Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

marianka8004
2. zář 2009

kavaapalma-som rada,že vam vyšla dovolenka 🙂 tu sa zatial toho vela nezmenilo.

kavaapalma
2. zář 2009

ja viem marianka precitala som si vsetky prispevky
mne sa to pomaly uz zaacina menit som zvedava jak to budem zvladat,lebo teraz som este frajerka ale co potom to neviem

sveva
3. zář 2009

kava som rada, že dovolenka vyšla podľa predstáv. 😉

bodka13
3. zář 2009

ahojte 🙂
tak my sme nabehli na školský režim...už aj Davidko je školák 🙂 ...pomaličky si zvyká,ale tvári sa statočne 😉

kava...super že dovolenka naplnila všetky očakávania 😉

kavaapalma
3. zář 2009

ci naplnila celkom vsetky to sa uvidi,no bars tomu neverim skor vobec
sakris zase na nocnu ale nejak sa neorobim,lebo zaucam nove pracovnicky

jaduska
3. zář 2009

kavuš tak vitaj doma....a hneď aj zarezávaš, no nic-moc 😒 Ale aspoň ste si užili pekných pár dní...

dupinka
4. zář 2009

Ahojte!

Chlapi sú na prechádzke, tak mám chvíľku pre seba. (ani náhodou nejdem dávať dokopy domácnosť. robota nie je zajac, neutečie 😝)
Ja som dnes bola v práci podať žiadosť o rodičovskú dovolenku. Uvidíme, kedy sa vrátim do práce. Lebo nám zmenili zákon, zaviedli tabuľky a triedy a teda keď na oddelení nebude moja trieda voľná, tak mám šancu iba na inom oddelení alebo čakať, že sa niečo uvoľní. 😖 Zatiaľ sa síce do práce nechystám vrátiť, ale tiež sa prispôsobovať tomu, kedy sa uvoľní miesto, o ničom. Čo narobíme.
Ideme na týždeň na Oravu, tatko má dovolenku, tak dúfam, že bude pekné počasie. A snáď aj Adam bude v pohode, lebo dnes je nejaký urevaný. Už sa mu zapaľujú ďasná, tak som zvedavá, čo si s jeho zúbkami "užijeme".

Prajem všetkým pekný víkend.

bodka13
4. zář 2009

ahoj dupinka 🙂
...možno na Adamka zle vplýva aj zmena počasia...aj dospelák má čo robiť - včera slniečko a dnes ☹
a to už teraz si si musela podať žiadosť? veď rodičovský berieš až keď má bábo pol roka 😕
na Orave si oddýchnete všetci spolu 🙂 ...aj my ideme budúci piatok na chatu až do 15.9 tak dúfam v dobré počasie 🙂
...nech vás zúbky veľmi netrápia 😉
...som pozerala že už si nepíšeš s tými babami z NR8?...som čítala ako sa tam rozvadili 😀 😀 😀 a niekde tam aj vavku spomenuli,že volakedy tam písavala
...neviem kolko máš rokov,aby som ti nepridala 😕 😉 ...ja píšem do mamín nad 30 😉

dupinka
4. zář 2009

bodka: ja do NR8 pisem sporadicky. Nemam cas vysedavat pri PC, oni tam doslova chatuju 😉 A do 30tky mi este chybaju dva roky.

Musela som si podat v praci ziadost o udelenie rodicovskej dovolenky, materska mi konci k 1.10. A kedze budeme na Orave, potom ideme k nasim na vychod, tak som to uz musela teraz poriesit. 😉 Lebo budem mat vlastne personalnu zalohu pocas rodicovskej, tak sa to musi papierovo poriesit a nahlasit na socialke, s ktorou mi inak nemame ako ozbrojeny zbor nic spolocne.

jaduska
5. zář 2009

Dupi, dobre, že si pripomenula tú rodičovskú, musím už aj ja napísať žiadosť do práce, mne materská končí už 11.9.. Naša Oli je tiež nespokojná a všetko dáva do pusy, hlavne ručičku, tak mám pocit, že u nás to už zúbky budú určite. Pri prvej som ani nevedela, kedy jej vyšli, ona všetko strašne dobre zvládala....

kavaapalma
5. zář 2009

ahojte,
ja som sa vcera na nocnej tesila z toho ze nam vypli prud lebo bola silne burka a dnesok mam taky o nicom...
doslova som ho presedela pred telkou a napchavala sa vlastne myslou som este stale mimo na dovolenke pri mori 😖
aj som si kukla ten skvely den co davaju na markize a zaujali ma tie pricesky co jej tam dali v stredu idem ku kadernicke tak sa budem informovat co a ako lebo zislo by sa to aj mne 😵 predlzenie a zahustenie je dost drahe to si dovolit nemozem ale vyzera to uzasne ma to moja sesternicka a davala si to robit na ukrajine ,vyjde to tam lacnejsie...

monikuba
5. zář 2009

ahoj holky sem tu nova tak zdravim vsechny 🙂

sveva
7. zář 2009

moni vitaj v klube.

baby akú žiadosť do práce ste vlastne písali? Ja som nepísala nič, aspoň si nepamätám. 😅

jaduska
7. zář 2009

svevi, po skončení materskej (28 týždňov) treba požiadať zamestnávateľa o poskytnutie rodičovskej dovolenky. Je to len taká formalita, lebo zamestnávateľ s tým v podstate súhlasiť musí.

sveva
8. zář 2009

baby poraďte mi čo mám kúpiť manželovi na výročie? Nejako ma teraz nič nenapadá a on nehovoril čo by chcel. 😅

jaduska
8. zář 2009

ja ti neporadím, ja môjmu už nekupujem nič, bo si nezaslúži 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a o koľko dní má prísť? už sa vám to kráti.... 😉

sveva
8. zář 2009

jadus presne na výročie, v piatok. 😉

kavaapalma
9. zář 2009

svevi trebars mu napis zamilovany list,stavim sa, ze si to dlho nerobila cudovala by si sa ako to muza potesi...
ja to mam odskusane 😉 ale pekne na cerveny papier a normalne to posli postou co nebude cakat alebo mu ho daj na vankus 😉 a k tomu este nieco,porozmyslaj na nieco prides...popripade google to isti 😀
moj isiel vcera do Nemsovej na vystrojenie vrati sa niekedy vecer...v piatok maju rozlucku v kasine... dnes este idem ku kadernicke a tiez mu este pokupit nejake veci co si tam so sebou berie... uz mi zacina pracovat psychika lebo nemozem spat a ani mi nechuti jest...a najhorsie prezivam ze som dostala kramy ☹ ☹ ☹

kavaapalma
9. zář 2009

monikuba ahoj vitaj medzi nami a hlavne prispievaj 😉

bodka13
9. zář 2009

svevi...sa tešíš čo?...bude oslava 😉 🙂 ...ale poradiť ti neviem,my si nekupujeme nič 😒 asi sme už starí 😀 😀 😀

kava 😒 ...raz sa to podarí 😉 ...kedy mužík odchádza?

sveva
9. zář 2009

Aby mi nebolo ľúto, tak Eliška má znova angínu. ☹ 😢 ☹ Až týždeň bola zdravá. Asi zajtra nabehnem do lekárne ešte kúpiť sirup na imunitu. Už som z toho zúfalá.

Kava a kedy ide? Ja som to tiež tak prežívala. Takže ťa viem pochopiť. Nezabudni mi pribaliť nejaké lieky.

kikusa100
10. zář 2009

caute kocky..nezabudli ste na mna?? 😉

marianka8004
10. zář 2009

jasne,že nezabudli 😉 ako sa maš?

zoya1
10. zář 2009

Svevi - aj my sme mali teraz výročie. M nedostal nič - lebo bol zlýýýýýýýýýý 😉 😉 😉 😉 😉 Inak som rozmýšľala, že by som mala navštíviť, alebo aspoň napísať nejakej astrologičke. Môj život nejak ovplyvňujú 9 a 2. No posúďte samé:
vydávala som sa 9.9.2000, Dodko sa narodil 19.9.2002 o 19:29 h, Zojka 2.9.2006 o 2:19 h. Byt sme dostali 9.9., štátnice som robila 29. 5. Niečo v tom asi bude nie?????

monikuba
11. zář 2009

dekuju za uvitani,koukam,ze to opravdu neni jednoduchy a ,ze je tu plno skvelych holek se ,kteryma se da popvidat 😉

dupinka
11. zář 2009

Ahojte!

Hlasime prichod z Oravy - bolo uuuuzasne! Ked bude cas, hodim fotky. Teraz idem nahadzat dalsiu horu spinaveho pradla do pracky 😀

jaduska
12. zář 2009

Kikuša - že sa aspoň ukážeš....ako škola? Ja už tiež zarezávam od včera 😕

Zoyi - ja mám vo veľa dátumoch trojku a jej násobky....tiež si myslím, že na tom niečo bude.... (možno)

Dupi - super, že ste sa mali tak úžasne....

Svevi - ty sa tu asi teraz neukážeš, že? Tak si užite tatika....

Monikuba - my sme tu všetky samé "skvělé holky" 🙂 🙂 🙂 🙂

sveva
12. zář 2009

jaduska vieš, že sa ukážem. 😉

Mne je tiež osudová 3 a jej násobky. 😉

Kikuša no že si sa aj ukázala. Ako je to so snažením? 😅

vavka33
12. zář 2009

Ahojte babule.Nestiham tu ani chodit,zarezavam v skole a nestiham vobec nic,doobeda robota-mame toho hrozne vela,poobede deti-jedna ma zamestnava domacimi ulohami a druha huncutstvami,domacnost a vecer manzel 😉teraz je v LV a v oktobri zas sluzobka.no snad to uz skonci.....mal by to byt posledny mesiac,ale tomu ja neverim.
Svevi,aj ja mam osudovu trojku a jej nasobky,ako ty-najma 15 🙂
Dupi,kde ste boli na Orave?
tvoju smsku som dostala ,ale precitala ju neskoro,tak som nepisala,ale dakujem,ze si na mna myslela.no v pondelok som bola s brachom,dosiel z Oravy,on sem-tam dojde,lebo jazdi na velkom autiaku,tak ked nieco,vezme,alebo dovezie
Inak u nas nic nove.

dupinka
12. zář 2009

Ahojte!

Vavka - boli sme v Brezovici, pri Trstenej. A tiez u tety v Oravskej Polhore. Kuk album, dala som tam zopar fotiek Adamka z dovolenky 😉