Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
12. čer 2009

Jaduška: ty si superžena!! Máš môj obdiv, lebo ja mám niekedy pocit, že nič nestíham 😀

kavaapalma
13. čer 2009

suhlas s dupi,
dnes som dokonca nesla s mm na chalupu aj ked ma meniny a ostala som doma aby som porobila aj dnu aj von a zacalo mi prsat to je na nervy ja neviem ale mne ten stres nechyba ziadny mi nechyba mam ho dost v praci hlupaci zakazali nam v robote pocuvat radio,mp 3,aj hand sfree cisto jak na kare 😠 😠 😠

marianka8004
13. čer 2009

ahojte.dlho som tu nebola.neako nestiham.vo štvrtok som zase bola na pohreb,už 3 v priebehu mesiaca. 😒 .
od včera sa pokušam odstaviť malu od kojenia.myslela som si,že to bude horšie,ale emka to asi zvlada lepšie ako ja.držte nam palce.bola dosť zavisla aj ked už davno všetko papa,leže mala vo februari 2 roky a už pomaly treba zhanať robotu,tak teraz to na mna prišlo.aj mi je tak trocha luto,neviem ani ako ju mam uspať,lebo zaspavala stale len na prsniku,a teraz sa prehadzuje na posteli,raz ju nosim ja,raz mm.dufam,že sa nam podari to,aby zaspavala v postielke a nie na rukach.
všetkym prajem prijemnu a ničim nerušenu nedelu.

jaduska
14. čer 2009

marianka tak držím prsty pri odstavovaní. Pri Sandre som problém nemala, to sme boli na dovču u ségry, ona mala akurát malého a keď sme sa vrátili domov, tak som jej povedala, že mliečko ostalo Tomáškovi....a keďže ona bola veľmi rozumné dieťa, tak to pochopila...mala vtedy dva roky a mesiac... zato pri Lily som si užila - ju som totiž musela odstaviť kvôli tehotenstvu, to bolo plaču - plakali sme obidve, sem-tam aj o polnoci....musela som to zvládnuť sama, bez pomoci, keďže manžel bol v práci....no a odvtedy mi Lily nepije žiadne mlieko, takže mi to je veľmi, veľmi ľúto, že som to musela takto riešiť ☹ ale teraz, keď kojím Oli, tak si občas vypýta na lyžičku materské a papá jogurty, takže niečo mliečne v strave má....

kikusa100
15. čer 2009

ahojtek kocky..prisla som vas len pozdravit a uz utekam.... vsetko ok po starom, vo stvrtok mam skusky na mgr a potom promocie..aj ked sa mi nechce na tych promociach saskovat ale co uz..tak sa drzte..pa 😉

kavaapalma
16. čer 2009

ahojte,ja mam nejaky perny tyzden som nevyspata v kuse zivam v robote sa mi nece byt brrrrrr 😝 taka som znechutena a hlavne odkedy nam idioti zakazali radio neviem sa na ransej prebrat...
cakam na dovolenku ako na spasenie

bodka13
17. čer 2009

ahojte dievčence 🙂
kikuš...polepši sa 😉 ....iba nakukneš a už ťa niet 😀 😀 😀
kava...vydrž to,hlavne že máš kde robiť 😉 ....ja som si včera bola zobrať výpoveď,takže od 22.6 som nezamestnaná 😠 ....v júli ideme na dovolenku,tak robotu zatiaľ pozerám len tak orientačne - no ale nič zaujímavé a vhodné som zatiaľ nenašla ☹

ako sa majú mini kinderká? 🙂
...čo je s vavkou 😕 ...dávno som ju tu nevidela

vavka33
17. čer 2009

Tu sooooooooooooom.len ja nemam ani cas pisat.Vzdy si vas precitam a padam,ale teraz som pozerala vanes nejake testy namatiku na nete,tak uz aj napisem,aby ste sa o mna nebali 😉
Bodka,je miluto,ze si prisla o pracu.a kde si robila?Ozi vcera som bola s detmi na vylete-boli sme sa kupat v Mojmirovciach v kastieli,bolo super,chceme tam ist s detmi cez vikend,nepojdete?????
a kam idete na dovcu?
Kikuska,drzim ti palceky,zvladnes to v pohode,ved sa len uciiiiiiiis. 😀

jaduska
17. čer 2009

Kikuša - držím palce na prijímačky....

Bodka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale hádam ti to s tou novou prácou výjde....uži si dovču, na robotu budeš myslieť potom... 😵

bodka13
17. čer 2009

čafte 🙂 ...nejako to tu flákame 😀

dík za podporu kočky 😉 ...11.júla ideme do chorvátska ...pomaly zhŕňam veci na kopu a píšem na papier čo zobrať,aby sme na nič nezabudli

vavka robila som vo firme kde sa skenovala papierová dokumentácia do pc a potom sa to ukladalo na dvd,disky - vlastne sa robil elektronický archív, väčšinou sme všetko robili do zahraničia
...ešte sme tam neboli,no neviem či sa pôjdeme lebo Davidko už druhý týždeň nechodí do škôlky - bol chorý,bral atb ale stále kašle ako z hrnca a to už vybral kvapky aj sirup od kašľa,asi budeme musieť ísť ešte k doktorke 😒

