Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

petullia
20. únor 2008

Vavka... to si pekne povedala 😵
Som nejaka citlivuska dneskaj... 😅 To mam z toho, ze som sama tento tyzden 😠 Juliho sa zase odtrepal na nejake trapne cvicenie a ja si len matne spomínam na to aký mam vlastne hlas... 🙄 Komunikacia len cez klavesnicu... strasne!

vavka33
20. únor 2008

Petu,ja uz rok komunikujem s drahym cez mobil,len cez vikendy aj inak,ze baby? 😀 😵 tento vikend sme nekomunikovali ani tak inak,bo bola cervena armada,ale tento....to bude komunikacia 😀

elinka27
20. únor 2008

vavka vy tomu hovorite cervena armada?my navsteva z Ruska 😀

petullia
20. únor 2008

😀 😀 a my.. zase nic! 😒 ... ale neva, este mame casuuu 😀 aj ked astrologicka povedala, ze po 30 uz nebudem moct mat mimi, tak by sme mali asi kopnutt do vrtule, ale tak mozno sa mylila... v kazdom pripade.. stihame! 😎

vavka33
20. únor 2008

aj ja armada z ruska,neviem preco som napisala cervena,asi som myslela,ze nebudete vediet co myslim 😀

petullia
20. únor 2008

lebo ta z ruska bola cetrvena??? 😀

elinka27
20. únor 2008

asi preto,ze Rusi maju cervenu armadu, tak sa tomu tak hovori 😉 nam odisla pred par dnami,takze mame zasa opat komunikaciu na lepsej urovni 😀 aj ked nas synacik posobi ako rusicka 😀

jaduska
20. únor 2008

Jáááj dupi, tak ti niet čo závidieť. Ale pri sťahovaní sa aspoň aj kopec nepotrebných vecí vyhodí 😎

Vavka aj u nás sa hovorí, že červená armáda, ale aj návšteva z Ruska, alebo, že je vyvesená červená zástava atď. A inak dobrý šofér aj na červenú prejde, to si nevedela? 😀 😀 😀

jaduska
20. únor 2008

Svevka Evka naši manželkovia sú kolegovia 😀 😀 😀 A vraj nás tvoj manžel raz viezol autom, ale ja nepamätám, lebo furt nás nejaký iný manželov kolega vozí zo stanice ku svokre 😉

dupinka
20. únor 2008

teeeda baby 😀 😀 😀 To vidiet, ze sme zeny vojakov, ked nas uz "cervene armady" napadaju, chichi 8
My mame momentalne "predvojnovy stav", ale inak komunikacia s manzelom na 1****** 😀 😀 😀

jaduska
20. únor 2008

no ja už na červenú armádu aj zabudla 🙂 (vďaka tehotenstvu a dojčeniu)

vavka33
21. únor 2008

Moj drahy by na cervenu nesiel ani za nic,je zodpovedny sofer,ale ked svieti cervena,vie si najst inu cestu ako prest cez nu a dostat sa tak k cielu 😀

elinka27
21. únor 2008

no baby bud ste vy perverzne,alebo som to ja zle pochopila? 😀 😀

jaduska
21. únor 2008

Nie elinka, nie sme perverné, iba "normálne". Raz som totiž čítala, že každý normálny človek prejde po hodine rozhovoru na tému sex 😀

sveva
21. únor 2008

Baby tak môj manžel tomu hovorí mesačná splátka. 😉
Jaduska no to som ani netušila, že sú naše polovičky manželia. 😀

sveva
21. únor 2008

Ale už dlhšie neviem čo to je 😀 😀 😀

jaduska
21. únor 2008

No veru sveva, sú kolegovia 😀 Včera sme si pozerali tvoj album a môj mužík spoznal teba, a potom bol na fotke aj tvoj mužíček, tak sme si boli "naistom". A s tou mesačnou splátkou to je podarené 😀

dadaga
21. únor 2008

jaj babeny konecne som na vas narazila.. som nemohla najst kde to som pisala,ze aj ja mam manzela vojaka..

jaduska
21. únor 2008

No dadaga neviem, ako si nás mohla stratiť, šak mi tu tlachoceme furt 😀 😝

dadaga
21. únor 2008

hm nie nezapamatala som si nazov mama oco rodina...to som si nestihla vsimnut... xixi ale uz vas mam...

sveva
21. únor 2008

jaduska a tvoj mužiček teraz marodí?

vavka33
21. únor 2008

Ajojte,vidim,ze sa rozrastame 😀 Vitaj dadaga. 😉

dadaga
21. únor 2008

vavka dikes..ja uz som tu bola, len som vas stratila.. a nevedela som kde som to s vami kecala.. xixi

vavka33
21. únor 2008

hlavne,ze si nas nasla 😀

petullia
21. únor 2008

Cawte baby!
Tak dnes mam hned krajsi den. Dnes pride domkov mangel!!!! 😀 A bude domka az do utorku 😵 Juchuchuuu...

jaduska
21. únor 2008

áno sveva, aj môj drahý maródi, ževraj prechladli viacerí na tom pondelkovom výcviku, tak je doma s boľavým hrdlom a teplotami 😒

elinka27
21. únor 2008

no ja som zasa dnes slamenna vdova, bo zasa maju nejaky presun ci co,tak nevie kedy sa dotrepe domov, no co uz. ☹

dupinka
21. únor 2008

ahojte!!

bacily je najlepsie vypotit v posteli 😀 😀 😀 Taaaaakze, mile damy!!! Nech na muzov nelieze konkurencia -chripka, ale vy!!
A tie, ktore su slamenne vdovy, tak hor ´sa kut plany, ako prezit spolocne chvilky, ktore vas cakaju, ked pride domov.

jaduska
21. únor 2008

Hehe dupi, ja som svojho odpratala spať do detskej, nech mi nenakazí deti a tak s ním spia plyšáky 😀 😵 🤐

vavka33
21. únor 2008

dupi,aka si dnes poeticka 😀