Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dupinka
24. led 2008

cooo???!!!! och boze 😢

vavka33
24. led 2008

Ja som to pocula rano v radiu.
Hlavne ze boli na konferencii o bezpecnosti lietania-a spadli. ☹

dupinka
24. led 2008

no vidis, dnes si clovek nemoze byt nicim isty....
Baby, ani neviete, ako sa tesim, ze mam manzelika od pondelka doma v Nitre, bude ne Stanagu, kasarne su hned vedla nasej budovy uradu, tak budeme viac spolu!! Juchuuu 😀 😀

A vy mate co nove? Chripka vas obchadza? Ja dufam, ze nic nechytim, ked teraz vysedavam v tych preplnenych cakarnach kvoli inym veciam..

vavka33
24. led 2008

Dupi,zavidim ti.A v ktorych je kasarnach?ved my by sme sa mohli aj stretnut 😉

jaduska
24. led 2008

Júúúj dupi, tešíme sa s tebou 😀 😝 😀

My sme zatiaľ všetky zdravé, bola som včera s malou v poradni, ale boli tam ja choré deti (neviem prečo 🙄 ), tak som radšej odišla.

A so stretkom počkajte kým pôjdem na návštevu k sestre do Novej Bane 😀 odtiaľ do Nitry už neďaleko 😉

dupinka
24. led 2008

no, bude v Krskanoch....

stretnut???

dupinka
24. led 2008

Inak,

viem, ze je to od veci, ale poradte: co kupit manzelikovi k okruhlym narodeninam?? (25) . Su to prve narodeniny okruhle, co sme spolu, a chcem, aby mal pekne spomienky. Lenze darceky typu "darujte zazitok" su dost nakladne.... 😒 a take veci ako oblecenie a parfem, ci prislusenstvo k notebooku mi pridu obycajne..

vavka33
24. led 2008

dupi,nemozme sa stretnut?ved Krskany su tuto vzdusnou ciarou kusocek 😀 ja som z Capora,za rohom.A do krskan to mam tak 10min.autom 😉
Ja neviem,moj ma tento rok okruhlu 30tku,tiez neviem co.ale on tuzi po wapke,tak mozno mu ju kupim.
A poradit?Neviem,skus nejake tricko s vasou fotkou,pohar,kalendar so spoloc.fotkami...puzzle,teraz uz urobia vo foto vsetko.a kalendar ti spravim aj ja.

satyyy
24. led 2008

jeee... manzelovi bude v unoru taky 25 ... a darek porad vymysleny nemam :o((
ale kdyz jsme spolu byli prvni vanoce, tak jsem mu dala tandemovy seskok padakem i s natocenim na video.... a z toho byl uneseny 😵 ... ale to uz asi nikdy neprekonam..... :o( asi mu upecu dort 😀

dupinka
24. led 2008

vavka: mas IP

dupinka
24. led 2008

hm, chcem nieco "origos", fakt netusim, co. Ale este mam cas potrapit si hlavicku. 😉

vavka33
24. led 2008

Origos by bolo,keby si mu spravila veceru pri svieckach v dakom erotikus spodnom pradle s podvazkami previazana maslou a nech si ta rozbaluje 😀 😀
A kedy ma narodky?

dupinka
24. led 2008

17.2.

vavka, toto mi radili aj ine... 😉

vavka33
24. led 2008

no vidis,ako vam doprajeme 😀

jaduska
24. led 2008

juuuj baby vy tu máte takých mladých manželov??? 😲

Môj má narodky o 6 dní a ešte ani nerozmýšľam nad darčekom 😅 , si nezaslúži hehe

satyyy
24. led 2008

dupinka - ten muj ma narozeniny 18.2. 😉

dupinka
25. led 2008

noo, moj je odo mna mladsi o 20 mesiacov....

satyyy
25. led 2008

tak ten muj je mladsi o 26 mesicu.... 🤐

vavka33
25. led 2008

Moj je mladsi o tri roky 😎

dupinka
25. led 2008

coo?! 🙂 baby, a to som si myslela, ze sme jedini, chichi.

A co, nie je nam fajn? Vek nie je rozhodujuci, kym to nie su nejake velke vekove rozdiely.

Inak, co mate v plane na vikend??

vavka33
25. led 2008

Ja som sa nepytala,ked som sa zalubila,kolko ma rokov 😀 az potom 😀 a to uz mi bolo jedno
My pojdeme na nakup,po tortu,po pocit.stolik,co nam prisiel do nabytku,budem robit chlebickysalatik-zajtra oslavujeme Lein rocik

satyyy
25. led 2008

manzel se vrati zitra dopoledne po nocni, takze asi bude spat.... videli jsme se pred dve dny, takze az se vzbudi, tak si budeme uzivat jeden druheho a nic delat nebudeme.... a v nedeli jde na cely den i noc do prace, takze ja budu asi uklizet a odpoledne razim za kamaradkou, dame vinecko a pokecame..... a hlavne si prohlidnu jeji novy byt, tak se uz tesim 😵

jaduska
25. led 2008

VAVKA Leuške všetko NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ k prvému rôčiku, hlavne nech je zdravučká a nech ju mama s tatom počúvajú 😀

vavka33
25. led 2008

Jaduska dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

jaduska
25. led 2008

a ešte k tým manželom - môj je odo mňa starší o 4 roky, ale každý sa ma pýta, kde som takého mladého zbalila, lebo vraj vyzerá odo mňa mladší, tak neviem, čo je lepšie... 😎

vavka33
25. led 2008

Jaduska,vsetko je lepsie,hlavne,ze je vo vztahu porozumenie,dovera a laska,na veku nezalezi 😎

jaduska
25. led 2008

No jasné vavka, to je najdôležitejšie, čo tam po veku, ja som to len tak pre spestrenie napísala 😀

dupinka
25. led 2008

jojo 😀

Ja by som bola rda, keby konecne dosiel kamos/sused dokoncit byt po prerabke, este mal navrtat garnize a par drobnych restov v byte, tak by som potom chcela zaclony konecne (!) dat, upratat a asi upeciem nejaky fajnovy kolacik, pojdeme sa prejst do parku, ked manzelika dostanem od PC, chichi 😀

dupinka
25. led 2008

baby, fakt nieco hmatatelne k tym narodkam by som potrebovala, lebo co ja viem, ci na otazku: "pamatas sa, co si dostal k 25. narodeninam si bude pamatat a prizna, ze veceru so sexi servirkou" ?? 🙂

jaduska
25. led 2008

možno nejakú zaujímavú knihu 😉

Môj mužíček prišiel minule zo služby celý nadšený, že akú super knihu mu kolegyňa požičala. Prečítal ju celú počas služby v noci, som ani ja nechápala, lebo on knihy veľmi nečíta. Volala sa Mars a Venuša na rande, je to asi pokračovanie knihy Muži sú z Marsu a ženy z Venuše.

ja som mangelovi na 30-tku (booože to už dávno) kupovala foťák, síce iba obyčajný kompakt, ale digitálne boli vtedy nehorázne drahé