Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

kavaapalma
1. čer 2009

to mas zarucene pravdu dupi,lebo manzel je po tych cviceniach grogy aj fyzicky aj psychicky ale uz je v pohode ja som velmi dobry terapeut 😀 😀 😀 a v nedelu ide zase na 10dni na lest na dalsi vycvik takze zas budem slamena vdova 😠 no co uz...

niki29
1. čer 2009

ahojte kocky tak koncne som si sadla za pocitac po dlhej dobe.... mame sa celkom dobre , mala velmi rada chodi do skolky zatial sa pekne drži ani neni tak casto chora vlaste ako premarodovala cely marec tak potom uz vobec. No uvidime jesen a zima nam ukaze ako sme natom. V robote je vyborne len velmi je chorych deti este stale aj ked je uz pomaly leto. Inak dupinke aj jaduske gratulujem k narodeniu deticiek: jaduska si jednotka dobre to vsetko zvladas zasluzis si moj obdiv, ja chodim do tej autoskoly teda uz pomaly aj budeme koncit este nejake jazdy a mam dost. Uvidim ak ma prijmu do tej skoly co to bude za blazninec. Inak buduci tyzdem mame volno doktorka ide do Turecka na dovolenku tak sa straaaaaasne tessssssim. ako keby som robila uz rok/ha-ha/Babenky tak sa majte pekny vecer uvidim kedy tu zase nakuknem inak Kikusa gratulujem ku statniciam. 😉

marianka8004
1. čer 2009

kava-určite si tu dovolenku vyberte,a potom vychutnajte 🙂 ,lebo ked budete potom prerabat a zariadovať a splacať tak to už ťažšie vychadza 😝 .trba si užiť kym je čas.a nad akou destinaciou uvažujete?ak možem vedieť 😉

jaduska
2. čer 2009

Dupi tak teda dodatočne všetko naj k narodeninkám.....

Kava - veľa párom sa stalo, že keď sa prestali snažiť, tak práve vtedy sa zadarilo - letné dovolenky sú na to najideálnejšie, tak len pekne niekam choďte, užite si more, slnko, teplo a hlavne veľa lásky..... 😉

Niki - dala si si teda na tú pegečku prihlášku? A na ktorý odbor? Čiste predškolská a elementárna je najťažší, bohužiaľ som na to prišla až teraz....mne najväčší problém robila hudobná, lebo som nechodila na ZuŠ, ale kto má aspoň aké- také základy, tak by to zvládne. Ostatné predmety sa dajú naučiť....

bodka13
2. čer 2009

dupi...dodatočne všetko najlepšie k narodeninám 🙂

kikusa100
2. čer 2009

kocky caute...pozdravujem...vsetko po stareom, oddychujem,cakam na robotu ako na spasenie..uz som mala robit aler predlzuje sa to ako ... 😉 xi xi tak dufam ze nastupim cim skor...drzte sa vsetky...
ked budem v tom 😉 dam vediet 😀

kavaapalma
2. čer 2009

uvazujeme nad bulharskom alebo chorvatskom klasika,mna taha do spanielska to je moja vysnivana destinacia,no manzel je proti...
jadus uz co bude to bude prestala som to riesit,myslim ze rok stacilo ze pride ci nepride...a dost...furt som mala nervy ked som mala ovulku a drahy na cviceni alebo sa mu necelo taky bol unaveny a len sme sa hadali asi som potrebovala taky dlhy cas aby som to konecne spravne pochopila...

jaduska
2. čer 2009

kava - správny postoj....psychika robí svoje a je veľmi dôležitá, aj keď sa to nezdá....neboj, čo sa má stať, to sa stane....mne ver, ja som stará bosorka 😀 😀 😀 😀 😀

alika54
3. čer 2009

ahojte baby,,,trosku sa vam tu votriem,ale chcem sa vas spytat ci ste niektora nebola na dovolenke vo vojenskej zotavovni na Zemplinskej sirave,,,,ak ano tak mi prosim popiste ako tam je a kde sa tam da ist s detmi,lebo som pocula ze do siravy neodporucaju sa ist kupat 😒 ,,,diiik moc za infosky 🙂

bodka13
3. čer 2009

ahojte 🙂

alika...my sme boli iba na Smrekovici,takže ti neporadím 😒
jaduš...ale dobre vyzerajúca bosorka 😉 ...tie sú väčšinou staré a škaredé a ty si kočka 🙂 🙂 🙂
káva....kamoška sa vydávala lebo bola tehu,a paradox keď chceli druhé tak sa im nedarilo 6-7 rokov,v novembri kúpili staršiemu synovi psa keď teda nedostal brata a zázrak v januári ostala tehu 😉 ...psychika fakt robí veľa 🙂 ...takže vyberte si super dovču a prestaňte myslieť na "výrobu" kinderka 😉 😉 😉

jaduska
3. čer 2009

Alika - my chodievame na Šíravu každý rok, ale väčšinou mimo sezóny. čo sa týka kúpania - tak do tej "prírodnej" vody by som nevošla ani za svet, ale to ja mám fóbiu zo "živej" vody, tak aj preto. Manžel sa tam v pohode okúpal... Ale priamo pri nádrži sú bazény, stánky, cez letné prázdniny aj kolotoče. Neviem, na ktorú zotavovňu pôjdete - či tam, kde chodia vojaci na PR-to je skôr hotel, bazén je aj priamo tam. Je tam ešte jedna ubytovňa - školiace stredisko (tam chodievame my) - odtiaľ je blízko k tým kolotočom a bazénom, čo sú pri nádrži a vo vedľajšom hoteli je tiež bazén....no a jesť sme chodievali do penziónu Juliána - dobré jedlo za celkom dobré ceny... 😉