kikusa100
17. čer 2009

no kocky mate pravdu..od kedy nemam net doma tak tu len nakukujem a nakukujem a nic viac nestiham .... veeed ani nemam nic noveho..
drahy sa nahlasil opat na afgac ale ze teraz by tam mal robit len instruktora ale je to vo hviezdach lebo neprisiel este ani pripis ani nic..ale ze je to dobry felk a je to bezpecne..takze by to bolo fajn...no uvidime...tak sa drzte...papa 🙂

bodka13
17. čer 2009

papa...raketka naša lietavá 😀 😀 😀

kavaapalma
17. čer 2009

mojmu vcera v robote povedali ze misiu ma istu na 95percent, a uz ho aj zaockovali proti zltacke a tyfusu a este ho cakaju dalsie ockovania.........

jaduska
17. čer 2009

kava - to už mal aj môj raz takto "istú" misiu a nakoniec nikam nešiel....

marianka8004
17. čer 2009

ahojte.aj moj už mal takto "istú"misiu bol vycvyčeny,zaočkovany ani neviem proti čomu všetkemu a tiež nakoniec nešiel.

sveva
18. čer 2009

ahojte po dlhšom čase.

Nemám akosi času. Boli sme na dovolenke, tak ešte stále periem a k žehleniu som sa ešte ani nedostala. Dievčatá mi dávajú poriadne zabrať. Večer už odpadávam od únavy.

Blahoželám kikusi k štátniciam, jaduške k skúškam.

Musíme sa pochváliť. Šárka už spravila prvé 3 kroky sama. Stála pri tatinovi a rozhodla sa, že ide ku mne, len tak z ničoho nič sa pustila a vykročila. Je strašne podarená. Normálne som bola v šoku. Teraz keď ju postavím a volám ku mne, tak sa rozbehne ku mne Eliška a Šárka ma proste smolu. Strašne začala teraz žiarliť, nechápem to. Snažím sa venovať obom rovnako. Dúfam, že ju to skoro prejde, lebo je to o nervy. 😝

sveva
18. čer 2009

kava a kde ide na misiu?

vavka33
18. čer 2009

Sarike vsetko krasne k dnesnemu vymesaciu 😀

jaduska
18. čer 2009

evi, už som na teba myslela, že kde sa tak dlho túlaš....A s tou žiarlivosťou - ako prišlo, tak odíde, neboj...

dupinka
18. čer 2009

Ahojte!

My sme od vcera v Presove - v nedelu krstime Adamka. Nakoniec sme dosli my sem, kedze si neviem predstavit 15 ludi u nas v byte. Lebo hoci by mali zajednane ubytko, predsa len by boli cely vikend pocas dna u nas. A tie vydavky..Takto je to ovela jednoduhsie.
Adamko znasal cestu super - cely cas prespal, este aj na krmenie som ho budila, nakoniec sa krmil v polospanku.
Dnes je na neho trochu vela tolko ludi - babky, dedkovia, prababky, ujkovia, ale zvlada to celkom dobre zatial, tak uvidime, aka bude noc.

Sveva, Sarka je sikovne dievcatko. Bodka, zavidim tu dovolenku, hned by som brala.
Kava a kam ide mm na misiu? Inak, v armade nie je nic iste,...

Tak sa idem venovat rodinke, majte sa! 😉

jaduska
18. čer 2009

jeee dupi, tak vitajte na východe 😉 😉 😉 😉 😉

kikusa100
19. čer 2009

caute kocky..som prijata na mgr...bolo nas okolo 220 a mohli prijat 50 tak sa vytesujem.. 😉

jaduska
19. čer 2009

kikuša - sa dalo čakať , šak ty šikulka.........gratulujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

bodka13
19. čer 2009

kikuša...gratulujem 🙂 cmuk-cmuk

vavka33
21. čer 2009

Gratulujem Kikus 😉

kikusa100
22. čer 2009

kocky..dakujem pekne... vsetko dobre prajem 😉 nech uz je tu leto a nie ta uprsana jesen xi xi 😝

dupinka
22. čer 2009

Kikus: GRATULATION !!

jaduska
22. čer 2009

dupi - tak ako si užívate pobyt na východe? Krstiny ste už mali, či ešte len budú? Možno aj my už tento víkend budeme mať. Krstný tato konečne dorazil zo zahraničia....

jaduska
24. čer 2009

No tu je dáka mizerná účasť.... ☹
Nám sa dnes začína "čas osláv" - manžel má meniny, zajtra má Lily narodky a Olívia meniny, v nedeľu krstíme.....ajaj bude veselo.....a 1.7. tatík mašíruje do Levíc, tak to zas až tak veselo nebude.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bodka13
24. čer 2009

😕 konečne sem niekto nakukol...dievky,kade beháte?

jaduška...tatinkovi všetko najlepšie k meninám-vycmukaj si ho sama 😀 😀 😀
...princezničkám tiež veľa zdravíčka,šťastíčka a lásky 😵 😵 😵 ...a tie krstiny nech dobre dopadnú
...na koľko ide tato do Levíc?