Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dzio2
19. únor 2010

dupinka no dufam ze si pospala 😉 mne ta choroba neprechadza som nanic ☹ joj dufam ze to bude lepsie lili ma 2zubcek 🙂 tak sa tesim .

dupinka
19. únor 2010

Dzio, vobec. Kym spal Adamko rano tak som stihla akurat zbalit veci na plavanie a porobit nejake veci do prace, kvoli daniam a pod. no a teraz sme dosli domov, lebo sme cakali na ocka a boli sme v meste kuk nejake veci.

Aj my sme dvojzubi...gratulujem! 😉

dzio2
20. únor 2010

Dupinka dakujem , baby ale flakame to tu 😀 😕 piseme piseme

dupinka
20. únor 2010

hehe, dzio, az mam pocit, ze tu strasime iba my dve. 😀 😀

jaduska
20. únor 2010

dupi - takže TM už určite ide na misiu? 😕

dzio2
20. únor 2010

hej, no sranda, viete co:dupinkin manzel teraz sefuje MM su spolu na vycviku 😀

dzio2
20. únor 2010

zeny dostanete 5ked nebudete chodit pisat ,dupinka zatial vedieme, jaduska ako sa mas?

dupinka
20. únor 2010

Jaduska, jojo, aj Dziin, teda, ak ich nevymenia 😉

dzio2
20. únor 2010

opravujem dupinku Dzio 🙂 😉 hej no akoze kaslete namna a na dupinku? 😠 😀

jaduska
21. únor 2010

joooj dzio keď ja voľajako nestíham sem chodiť, mne ešte bambule nespia obe naraz, takže stále mám nejaké dieťa hore 😀

dupinka
21. únor 2010

Ahojte!

Jaduška, tak to máš "veselé". Ale o to viac radosti máte doma.
Ja mám niekedy pri jednom dieťati pocit, že nič nestíham 😅

jaduska
21. únor 2010

dupi keď budeš mať druhé, tak až potom zistíš, čo všetko sa dá stíhať 😀 😀 😀 😀 😀

bodka13
21. únor 2010

ahojte 🙂

Dupi 🙂 Dzio 🙂 ...a kde sú na výcviku? lebo mm hovoril,že aj v Martine sú nejaký čo idú na misiu do Afganistanu

dzio2
21. únor 2010

ahojte jaduska sak ja viem , ja len tak lebo tu je smutno ked nepisete , bodka v Hlohovci su ,MM zajtra ma byt uz o 3 v Martine , chudacik teraz ma siestu , zaspal

dupinka
21. únor 2010

Bodka: nasi idu do Bosny, cvicia v Hlohovci a potom pojdu aj do Martina....

dzio2
22. únor 2010

ahojte no ja som mala tak tazky vikend, ze az, chcela som aby MMcim viac zpocnul tak som behala jak hlupa, v nedelu cely den za sporakom a pri pri trube , bo som ho nabalila ako keby isiel na rok 😀 , ale uz som troska unavena stoho ze okolo deti okolo domacnosti , a to kurenie ma zabije doniest drevo zakurit spravit kal potom dokladat aj v noci a este ktomu sa bojim ponociach sama s detmi 😒 MMchudak spal tej noci iba 3h bo nemohol zaspat , tak dufam ze zvladne do vecera na vycviku

dupinka
22. únor 2010

Ahojte!

Dzio, tak to si uz pomaly zvykas na fungovanie bez MM 😒

Bodka: a vy ako, zvykli ste si??

jaduska
22. únor 2010

dzio tak ty máš teda riadnu makačku okolo domu.....inak ja stále váham s vlastným bývaním práve kvôli tomu, že sa v noci bojím byť sama. A v dome by som už vôbec nechcela byť s deťmi sama. To by som musela mať pri dome riadnu svorku psov....

dzio2
22. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaduska

jaduska
22. únor 2010

ozaj, dzio, stále sa ťa chcem opýtať, vaša lili má normálne oficiálne meno Lilien? Lebo my máme tiež Lily, ale v kalendári som našla iba Liliana, tak má takto v rodnom liste

dzio2
22. únor 2010

jeduska ma to v rodnom liste ,lilien ale ake velke boje manzel zazil na matrike, ale chvala bohu je tam . nieje to hlavne meno v kal ale vedlajsie a meniny ma na Olgu

jaduska
22. únor 2010

veď aj Liliana nie je v každom kalendári a meniny má na Alžbetu 😀

sveva
24. únor 2010

ahojte.

Tak som tu nakukla. Mne je v poslednej dobe hrozne zle. Chytám normálne zúfalé stavy z toho. Nič poriadne nedokončím, musím si robiť pauzu a niekedy už len preležím celý deň. Aspoň, že dievčatá sa občas samé pohrajú, alebo pozerajú rozprávku. Elišku som odviezla do škôlky, tak mám trošku kľud, keď si predstavím, čo som mala dnes na pláne a ako mi je zle, tak by som najradšej všetko nechala tak a ľahla si, ale to by bol asi veľmi veľký prepych

jaduska
24. únor 2010

Ejha svevi, neporiešili ste náhodou niečo? 😨 😨 😨 😵 😵 😵 😵 😵

bodka13
24. únor 2010

😕 😕 😕 čo to čítam Svevi....či ste sa vy k sebe veľmi netúlili 😔 😉 🙂

Dupi....tak pomaličky si zvykáme,ale som z toho unavená 😒 ale tak už máme skoro prvý mesiac za sebou 😵 😵

dzio2
24. únor 2010

svevi ta co ?ved si odpocin ked nevladzes,nech niekde neodpadnes, davaj naseba pozor 😉 bodka no to verim ze si unavena, moja lili je teraz chora mala som pri nej tazku noc spala som presne iba 47minut, tecu jej sople chudatko nemoze ani hajkat ma aj teplotu mame ATB ☹

sveva
24. únor 2010

Joj baby, nehrozí, lebo mi to akurát končí, nejako to mám rozhádzané , raz príliš dlhý a teraz príliš krátky. V ponedlok je mm doma, tak som sa už objednala k dr. Ale poviem vám mám riadny kolotoč a je mi zle. 😝 Netuším ako pôjdem pre Elišku do škôlky. 😖

dzio2
24. únor 2010

svevi a nemas tam niekoho kamosku alebo rodinu , nemas nahodou crevnu chripku?alebo nieco z tlakom?

sveva
24. únor 2010

dzio vracať, som nevracala, len mi je zle. Možno mám zlý tlak. Neviem ako robí moja mama, tá býva hneď blízko, ale nemám splnomocnenie pre ňu, takže asi by jej ju nedali. Idem si skúsiť ľahnúť, možno ma to prejde a zvládnem cestu. Ak nie tak zavolám mame.

dzio2
24. únor 2010

skus pospat troska pa davaj pozor naseba