alika54
3. čer 2009

jaduska-dakujem,,,,ideme na ten hotel kde sa chodi na PR,,,takze s detmi aj bude kam ist ako pises,,,na sirave som bola naposledy pred 17-rokmi a od vtedy sa to sto-krat zmenilo tak som mooc zvedava ako bude,,,,diiik za infosku 😉

dupinka
3. čer 2009

Alika, my sme boli na Sirave v lete na dovolenke. Voda v nadrzi nie je vhodna na kupanie, ale priamo v hotely je bazen, tak sme sa vykupali tam. Izby v pohode, pekne upravene, strava pestra a chutna.
Ako pise Jaduska, nedaleko su bazeny, taky "blsak", vecer v lete ziva hudba a opekacky, kolotoce pre decka...
dokonca sa robili aktivity pre deti, rozne sutaze, vylety a pod.
My sme boli spokojni. 😉

alika54
3. čer 2009

dupi diiik,,,,uz sa asi aj zacnem tesit 🙂

dupinka
4. čer 2009

alika: A kedy tam idete? Mne tam veeelmi chutila zmrzlina - strojova. To sa uz hocikde nevidi. 😵 😵

alika54
4. čer 2009

dupi,,,od 29.6 do 10.7,,,tak snad aj pocasie bude neake dobre 😅 ,,,,mnaaaaam taku zmrzku milujem aj ked by soom nemusela 😝 😅

kikusa100
4. čer 2009

ahojte kocky... ako sa mate?co neve?zajtra je uz piatok..tka mi zbehol tyzden anineviem ako... bola so msa ostrihat aj na obocko a konecne vyzera m ako clovek lebo pri uceni som nic nestihala.... hruza...
dnes je velka zima aspon u nas aj v byte.... a prisla som s susedke na druhe poschodie a ma teplejsie ako my hore na siedmom co je naopak stale tak to nechapem..xi xi
jej rozoberate dovolenky..my nepojdeme nikde toho roku ani na cechy.ale asi k segre do nemecka na krstiny ale to len na par dni..na viac sa asi neuvolnim kedze budem v praci len par mesiacov...
inak nic nove co by stalo za zmienku..drzte sa a nech vas deticky pocuvaju..

dupinka
7. čer 2009

Ahojte!

k nam nakoniec dorazili svokrovci 😠 😠 "milujem" tie ich zmeny planov.... Tak kmitam medzi malym, navstevou a kuchynou.
A vy ako vikendujete??

bodka13
7. čer 2009

ahoj 🙂 ...tak podobne ako ty,len tí svokrovci nie sú u nás 😀 ...ale Davidko to nahradil chorobou,takže som sa v noci veľmi nevyspala a teraz som ako oťapená 😒

kavaapalma
8. čer 2009

alika na vojenskej je super len odporucam,poznam to tam vyborne ved som odtial ak by si chcela este nejake podrobnosti tak napis rp a dam ti vediet...ale ako baby pisu tak je to tam presne take aj ja som tam bola na rehabilitacny a ozaj to stoji zato,pekne izby aj dobra kuchyna a najest sa da vsade dookola a kedze uz bude sezona tak ziadny problem...
mne sa tak nece do prace zase na poubede tie neznasam to mam zabity cely den 😝 😝 😝 😝 😝 😝 uz nech je zase vikend.
no dupi o zabavu si teda mala postarane ,my sme si cez vikend poriadne oddychli...

jaduska
8. čer 2009

ahojteeeeeeeeeee.....tak ja som dnes absolvovala poslednú skúšku....teda aspoň dúfam, že som ju urobila 😝 😝 😝 😝 výsledok bude až v priebehu týždňa, tak ešte do piatku nemám istotu, ale verím, že už môžem konečne prázdninovať

dupinka
9. čer 2009

Jaduška : Gratulujeme!!! Lebo určite si tú skúšku zmákla 😉 Si šikulka 😵 😵

jaduska
9. čer 2009

Dupi díííík 😉

kikusa100
9. čer 2009

ahojte kocky..len tak na skok ...ako sa mate?dlho som vas necitala nejako nie som na nete...som unavena dost zo statnic tak oddychujem a cakam na tu robotu..len sa bojim aby ma netahali za nos..lebo uz sme v koncoch aj financnych.. 🙂

bodka13
9. čer 2009

ahojte babule 🙂
jaduš...užívaj si zaslúžené prázdniny 🙂 🙂 🙂
dupi...ako sa máte?Adamko je určite pokladík 😉
kikuša...neboj,určite sa to podarí 😉
kava...vydrž,zajtra je už streda 😉 ...potom štvrtok,piatok a huráááá víííkééénd 😅 😅 😅

jaduska
9. čer 2009

kikusa - len oddychuj...neboj, robotka bude....

dupi - mala si pravdu, tú skúšku som urobila, dokonca na B, čo sa mi nejako nechce veriť....dúfam,že to nie je iba omyl...

kavaapalma
10. čer 2009

jadus super,kto umi ten umi 😉
nestiham viac popisat zase musim utekat do kelu vonku super a ja musim poubede do prace a jak budem robit rano tak bude skaredo jak furt oki snad nabuduce popisem viac

dupinka
11. čer 2009

Jeeej, Jadus: super!!!! 😉 😉

vavka33
11. čer 2009

Jaduska,ty si teda macherka.gratulujeeeeeeeeeeeeem

jaduska
11. čer 2009

díííík babenky.....ešte pred mesiacom som bola zúfalá, ako to postíham a nakoniec to nebolo až také hrozné....normálne sa teraz nudím, lebo sa nemám čo učiť a nemám stres....ale zas na druhej strane - konečne som požehlila prádlo a doma bude aj upratané 😀 😀 😀 😀 😀