Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

zoya1
26. kvě 2009

ahojte!
Ja som dnes bola na výberové konanie na miesto učiteľka ZŠ 2. stupeň. Neviem ako to dopadne - majú sa ozvať v auguste, tak držte prsty nech mi to vyjde. Už ma moja terajšia práca nenapĺňa tak by som rada zmenu. ale robím to hlavne kvôli pracovnému času a samozrejme peniažkám.
Jadus - ja som chodila 8 rokov na klavír, takže si viem predstaviť čo prežívaš. Moja mama dodnes spomína ako som v 3. ročníku ťahala z pivnice velikánsku sekeru - a keď sa ma pýtala že na čo mi to je, tak som odvrkla že na klavír 😀 😀 😀 Takže len cvičiť cvičiť cvičiť nič iné nepomáha.

marianka8004
26. kvě 2009

ahojte.davno som tu nebola.
zoya-držim prsty nech ti to vyjde.bolo vas tam viac?
kava-aj vam nech vyjde coro-moro 😀 😀 😀
u nas všetko po starom,hrame sa varime,upratujeme,polievame,a stale dokola

jaduska
27. kvě 2009

dupi - ten základný kvintakord c-e-g mi je jasný 1-3-5, ale potom keď je c-f-a a h-d-g, tak to neviem ako prsty poukladať.... 😝 ja ich mám dlhé, tak natiahnem, ale či to dobre robím, tak to neviem....

zoyi - si musela byť úchvatná s tou sekerou. Držím palce, nech ti to pohovor dopadne dobre, aj keď učiť na 2.stupni, to chce asi riadnu dávku odvahy.... 😀 😀 😀 😀 😀

kava - tiež prajeme, nech to čoro-moro výjde.....

kikusa100
27. kvě 2009

ahojte uz mam po statniciach..vsetko super..same acka..tka soom stastna ako blcha... 😀

jaduska
28. kvě 2009

kikus gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

roasha
28. kvě 2009

aj myyyyyyyyyyyyyy 😵

ka77ka
28. kvě 2009

ahojte zienky. 🙂 davno som tu nebola...cely maj sme kiahnovali ☹ najprv terezka 2 tyzdne, a ked jej preslo, dostala ich Eli.minuly tyzden sme sa trapili, mala to dost zle znasala, horucky 39 mala 3 dni, vyhadzana po celom telicku-v ocku, na cike...proste kompletka. ☹ ..nastastie uz mame chrasticky, alle aby nam luto nebolo, zas sme kasel chytili a zapalene hrdielko, tak sa liecime dalej. 😉

dnes poobede mame minioslavu-Eli ma zajtra 1 rocik, a kedze ocko nam ide na 2 dni prec, spravime si pekne poobedie uz dnes.No a velka rodinna oslava nas potom caka buducu sobotu. 🙂

dupinka
28. kvě 2009

Kikus: GRATULUJEMEEEE!!!!!!!!!!!

A tiez blahozelame Eli k 1. rocku 😵 😵 😵 😵

marianka8004
28. kvě 2009

eli prajeme k 1.ročku všetko najlepšie,véééééla véééééla zdravička,štastííííííčka,lasky a rodičom aby len radost robila.
my zajtra ideme na pohreb,manželovi zomrel ujo.tak budeme mať zajtra taky smutny den,ale čo už.život ide dalej.

jaduska
28. kvě 2009

Jeee, Eliške aj my prajeme všetko NAJ, NAJ, NAJ k prvému rôčiku.... 😵 😵 😵 😵

Marianka ☹ ☹ ☹ ☹

vavka33
29. kvě 2009

Ahoj Kikuska,gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem,si sikulka.
A dievcence tu nieco pisali o tvojom tehu,no sup s pravdou von 😉
Ka,gratulujeme princeznicke k 1.rocku a prajeme najma vela zdravicka.
U nas bude rozluckovy vikend,v pondelok ide tatko zacat tyzdnove sluzobky na Sklenne,zas do neviem kedy.... 😢 A v skole pomaly finisujeme,bude to narocny mesiac,ale potom uz bude oddych 😉

jaduska
29. kvě 2009

Vavka - my sme spomínali, že drobec je tehotná, nie kikuša..... 🙂

Ja idem zajtra na tú skúšku z hudobnej, neviem, ako budem spievať, keď som nachladená....a tie kvintakordy.... ax jaj, bude aspoň sranda....

dupinka
29. kvě 2009

Jaduska: drzime paluchy!!!!!

