Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

roasha
11. bře 2008

na tu imunitu aj ja cakam,dva krat brala bromchovaxom,ale ten bol o nicom,aj tak mala atb kazdy mesiac,tak teraz jej nechali len 2mes pauzu/miesto toho pol roka/,a supli jej ten ribomunyl,tak som zvedava... 😖
zaockovana je uz viac ako rok proti pneumokokom,a zatial to nieje ktovie co. 😝
brala viac atb ako ja za cely zivot. 😝 😝 😝 😅 😅 😅

elinka27
11. bře 2008

my mame sopliky stale,vzdy mu nieco odsajem aj mu to cistim,ale nic nejak nezabera

roasha
11. bře 2008

no,ved to je na nervy. 😒

vavka33
11. bře 2008

eli,on moze mat stale sopliky.To nie su z choroby,ale preto,ze je malinky a nema vyvinutu v nnnosteku sliznicu.Neboj to prejde. 😉
Roa,aj Vanes bola taka,nakoniec som jej kupila Vironal a po nom nebola chora tri roky!!!!

elinka27
11. bře 2008

vavka tak to mi odlahlo, lebo ja mam bohuzial nadchu celorocne, a tak dufam,ze maly to nebude mat po mne.

vavka33
11. bře 2008

No moze byt alergik po tebe.Ale on je este malinky. 😉

jaduska
11. bře 2008

Elinka na malého použijem babyvak, takže ruky voľné 😀 😀 😀 Naša Boba sa v ňom stále supriš ukľudnila.

Roasha Laurinku pošli, budú sa hrať so Sandrou-pozerám, že sú rovesníčky, ako poznám našu, tak by som o nich celý deň nepočula, strávili by ho s "bárbinami" 😀 😵 😀

elinka27
11. bře 2008

jaduska to sotva, maly je lenivy a hlava sa mu este obcas kyve, takze mne je babyvak zatial na nic,ale uz som ho tam par krat dala,ale on ked sa nudi treba mu zmenit polohu lebo bude vrestat 😀 tak som nic nerobila len ho privazovala a odvazovala, som to nakoniec vzdala, neva ved ruky budem mat ako Rambo 😉

jaduska
11. bře 2008

Elinka, nová fotečka? 😉
A ako sa tam malému hlávka kýve? Ja som mala Bobu v babyvaku poležiačky,aj vonku som s ňou tak občas išla,jej sa páčilo, lebo sa to s ňou kolísalo, aj mi tam zaspala. Teraz už v ňom byť nechce, ale to už má 8,5 mesiace. Do 5 mesiacov sme ho fakt intenzívne využívali.

vavka33
12. bře 2008

Dobre rano.Co nove vo vojsku? 😀

elinka27
12. bře 2008

dobre ranko tu leje ako z krhle, tak budeme asi dnes trcat doma, co teda nebude bohvieco 😠
jaduska, ty asi myslis babysatku a nie babyvak 😉

vavka33
12. bře 2008

Eli,aj tu leje,tiez nie som nadsena,ze budeme len vnutri,baby ma pripravia o zvysok rozumu 😅 😀

elinka27
12. bře 2008

vavka presne tak, maly mi len vonku spi, tak sa asi dnes zblaznime obaja 😖 a to som si este dnes chcela ist kupit nove topanky, aby som pohladila svoje ego,ale tusim sa muz dohodol s Perinbabou aby som moc neminala 😝

jaduska
12. bře 2008

Elinka nemyslím babyšatku. Na nosenie detí existuje babyšatka, babyvak a klokanka a samozrejme ďalšie iné nosiče. Babyšatka a babyvak sú podobné, ibaže babyšatka je taký dlhokánsky šál a babyvak je akoby veľké klokanie vrecko.

Toto je babyvak:
http://www.nosime.sk/sk/babyvak/default

A toto babyšatka:
http://www.nosime.sk/kategoria10-babysatky-hopp...

