Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

dadus
6. pro 2007

hmmm tak to skoda, no ono by bolo ine kedy ste tam boli s nim....ja dufam, ze nam to buduci rok vyjde a pojdeme s tatinou na rehabky aj my, jeho babynec a uzijeme si to tam vsetci spolu....

vavka33
6. pro 2007

Na rok pojdeme aj myale asi skor na daku vojensku dovcu 😉 mozme ist spolu 😀

jity.d
6. pro 2007

holky, děkuji moc za přivítání 😉 ,
nějak zatím nepociťuji nevýhody tohoto zaměstnání, zatím nebyl vyslán do mise, je možné, že nás to také bude čekat, cvičení a kurzy nejsou dlouhodobé, ale myslím si, že až bude miminko, tak to bude také o něčem jiném, než když jsme dva

dadus
6. pro 2007

no neviem ako to bude s nami a dovcou, lebo chceme dat do poriadku ten byt....ale sak uvidim....tento rok bol jeho kolega na dovci cez army....ale teraz si ani nepamatam ako bolo a ci sa to viac neoplati ked ides normalne cez ck.....

dadus
6. pro 2007

jity ani moj nebol zatial nikde na misii, len civicenia a kurzy, tiez nie dlhodobeho charakteru, i ked teraz je od septembra mimi, ale vikendy ho mam doma 😉

jity.d
6. pro 2007

dadus, tak to je dobře, že nikde nebyl a on je na ubytovně přes týden? přítel dojíždí, je to pro něj dost náročné

dadus
6. pro 2007

hej on je na ubytke, i ked to nie je daleko, len 20km 😉

vavka33
6. pro 2007

Dadi y sme kedysi boli na poukaz,vyslo to na smiesnu sumu

jity.d
6. pro 2007

MP právě dojíždí 100 km a je to znát, jak na autě, tak na spotřebě nafty atd., ale na druhou stranu si alespoň nezevšedníte a těšíte se na sebe 😉

vavka33
6. pro 2007

Moj ked je vo svojej robote tiez kazdy den dochadza 50km

jity.d
6. pro 2007

vavka, dadus, děkuji za hezké povídání, letím na telku, dávají mi oblíbený seriál 😵
hezký večer papa 😵

vavka33
6. pro 2007

papa

dadus
6. pro 2007

jity VKZ? aj ja to sledujem 😀
vavi je to mozne, len aby za to aj tie sluzby stali...

jity.d
6. pro 2007

ordinace 😀
papapa 😉

vavka33
7. pro 2007

dadi 😀

franti
7. pro 2007

ahoj babenky... 😀 vy ste to tu ale rozbehli 😉 . ja som teraz "doma" na slovensku lebo nas ocino je zase v cudu, ale "len" dva tyzdne 😉 a kedze sa mi nechcelo byt pocas dlhych zimnych vecerov samej s malym prisli sme navstivit starych rodicov. aspon je nejaka zmena 😀
co sa tyka tych preukazov, tak mi sme boli tento rok na jar na tyzden na dovolenke cez preukazy a tiez to vyslo na smiesnu sumu a bolo super. sice neviem, ake su moznosti na slovensku, tu v cechach sme boli v Krkonosiach a boli sme velmi spokojny. 🙂

vavka33
7. pro 2007

Franti,tak si to uzi u rodicov 😉
NO dnes uz je piatok,uz by bol doma tatko,ale este tyzden bude na tej blbej PRke.Snad sa mu podari odist skor,ale vraj ich nechcu pustit,su tam neprijemne osoby.Ja dufam,ze sa mu to podari,este mam mat 5 procedur.5 uz mal.dali im to kazdy druhy den-po 20min.,a potom uz len nic nerobia a cakaju,kedy bude koniec celej rehabky.Taka blbina je to cele.

dupinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vavka33
7. pro 2007

ahoj Dupinka.a on aj v Nr sluzi?byvate priamo v meste?

dupinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vavka33
7. pro 2007

V Hlohovci robi jeden chalan,byvaly manzelov kolega,predtym robil v Leviciach.
Ja nebyvam priamo v NR,ale kusok odtial,tiez tu nikoho nepoznam,som z Oravy,tu som len od jula min.roku.tiez koli tomu,ze tu ma manzo pracu-v TO

roasha
7. pro 2007

vavka,ved nechaj muza oddychnut. 😀

vavka33
7. pro 2007

Roa,ale on chce ist domov,ved tam nema co robit,len fajci,pije kavu a pozera dvd.Doma moze robit to iste a este ho budem aj stiskat 😀

roasha
7. pro 2007

vavka 😀

vavka33
7. pro 2007

A este vselico ine okrem stiskania 😀 😵 no uz na mna dolieha nedostatok...v piatok poobede mame vzdy chvilku pre seba po dlhom tyzdni.Teraz ju budem mat jedine ja sama pre seba 😀 😀 😀

jaduska
7. pro 2007

Teda ja odkedy som na materskej, je manžel viac doma ako predtým. Voľakedy bol stále celý týždeň preč a doma bol iba cez víkendy. Teraz si zvykne vziať službu cez víkend a potom ma viac voľna. Teraz ťahá dosť služieb, lebo ich je málo, ale má to nejaké výhody 😉

vavka33
8. pro 2007

Jadus a kde sluzi ten tvoj?

dupinka
8. pro 2007

baby, vasi muzi su v muzstve ci dostojnici?

vavka33
8. pro 2007

Moj nie je v muzstve,je na velitelstve lahkej brigady-cico 😀

dupinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz