez deň aj bez neho.

Jaduška, tak to ťa obdivujem. Ja mám čo robiť s jedným malým kľuďasom, a nie to ešte aj skúšky, ďalšie dve detičky a manžel mimo.... Tak sa drž!! 🙂 🙂

bodka13
21. kvě 2009

jaduška...klobúk dolu 🙂 ...ale ty si šikulka,všetko zvládneš 😉

dupi...už ste sa boli aj pokočíkovať?

dupinka
21. kvě 2009

Bodka: ano, boli. Ved vonku je krasne teplucko. Dokonca primarka v porodnici nam kazala ist von uz v den prepustenia z nemocky, ze ziadne balkonovanie, ale postupne zvykanie si. Adamkovi sa to paci, tak sme radi. A tato pysne tlaci kocik 😀 😀

kikusa100
22. kvě 2009

dupi..zlaty maly... 🙂
drzte palce...uz mi zacina svihat.... preskakuje mi uz z ucenia... 😨 😵 😔 😅 😀

kavaapalma
22. kvě 2009

ahojte babulky,takze konecne sme sa dockali a mame papiere az sa drahy vrati z leste tak ideme na vec povybavovat co vsetko este treba a potom pofotim a hodim foto na strechu,lebo zatial tam nemam pristup az potom jak budem drzat v ruke zmluvu...
u nas v robote cista pakaren,beru ludi ako na beziacom pase dostali velke navysenie objednavok tak potrebuju 700 dalsich zamestnancov ale to je ok lebo aj moj brasko tam nastupuje...konecne kus klesne nezamestnanost u nas... chceli aby som isla aj zajtra do prace ale nejdem boli ma prave rameno a potrebujem si oddychnut uz som raz mala problemy s pravou rukou mala som zapalene slachy takze neriskujem ... zdravie je prve nez par korun naviac k vyplate

jaduska
23. kvě 2009

ahojte....tak ja mám ďalšiu skúšku za sebou, už mi treba urobiť iba hudobnú a napísať test z predškolskej pedagogiky a mám práááááááááááááááázdniny.... dúfam, že vysvedčenie budem mať dobré 😀 😀 😀 😀

dupi - si viem predstaviť hrdého tata.... ja, keď sme mali prvú, tak som sa tiež ku kočíku nedostala 🙂 🙂 🙂 , zato teraz si to užijem až - až - keď ideme pre San do škôlky, tak Oli mám v kočiari, Lily na chrbte v baťohu a okolo ešte cupitá Sandra...rodinka ako vyšitá 😀 😀 😀 😀

kava - tešíme sa na fotečky....super, že je robota, len aby to bolo dlhodobé a nie len nejaká jednorázovka....

vavka33
23. kvě 2009

Jadus,to si ako indianska mamicka.A gratulujem ku skuskam,obdivujem ta,ako to zvladas.
idete niekto niekam na voj.dovcu?tatko ma dovolenku v july,tak rozmyslame,kam pojdeme.

dupinka
24. kvě 2009

Ahojte!

Jaduska, klobuk dole!! Si obdivuhodna zena, ako to vsetko zvladas. 😉 😉 😉 😉

Vavka, my ideme v decembri do Zrubov, ak sa nic nezmeni... Leto nechavame inym. 😎
Ozaj, 6.6. je u vas sutaz vo vareni gulasu, mozno sa prideme pozriet. Mame tam dojednane ceresne u jednej manzelovej kolegyne... 😵

vavka33
24. kvě 2009

U nas?a kde?a u akej kolegyne,tu z dediny?

dupinka
24. kvě 2009

vavka, je len viem, ze 6.6. je ta sutaz.. Jojo, vo vasej dedine. 🙂

bodka13
24. kvě 2009

ahojte 🙂
vavka som ťa vykúkala v parku 😕 😉
jaduš...si šikulka 🙂
dupi...pôjdeme na guláš a spravíme vavke prepadovku 😀

jaduska
25. kvě 2009

nooo veru šikulka som....keby ste videli ako teraz trénujem na klavíri kvintakordy, tak puknete od smiechu 😀 😀 😀 😀 asi zájdem za susedou, nech mi ukáže, ako sa to má správne hrať, lebo si vykĺbim prsty....

my na dovolenku toho roku asi nikde - začala som tvrdo šetriť na auto, do dôchodku hádam niečo nasporím 😝 😝 😝

dupi - ako vám to ide s Adamkom? Kojíš? Krstiny ste už mali? Ak si dobre pamätám, tak ste s tým mali nejaké peripetie....