A u nás zatiaľ neleje, iba strááááááááááášne fučí ☹

vavka33
12. bře 2008

Eli,aj ja som chcela ist pozriet do obchodu,ale v takom pocasi nejdem.Kocik s Leou jednou rukom neusoferujem,lebo v druhej by som mala dazdnik a na aute tiez nejdem,lebo to kym by som ju z neho vybrala ,aj by som zmokla a zas ju niest na rukach pod dazdnikom z parkoviska nie je sranda.Odpadla by mi ruka 😀

elinka27
12. bře 2008

jadus tak potom ja mam doma klokanku a preto ho nam nenosim, bo sa mu este obcas hlava kyve 🙂
Inak tu uz prsat prestalo a ked do vydrzi do 15-tej tak predsa len ho pojdem na chvilku vyvetrat

jaduska
12. bře 2008

No vidíš elinka, že sme sa nakoniec dohodli. No klokanka je pre detičky, ktoré už vedia udržať hlavičku, ale mne sa veľmi nepozdáva, ako tam bábo "visí", tak preto sme kúpili babyvak.

vavka33
12. bře 2008

JA som mala klokanku,v ktorej mala mala podopretu aj hlavku,cize tam bola od narodenia.A sice ona hlavu drzala hned,no aj tak.Ak keby ju nedrzala,tak by jej v nej nekveckala

elinka27
12. bře 2008

no nas hlavu pekne drzi ked je na rukach,ale obcas sa mu kyve,tak ju pre istotu fixujem vzdy keby nahodou a co sa tyka drzania hlavy na brusku, vie ju krasne zdvihnut,ale je lenivec a nevydrzi dlho a tak si potom radsej lahne 🙂 ale zasa on je tlstucky lebo lubi papat a potom ani krk nema poriadny 😝 😀

vavka33
12. bře 2008

Eli-ako spravny vojak 😀 vacsina je bezkrkych 😀

elinka27
12. bře 2008

ja som myslela,ze bezchrbtovych 😀

vavka33
12. bře 2008

no aj takych 😀

elinka27
12. bře 2008

no my fakt dnes von nepojdeme na chvilku prestalo prsat a teraz zasa prsi znovu 😠

petullia
12. bře 2008

Cawteee baby!
Tak som tehu 😵 .... huraaa! Len sa mi to neda zmenit v profile 😠 ... pise, ze tento mail uz niekto pouziva!!!! chapete, sak ja, nie? 😠 Ja si to xceem zmenit! 😢
Aj vas irituje to pocasie? Ja som ako zabita, len by som drichmosila, ked je takto a teraz musim dret este do skoly, bo mam vecer aerobic... no asi sa tam nepotrham, kedze to! 😀 oneeee... ved viete 😀

dupinka
12. bře 2008

Ahojte!

PETULIA GRATULUJEEEEEMMMMMMM !!!!! tesim sa s Tebou 🙂))))) Len nech je vsetko oki a narodi sa krasne zdrave babatko.

Juj, aj ti trosku zavidim... Ale v dobrom, prajem Ti to. A dufam, ze nas budes priebezne informovat!!!

petullia
12. bře 2008

Jasne, vy ste tu ako moj dennicek 😀 😀 😀
Mozno, ked si budeme casto pisat, tak ta nainfikujem tymi tehu bacilmi 😉 😀

roasha
12. bře 2008

ahoj herecky.
petulia gratulkujeme,tak sa setri cica,teraz ziaden aerobic,radsej to nechaj tak,aby sa babuliatko riadne zavrtalko.-to myslim smrtelne vazne. 🙂 🙂 🙂
zeny to je zlate,ako sa nam rozrasta tato rodina. 🙂 🙂

vavka33
12. bře 2008

Petu,gratulujem!
a naozaj teraz sa setri,prve tri mesiace su dolezite 😉
A kolko si tehu?ci este nevedia?kedy mas termin?A v pase by a ti to malo dat zmenit,ak nienapis adminom,poradia ti

elinka27
12. bře 2008

petu aj ja sa pripajam ku gratulacii, a naozaj teraz ziaden aerobic,neblazni 😉

dupinka
12. bře 2008

petu, no jasneeee 😀