Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
11. únor 2008

Dakujem,pomohlo to. 🙂

dupinka
11. únor 2008

vavka: pridte k nam! pokecame a bude dobre.... 🙂

vavka33
11. únor 2008

Dupi,mozno prideme,uvidime.Mam tatkove auto,tak bojim aby som ho nerozmlatila 😀
Ale ku Kauflacu sa viem dostat.Nic neslubujem,ono sa mi to tazko zladuje,ked Vanes chodi do skoly,ked pride,najedia sa a lea chodi spinkat,no a s Vanes sa ucim.
Mozno cez jarne prazdniny,to bude Vava doma. 😉

dupinka
11. únor 2008

noo,tyzden..tak to je teda fakt problem zosuladit cez t ja som najprv vravela, ze dojdem tento tyzden, ale mam PNku, lebo ma vo stvrtok caka crevne vysetrenie a su s tym spojene nejake veci 😒 No ale inak kedykolvek! Alebo sa ja prejdem k vam, alebo vy pridete k nam. Dohodneme, oki?

Inak, baby, ako sa mate? Ja mam teraz manzelika doma, chodi na Stanag priamo u nas v meste, tak je to super, ked pridem z prace a on na mna vacsinou uz caka 😉 Si to normalne uzivam, ze sme spolu viac. A odz

zoya1
11. únor 2008

Ahoj dupi. Ty sa po večeroch asi venuješ manželovi čo? 😀 . U nás nič nové, akurát počasie dnes bolo naozaj krásne. Taká super teplá jar. Dúfam, že to už tak ostane.

vavka33
12. únor 2008

A vraj ja vela sexujem a Dupulku kazdy den manzo caka s otvorenou narucou.
Jaj musi to byt super,ze ho mas doma.Pamatam,ked bol Martin na stangu v TO,mali sme tam prenajaty byt,ja som mala dovcu-cele leto a on chodieval so stanagu o jednej domkov,ja som zatial navarila a potom sme sa trosku ucili a zvysok dna "ucili" 😵 To sme este neboli manzelia,vlastne sme sa len spoznavali 😀 bolo to pred necelymi tromi rokmi

dupinka
12. únor 2008

noo 😀 😀
uzivam si to, lebo viem, ze je to asi jedine obdobie pocas jeho aktivnej kariery v armade, kedy bude takto doma.. A vy my nevravte, ze to nie je tak. Vsetky co sme tu, sme na tom rovnako. Iba tie "lepsie" obdobia, ked su viac doma a nemusia trcat na cviceni, skoleni, dochadzat za pracou,.., su kazdeho inokedy.
se
vavka, nikto nevravi, ze vela sexujes. proste to nie je teraz tak casto ako to mam napr. ja,.. vsetky ti to prajeme, ved co uz je krajsie, ako ked partneri po sebe stale tuzia, lubia sa a vedia sa rozpravat, hm?

vavka33
12. únor 2008

Dupi jasnacka 😀

lenkamt
12. únor 2008

žienky zistili ste niečo o tých dovolenkách?
lebo môj neurobí nič čo mu nevyjde v rozkaze 😀
ale nie, vôbec mi to nechce zistiť, lebo sa mu tento rok nechce ísť na dovolenku - ževraj sú dvojky ešte malé 😅

vavka33
12. únor 2008

JA som nezistovala,lebo manzo povedal to iste,ze Lea je este mala.No a okrem toho,vobec nevie do kedy bude trvat ta ich akcia Novaky

lenkamt
12. únor 2008

Vavka - tak na budúci rok pôjdeme spolu 😉 😀 , budeme riadny babinec, chlapi sa budú báť čo i len pípnuť 😀

vavka33
12. únor 2008

Suhlasim,aj nase baby sa mozu spolu hrat,su vekovo priblizne rovnake,teda vanes a verca su rovnake.
Ako sa jej dari v skole?
A manzel ti kde robi.

lenkamt
12. únor 2008

v škole dobre. prvý rok bola druhá najlepšia v triede. teraz máme menej času sa jej venovať a ona je tak trošku lajdáčka tak je asi štvrtá, ale stále na jednotku 🙂

manžel robí tu v Martine. rok bol v mikuláši a sem tam chodí na nejaké kurzy, ale inak je doma.

vavka33
12. únor 2008

Jaj ona je uz druhacka?Vanes je len prvacka.Neviem posudit ktora je v poradi v triee,ono sa to ani neda porovnavat deti-ja to beriem ako ucka 1.-4.roc.,nikdy by som nevedla povedat,kto je na ktorom mieste 😀 to je neprofesionalne 😉
Ale je to super,ze patri medzi najlepsich.
Vela ludi co poznam robi v Martine,su v jednotke rychleho nasadenia-teda tak sa to volalo,mozno uz teraz nie.neviem.lebo tam patril byvaly,teraz uz sa o to moc nestaram,tak neviem.Aj ked Manzel o tom prapore dost hovori,lebo on je na velitelstve v TO a MT patri pod nich.Tak im zabezpecuje municiu,ked je vo svojej praci

lenkamt
12. únor 2008

to mi nepovedala učiteľka, to som vydedukovala z tých tabuliek čo majú na nástenke, dostávajú také nálepky za riešenie úloh, tak si ju viem porovnať s iným deťmi 🙂

môj mužík je inde. v kasárňach na severe - poddôstojnícka akadémia. takže ak tam pôjde niekto na kurz má u nás + 😀

vavka33
12. únor 2008

Tak tam tiez poznam,je tam sestra dadus pise do ziliny a moja kamaratka z Kubina Ondrusova.Tiez uci na akademii.Stale vravela,ze nech idem do armady,ze pojdem a ona ma vycvici 😀

dupinka
12. únor 2008

ahojte!!