vavka33
30. kvě 2009

Jaduska,mam v tom hokeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 🙂

ka77ka
30. kvě 2009

ahojte.
tak Eliska vam vsetkym dakuje za gratulacie a posieela pusinky...velku oslavu mame az 6.juna. 🙂
jaduska...ako si dnes dopadla?..co su to kvintakordy? 😀 😀 😀

jaduska
31. kvě 2009

eliška - kvintakord sa hrá ako doprovod ľavou rukou k piesni - treba súčasne stlačiť 3 klávesy, kým pravou hráš normálne melódiu....(po lopate vysvetlené 😉 😉 😉 ) Skúšku som urobila, síce na D, ale som rada, že to mám za sebou. Uprostred testu mi totiž manžel zvonil, že maličká veľmi plače, tak už som sa nedokázala sústrediť a jednu otázku som nenapísala vôbec, lebo už som fakt bola mimo. Rytmizáciu som zvládla, intonáciu tak na 80% a zaspievať a zahrať mi dala pesničky, ktoré som veľmi netrénovala.... Ale hlavne, že skúšku mám, niektoré baby aj vyrazila... ☹

dupinka
31. kvě 2009

Jaduška: gratulujem! 😵 😵

Nie je podstatna znamka, ale ze to mas 😉 Si sikulka, ako to zvladas popri detoch a domacnosti, klobuk dole!!

bodka13
31. kvě 2009

jaduš..blahoželám 🙂 hlavne že ju máš,veď nie si filatelistka-nemusíš zbierať iba super známky....užívaj si babuľky a prázdninuj 😀 😀 😀
dupi...boli ste aj v meste?...my sme nikde neboli,bolo zima 😒

marianka8004
1. čer 2009

jaduš-blahoželam hlavne,že si prešla.potom sa ta nikto nebude pytať na aku znamku si urobila aku skušku.tu sa troška vyčasilo asi pojdeme vonku.
a všetkym detom všetko dobre k MDD 🙂 🙂 🙂

bodka13
1. čer 2009

všetkým kinderkám všetko najlepšie k MDD 🙂 🤐 🙂 🤐 🙂

vavka33
1. čer 2009

Jaduske gratulujem ku skuske a vsetkym deturencom krasny a stastny Den deti,nech su stale usmiate a zdrave 😵

dupinka
1. čer 2009

Všetkým deťúrencom a tým, ktorí nikdy neprestali mať detské sny, prajem krásny MDD.

My dnes budeme trochu oslavovať. Síce Adam je na MDD ešte malý, ale dal mi krásny darček k narodkám, keď na poradni doky povedala, že vyrástol o 2cm a pribral skoro 900g za dva týždne. 😵 Som na neho pyšná.

jaduska
1. čer 2009

juuj dupi, tak to máš asi namiesto mliečka smotanu, keď Adamko toľko pribral....to je o 500g viac ako trebalo 🙂 🙂 🙂

a tiež prajem všetkým ďeťúrencom všetko naj k MDD

a samozrejme ďakujem za gratulácie....ešte zvládnuť písomku z pedagogiky a mám to v kapse.... 😉

vavka33
1. čer 2009

Dupi,mas dnes narodky?Tak vsetko najlepsie,hodne zdravicka,lasky a nech Ti tvoji chlapci robia radost.
Adamko pekne pribral,za chvilu honebudes vladat odniest 🙂

dupinka
1. čer 2009

Vavka, diky 😉 Podla mna len dobieha to, o kolko bol mensi pri narodeni. Ale som rada, lebo som sa bala, ci prospieva ako ma.
Inak, v sobotu na tu gulas party nejdeme, dojdu sem svokrovci 😖

roasha
1. čer 2009

jaduska gratulujem ku skuske,
dupinka,tebe prajem vsetko najlepsie k narodeninkam,
a vsetkym detickam krasny zbytok MDD 😵 😵 😵

ka77ka
1. čer 2009

jaduska...gratulujem ti ku skuske, co tam po nejakom Déčku, hlavne ze mas po tom. 😝

a deturencom prajem aj aj vseeetko najlepsie k MDD. 🙂 🙂 🙂
dupinka...svokrovcov dako nemusis, ze?..ja len podla toho smajla usudzujem. 😀

ka77ka
1. čer 2009

dupinka....pekny datum narodenia mas...tak vsetulinko len to najlepsie ti prajem, a hlavne, nech je Adamcek zdravucky a nech ti robi len a len radost. 🙂 🙂 🙂

kavaapalma
1. čer 2009

ahojte som trosku mimo obrazu ale kazdemu kto oslavuje zelam zo srdiecka vsetko naj 😀
kikusa bomba,blahozelam tiez 😀
ja som sa na poslednu chvilu rozhodla ze na tu stimulaciu nejdem ze kaslem nato doslova a do pismena a je mi ovela lahsie ci mi verite ci nie...
dnes sme zasli do cestovky ze si vyberieme nejaku dovcu kym este mame nejake korunky lebo potom budeme vsetko vrazat len do byvania tak uvidime,ja by som ani nesla skor manzel ma vecsiu chut...

dupinka
1. čer 2009

dakujem 😉

Ka77ka: a kto svokrovcov musi 😀 😀 Ale nie, niekedy v pohode, inokedy neriesim... Ako asi v kazdej rodine.

Kava: nevymyslat a vybrat nejaku peknu destinaciu, nech sa aj my potesime aspon z fotiek z peknych miest. A urcite vam to prospeje. 🙂