Elinka a niki sa už dávno neukázali. Ktovie, či elinke už snažilkovanie vyšlo a niki sa asi pripravuje na prijímačky....

Tak pekný slnečný deň všetkým prajeme, idem brnkať na nervy susedom.... 🤐 🤐 🤐 🤐

roasha
25. kvě 2009

ahoj dievcata,mamulky 🙂
jaduska,ja som kdesy zachytila,ze drobec bude mat babätko 🤐 😵 🙂

roasha
25. kvě 2009

no ked som teraz pozrela do pasu,uz to tam nevidim,neviem ci som daco "nepokafrala" 🤐 😨

dianga
25. kvě 2009

ahojte baby....ja muza sice vojaka nemam, ale je trener dostihovych koni....stale musi byt v robote a pre udrzanie vztahu a koli malemu cestujeme na dostihy s nim a ked meni miesto kde pracuje, tak sa samozrejme stahujeme... maly sa narodil v Milane, uz sme boli dvakrat na slovensku, vlani od februara do oktobra sme zili v toscansku a teraz od januara sme v Brescii. Je to tazke sa stale stahovat ale stres je aj nemat nikdy rezim dna nech si maly zvyka... je stale iba so mnou. S konami a malym co uz lieta ako sarkan a nema zmysel pre nebezpecenstvo je to fakt drsne... ale inak myslim ze nie sme na tom az tak zle, su aj maminy co fakt su uplne same a musia zvladat...

vavka33
25. kvě 2009

Dianga,manzel ma tazke,nebezpecne ale krasne povolanie,skoro ako ti nasi chlapi.

dupinka
25. kvě 2009

Jaduska, hudobnu mam rada, hram na akordeon. Neboj, zvladnes aj kvintakordy 😉

Adamko je celkom pokojne dieta, iba obcas mrnci... Kojim ho, papka pekne (klop, klop). Krstiny mame o mesiac v Presove, nakoniec ideme my tam, ako tahat sem celu rodinu.

A tiez mi napadlo, ze sa tu davno neukazali viacere nase "skalne"...

jaduska
26. kvě 2009

roa - dobre si zachytila, drobec tiež čaká bábo, ja som to tu už dávnejšie písala, ale asi ste to prehliadli, lebo nikto na to nereagoval 😉 😉 😉 😉
už sa mi dávnejšie neozvala, musím jej napísať, ako sa majú....

dupi tie kvintakordy musím zvládnuť do piatku a nemám šajn, aký je správny prstoklad 😲 😲 😲 😲 😲

dianga - wou....máte zaujímavý život....

roasha
26. kvě 2009

jaduska,az si ma upokojila,,ked som to tam nevidela,az ma hrklo,ze to nedopadlo dobre 🤐

dupinka
26. kvě 2009

Jaduska, zvycajne prvy treti a piaty prst... 😉

kavaapalma
26. kvě 2009

jaduska super si fakt super mama 😉
ja taham poubedne rano skoro vstavat popolievat inak by mi moje kvetinky docista vykapali tak je sucho az je uplne popukana zem a spalena trava keby tak dnes cela byt burka a aspon trosku sprchnut,potom do obchodu navarit a o hodku bezim do prace preto vas obdivujem maminky kolko vela toho mate popritom aj vyska a zvladate to hold klobuk dolu 🙂
na buduci tyzden uvidime ak sa tu dlhsie neukazem tak sa necudujte budem mat kopec vybavovaciek okolo domu aj si budem musiet vziat dovolenku a okrem toho este idem k dokine na tu stimulaciu tak neviem ako to budem casovo stihat ale urcite na vas budem mysliet...drahy sa vo stvrtok vrati tak cez vikend budeme mimo... a bude coro-moro 😀
dupinka som rada ,ze syncek je take zlate babenko spokojne 🙂