dnes som dost unavena, mam hladovku kvoli stvrtkovej navsteve na gastro. Take chute mam, ze by som zjedla aj to, co inak nemusim. 😀 nechcem vediet, ako sa budem citit zajtra, ked k tomu pridam este aj prehanadlo 😖

Baby, mate sikovne dcerky!

vavka33
12. únor 2008

Dupi,nezavidim ti,sice som to este neabsolvovala,ale asi je to neprijemne.Ale ty si velka odvazna vojacka 😀

dupinka
12. únor 2008

jasneee!! my sa nebojiiime. 😀 😀

vavka33
13. únor 2008

to je spravny pristup 😀

dupinka
13. únor 2008

noo, vravela som si, ze to zvladnem, tak sa snazim bojovat

teraz mi je taak blbo 😒 rano som vypila jednu davku, chutilo to ako cokolada ale konzistencia sa nezaprela a mala som co robit, aby to neslo hned hore krkom. pri tom som sa naliala asi litrom vody. No a ked to zacalo ucinkovat, tak som myslela, ze ma roztrha od takych krcov. Studeny pot mi tiekol z kazdej bunky tela a bolo mi na odpadnutie. Trvalo to vyse hodiny v kuse. Hnus. Cely den iba lezim, lebo nevladzem ani len caj si uvarit. A teraz som vypila druhu davku!! ☹ 😒

jaduska
13. únor 2008

joooj dupi niet ti čo závidieť. ☹

Ja som dnes bola na logopédii, lebo mi k prihláške na VŠ treba potvrdenie o rečovej spôsobilosti. NO, bola tam sranda, by som to tu aj rozpísala, nech sa zasmejete, ale už mi Boba plače, tak sa idem venovať 😵

dupinka
13. únor 2008

jaduska, ked budes mat chvilku, napis..

vavka33
13. únor 2008

Dupi poznam ten pocit.Ved som zazila niekolko klistirov a davno aj prehanadla.Presne ako pises,studeny pot,triaska,slabost-hruuuuuuuuuza.
Drzkaj sa.
Jadus napis,ked budes moct

jaduska
13. únor 2008

Baby konečne zaspali 😉 Nechápem, prečo jeden deň zaspí skôr jedna, na druhý deň druhá, nikdy nezaspia skoro obe 😠 Asi majú nejakú tajnú dohodu.... 😵

Takže u toho logopéda som si myslela, že trošku pokecám s ujom doktorom, aby zistil, že nešušlem a občas aj celkom rozumieť, čo vravím, a že mi napíše papier a idem páááá. Zobrala som so sebou aj malú, že sa doktor zľutuje a vybaví ma skoro. Ale omyl, rybka zlatá. Samozrejme som si so sebou nezobrala kartičku poistenca, tak ma logopéd poslal k môjdu doktorovi, že aj tak potrebuje výmenný lístok a hneď nech zistím aj kód tej našej uniformovanej poisťovne. Môj doktor, keď ma zbadal s bábom v náručí, tak sa chudáčisko zľakol, že čo sa stalo. Dala som mu hneď aj potvrdiť prihlášku na VŠ, tak sa pýtal, či tam má napísať, že schopná a ja reku, že teraz hej, uvidíme po prvých skúškach, či budem schopná aj potom 😵 😝
No a ujo logopéd ma postavil do pozoru, že mám dať pred seba ruku a fúkať na ňu a on bude počúvať, či mám dobrý dych. Tak si teraz predstavte ten obraz - ja upachtená, lebo polikliniku máme na kopci (všetky krčmy dole v meste a všetci doktori hore na kopci 😖 ), malá pod pazuchou, ako si tak stojím a fučím na ruku a ešte takým hlbokým tónom som musela na tú ruku fučať. Skrytá kamera by pukla 😀 Potom som ešte musela opakovať nejaké slová za pánom doktorom, aj mi stláčal nos, keď som písmenka vyslovovala, ale to už v pohode. Boba chudera iba pozerala, čo sa deje...Ale ma pán doktor aj potešil, povedal, že on má za sebou nejaké školenie, že vie na 100% odhadnúť človeka, a že podľa zjavu a prejavu sa mu zdá, že sa na prácu učiteľky hodím (asi zabudol doma bríle 😀 😀 😀 ),že vie zlého človeka cíti na 100 honov a zo mňa má dobrý pocit. Aj ma tak trošku povzbudil a pozdvihol ego. Ešte mi urobil prednášku, ako sa treba o hrdlo starať, odporúčal homeopatiká, malej urobil krížik na čelo a išli sme domov. Takže prihláška už je komplet, zajtra zaplatím a pošlem a už len dúfať, že ma zoberú 😉

dupinka
14. únor 2008

jeeej jaduska, tak to teda musela byt show pri pohlade na teba 😀 😀 ale hlavne, ze mas podpisane vsetky tie papiere 🙂

jaduska
14. únor 2008

no dupi, show teda bola, dúfam, že aj ty dnešené vyšetrenia zvládneš s úsmevo. Držíme palčeky 😉

vavka33
14. únor 2008

Jadus,mily zazitok.
Dupi drzkaj sa tam dnes.
a prajem vsetkym krasneho Valentina,nech sa vam nieco pekne splni 😉

dupinka
14. únor 2008

dakujem 🙂

vavka33
14. únor 2008

dupinka,tak ako?uz mas po tom,ze?daj vedietako si dopadla.Myslela som na teba