Partner je voják. Jak zvládáte výchovu a domácnost?

pitove
22. lis 2007

Ahoj holky, mám přitele, který je voják. Rozhodli jsme se, že se budeme snažit o miminko. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá již zkušenosti s miminkem a mužem u vojáků. Papa

vavka33
13. bře 2008

Ozizajtra pojde manzel asi zaviezt kolegu do domov Serede,tak mu poviem,nech ta tam pozdravi 😀

elinka27
13. bře 2008

vavka a co si nakoniec povolanim?

vavka33
13. bře 2008

Ucitelka 1.stupna ZS

elinka27
13. bře 2008

oki, ze nech sa stavi na kavu 😀 no tak to si sa teda minula povolanim 😀 ale zasa aspon to vies s detmi.Ja naberam skusenosti az pri svojom, dovtedy som ani babo drzat nevedela, a ani s detmi ma to nijak nebavilo, odpovedat im na tie ich otazky a pod.No teraz sa to zmenilo

vavka33
13. bře 2008

Ved v skole som aj lekarka.Tam je vzdy niekto chori,niekto vracia,ma teploty,alebo uraz,tak tam som bola vzdy ja ako prva pomoc 😉
A neminula som sa,len som si na to netrufala,bola som sebakriticka.Ale aspon mam cas nasavat vedomosti 😀 a raz to mozno skusim-len uz mi moc casu neostava 😀

elinka27
13. bře 2008

ja som chcela byt vzdy zdravotna sestra 😉 ale taka co nepicha inekcie 😀
no nic idem,maly sa zobudil a ideme o 14tej tomu ortopedovi.

vavka33
13. bře 2008

Pozor.Nastup na poradovku! 😀 /a kde ste-budete mat A/ 😀

dupinka
13. bře 2008

ahojteeee! Konecne som dosla z prace,... 😠 zoyka, ako u ortopeda?

ja som bola darovat krv raz, druhykrat mi nevzali, lebo som mala malo zeleza, ale mozno pojdem v lete s manzelikom, ten chodi kazdry stvrtrok.

jaduska
13. bře 2008

zoyka, že na ďalekom východe hehe, veď vy ste východnejšie, či nie? Či skôr južnejšie? My sme taký severovýchod. Ale inak dobre sa máme... 😀

A vavke som nerátala 2 dni do príchodu manžela, ale 2 dni do Kristových rokov 😵 😵 😵

vavka33
13. bře 2008

Dupi,pojdem potom s vami,das mi vediet?lebo ja neviem,kde sa to tu chodi.Ja som chodievala v D.K.

dupinka
13. bře 2008

oukej, vavka, sme dohodnute... 😉

vavka33
13. bře 2008

Jaj jaduska,ja ze do prichodu vojaka 😉
Dupinka,dakujem. 😉

elinka27
13. bře 2008

tak sme naspat,bolo tam kopec babetiek, sme tam stravili hodinku a potom som bola este na prechadzke.Teraz mi tu pisti v lehatku a rozprava sa s macikmi 😀

vavka tak ty budes mat Kristove roky?No toto 😉

vavka33
13. bře 2008

ano Eli,len aby ma aj neukrizovali 😀

elinka27
13. bře 2008

ved ide Velka noc na treti den sa postavis akoby sa nic nestalo 😀

vavka33
13. bře 2008

😀 no vidis to,aka som ja silna zena 😀
A co vam povedali u lekara?

elinka27
13. bře 2008

aleeeeee, musime stale balit este nasiroko,lebo nema este jadierka a kontrola je o 2 mes., tak len dufam,ze do leta to bude mat dole.

roasha
13. bře 2008

vavus,vsetko najlepsie k tvojim sobotnajsim narodeninam! 😵 😵 😵
xixixi,som rada,ze som medzi prvymi gratulantmi. 😀 😀 😀

dupinka
13. bře 2008

eliinka, radsej balit na siroko ako mat neskor problemy s klbom,...

jaduska
13. bře 2008

elinka aj my sme dlho balili naširoko (asi do piateho mesiaca), ešte pred týždňom sme boli na kontrolu a ukázal nám jeden cvik, čo s ňou máme robiť. A teraz sú tie poštolky také šikovné, na suchý zips, tak sa netreba babrať s krúžkami a šnúrkami.

petullia
13. bře 2008

Halooo. cawte babule... Zuz11 mi uz zmenila udaj... huraaaa! Uz sa nesnazime 😀

elinka27
13. bře 2008

petu tak blahozelam 😉
dupi, jadus ja viem ze lepsie teraz balit ako mat neskor problemy,ale mi je ho luto ked si chce poprdkat a nejde mu to 😀 ale obcas ho necham aspon na chvilku bez toho,aby si uvolnil nozicky, a vo vani vyvadza od radosti ze si moze kopkat

jaduska
14. bře 2008

super petu, už to aj vidíme - 6tt 😵

Eli, jasné, že ho treba občas nechať aj voľne, šak 24 hod.poviazaný byť nemôže, nech sa riťuška vyvetrá 😀 Moja ségra ani jedno dieťa nebalila naširoko a všetky v pohode. Ja som prvú balila poctivo, ale to sa chodilo na kontrolu až po 3 mesiacoch a tiež bola v poriadku, pri malej som to trošku flákala a musela byť naširoko balená dlhšie. Ale už je to OK

vavka33
14. bře 2008

Roa,dakujem.Expertka ako vzdy 😀 😀
petu,krasne ciselko. 😉
Ahojte.
Tatko dnes nebucha,sli len na utvar na poucenie v civile a pojdu domoooooooooooov.Upiekla som kolac mraky-to tatko lubi a akoze na moju mini oslavu.No nebudem si sama sebe piect tortu 😅 😀

dupinka
14. bře 2008

Vavka: hod recept 😉

Petka: pekne cisielko 😉

vavka33
14. bře 2008

http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=11353

A vo vaneskynom albume je ukazka mojho diela 😉

dupinka
14. bře 2008

jaaaaj, uz vieem. to mam v receptoch zo zivota. Moja svokra mi ich totiz darovala - na narodky, meniny a vianoce, takze uz mam 3 diely chichi 😀 😀 Sice ja ich velmi nemusim, ale je tam par dobrych veci.

vavka33
14. bře 2008

dupi,dobra svokra. 😉
Ja som prave dostala darcek od tatinka,strieborne hodinky a retiazku,taku sadu. 🙂

petullia
14. bře 2008

Juuuj, vavka, tak teda secko najlepsie ti prajem... cmuk cmuk 😉
Mraky... to pecie aj moja mamina, ja sa velmi do pecenia ee... to len take primitivne kolaciky ja mozem ako jogurtova torta a bublanina a hoco 😀 😀 😀 ... ale navarim vam co by ste xceli, aby ste si nemysleli, ze som az taka nemozna 😝 😀
.... inak cawte!!! 😅

dupinka
14. bře 2008

nemyslime si, ze si nemozna 😉

vavka, pekny darcek!!